Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[G] Siemens Halske Bo, Wak 1/25
#1
No i jest pierwsza lokomotywa pierwsze malowanie. W sumie w zamyśle pierwotnym miało być w standardzie ale tak jakoś wyszło. Model bardzo fajnie opracowany jeden z takich co jak to niektórzy mówią :"skleja się sam". No mi się sam nie kleił ale i tak to była przyjemność. Model mocno zwaloryzowałem i chyba w każdej części coś dołożyłem od siebie co nie oznacza że jest źle zaprojektowany czy ubogi. Jest to model który sklei prawie każdy modelarz i będzie dobrze wyglądał ale skoro już malowałem to mogłem pewne rzeczy wzbogacić i detalizować. Do modelu dorobiłem podstawkę bo model kolejowy szczególnie malowany musi stać na szynach. Zapraszam do oglądania.

[Obrazek: uc?export=view&id=1yDge8G2abFI636vLoZzLdcINeHL2rbVh] [Obrazek: uc?export=view&id=1EaW_ygE6lCeVNsvciGpHp6kLE3cWwW1Z] [Obrazek: uc?export=view&id=14mk1Ib2HZTr_KU7GM3dApqqGEv1AM8O5] [Obrazek: uc?export=view&id=1DfVE4cXcgmoqmCYcCL03NlC9AVoUTC5X] [Obrazek: uc?export=view&id=1S9QvHtRCirua3bS-8ddbn_z3psUP9f-Q] [Obrazek: uc?export=view&id=1Vu50J18eMaJGwY3YM_y-ebiioQ3lmYCD] [Obrazek: uc?export=view&id=1m56iyp9yc0JHTT1ErcL9_ierIRf7oF5W] [Obrazek: uc?export=view&id=1asYHPKz5lpSHqpGfs2NVZbgc80f5X2xf] [Obrazek: uc?export=view&id=1XVwqzoLiG80H7p9fUR7D5-PwFywhYuYf] [Obrazek: uc?export=view&id=1rMzo47kDoc1gCVTTVBzlzA6bYuMN28_d] [Obrazek: uc?export=view&id=1B320V8Q7Yy-_0fWQi84fdX82jyZ_xT67] [Obrazek: uc?export=view&id=1VoLzruHWD6lR0Tn_ShjHtLm3_-aWhGUY] [Obrazek: uc?export=view&id=1sQSWu1rkIpeZPkktlQ1ipan6DOQB51NP] [Obrazek: uc?export=view&id=1zT24j1WeNsIOadGWiWhxAImHS53GQwv5] [Obrazek: uc?export=view&id=1NeQgFkU_MWv9WYw4-zepTawaa9P2y8a0] [Obrazek: uc?export=view&id=1K8zIEQ8gMkwlJaRGhuqvS_rkm7tOXuCj] [Obrazek: uc?export=view&id=1pCVKzKVbpl90_q9jL0Iu_CDFqiMmfydW]
Odpowiedz
#2
Niby maluszek ale dopieszczony cudownie Smile

A jeśli chodzi o kolorystykę to ja już nadałem mu nazwę - Złomek Wink
Odpowiedz
#3
Gratuluję, bardzo udany model.
Z dużą przyjemnością śledziłem relację na Konradusie.
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
#4
Przepiękny Big Grin
Odpowiedz
#5
Gratulacje! Jestem pod wrażeniem tego ile wycisnąłeś z mojego projektu!
Pozdrawiam
Piotr

Odpowiedz
#6
Dobry projekt i możliwości wiele
Odpowiedz
#7
Ale Pokrak Smile Mógłbyś proszę dla porównania wstawić zdjęcie Pokraka wraz z groszem modelarskim? (naturalnie zgodnym z normami ISO 9001 oraz najnowszymi dyrektywami Unii Europejskiej i Głównego Urzędu Miar).

Pozdrawiam
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#8
Mistrzowskie wykonanie  PDT_Armataz_01_37  Brakuje jeszcze fotek z "kabiny"  Wink
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [G] Wąskotorowa lokomotywa elektryczna Siemens Halske Bo Piotr D. 5 4,090 02-11-2016, 03:39
Ostatni post: maksiu432
  Siemens - lokomotywa elektryczna. Kroolo 8 4,600 20-08-2016, 12:26
Ostatni post: Gregory
  Warszawski tramwaj elektryczny Siemens-Schuckert z 1907 roku GALERIA jaceko99 5 3,673 01-12-2013, 08:59
Ostatni post: Antonio

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości