Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[N] WAK - ORP Krakowiak i ORP Ślązak
#1
[Obrazek: wak1810.jpg]
[Obrazek: wak1901.jpg]

Są już dostępne dwa nowe WAKi - ORP Krakowiak i ORP Ślązak w skali 1:200. Autor modeli to Grzegorz Nowak, a swoje w temacie grafiki dołożyli Chopin i Waldek Góralski. Do modeli są oczywiście dostępne lasery i lufy. Modele po za kamuflażem różnią się kilkoma detalami wyposażenia, zależnymi od roku konfiguracji.
Odpowiedz
#2
Zaoszczędziłem na Halu, to wydam kasę na WAKi.
Za temat PDT_Armataz_01_37
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#3
Piękne...  - ale - ŁACIATE! Wiem, że tego wymagały warunki bojowe; dla mnie model taki nie przedstawia żadnej wartości.
Po ustawieniu na półce modelu takowego po prostu NIE WIDAĆ niestety. Nie ma czym oka popieścić.
Ot, co.
Zastrzegam, iż jest to MOJE zdanie, które nie musi być przez wszystkich akceptowane.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#4
PDT_Armataz_01_37 PDT_Armataz_01_37 PDT_Armataz_01_37
A czy możecie zdradzić co zaraz ma wyjść z drukarni? Z tego co wiem to ma być "latadło" i "jeździdło". Czy również będzie to coś pod biało czerwonymi barwami?
Pozdrawiam
---------------------------------
Na warsztacie PBY Catalina (projekt zawieszony), Cromwell
Ukończone: Chi-ri 5
Odpowiedz
#5
No to zapolujemy na Hunty Smile
Odpowiedz
#6
Z drukarni wyjdą (okładki są zamieszczone w Krakowiaku, więc nie ma co się kryć) Spitfire Mk.Ia z 303 Dywizjonu oraz kolejny zestaw modeli dla początkujących w skali 1:32 - Wz.28 + Wz.29.
Odpowiedz
#7
Można poprosić fotki arkuszy? Smile
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#8
Kilka fotek arkuszy jest na http://www.wak.pl/sklep/  Smile
Odpowiedz
#9
No to wychodzi na to, że WAK uratował dobre imię polskich wydawnictw na 100 lecie...
Odpowiedz
#10
(24-11-2018, 10:08)Lukee napisał(a): No to wychodzi na to, że WAK uratował dobre imię polskich wydawnictw na 100 lecie...

No to jeszcze brakuje żeby modelarze uratowali dobre imię polskiego modelarstwa na 100 lecie i zasypali fora relacjami z budowy tych długo wyczekiwanych ORP i innych Łosiów.
Odpowiedz
#11
100 relacji na 100-lecie niepodległości!   Rolleyes
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości