Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[*] Zmarł Zenon Król (kroolo)
#26
Kondolencje dla rodziny.
Spoczywaj w pokoju.
Odpowiedz
#27
Wyrazy współczucia dla bliskich... Smutna wiadomość...
Pozdrawiam
---------------------------------
Na warsztacie PBY Catalina (projekt zawieszony), Cromwell
Ukończone: Chi-ri 5
Odpowiedz
#28
Szok!! Moje kondolencje dla rodziny w tym trudnym okresie Sad
Aby palce były w stanie wykonać to czego oczy nie widzą a głowa wymyśli / Nikt nie mówił, że będzie łatwo i dotrzymał słowa
W stoczni   #  Hall of fames: Mosquito / PZL P11cRXIIID Lublin / P47D-11 Thunderbolt / HMS Ark Royal Mosq uito
Odpowiedz
#29
Wyrazy współczucia dla rodziny .
-U-R-S-U-S-
Odpowiedz
#30
Nie znałem człowieka osobiście, ale pierwsza myśl - to ten co kiedyś prowadził na forum spis Galerii i Relacji.  Żal Partyzanta do Stwórcy uzasadniony, ale z drugiej strony - to mamy po tamtej stronie znamienitego reprezentanta braci modelarskiej. Szkoda tylko, że przedwcześnie.
Odpowiedz
#31
Wyrazy współczucia dla rodziny.
Dla mnie zawsze będzie aktywny na tym forum...

Spoczywaj w pokoju Zenku
Odpowiedz
#32
Zaledwie 3-4 tygodnie temu myślałem, żeby w okolicy świąt wielkanocnych się jakoś zebrać w gronie LKMD, którego Zenek był przecież główną podporą. Zawsze uśmiechnięty i taki pozytywny człowiek. Zawsze stawiał się na spotkaniach LKMD, nawet wtedy, kiedy zarzekał się, że nie da rady to i tak finalnie się pojawiał.
Dzisiaj, kiedy przeglądałem listę kontaktów w telefonie i przewinął mi się jego numer to zrobiło mi się niewypowiedzianie smutno.

Współczuję rodzinie, tym bardziej ze względu na okres świąt.
Na Warsztacie: StuG IV ; GIAT AMX-56 Leclerc ; Leopard 2 ;
Ukończone: PzKpfw VI TIGER ; MW3 Vulture
Odpowiedz
#33
Wielka szkoda dla naszej, modelarskie braci....

Wyrazy współczucia dla Jego rodziny.

Spoczywaj w pokoju, Kroolo.
Odpowiedz
#34
Często z ojcem rozmawiałem o takich rzeczach i niezmiennie mnie denerwował powtarzając frazesy o tym jak to życie jest krótkie, kruche, że trzeba żyć chwilą bo zaraz nas może nie być i tak dalej. Gadał rzeczy w stylu:
Ja nagle wyciągnę nogi a ty wtedy będziesz szlochał i powiesz - "Dlaczego? To niemożliwe!"
Misiek, niemożliwe to jest strzelić sobie z łuku plecy.
Ciach i mnie nie ma. Nawet się zdziwić nie zdążę.

Niedługo potem musiałem sobie przypomnieć jego słowa. Bardzo niespodziewanie. Nagła śmierć jest zawsze najgorsza.
Odpowiedz
#35
Wyrazy współczucia dla rodziny.
Odpowiedz
#36
Kondolencje dla Rodziny (*)

Nie mogę wciąż uwierzyć, w to co wszyscy piszą :-(..
. . . powolutku się klei . . . Rolleyes
Odpowiedz
#37
[ Spoczywaj w pokoju ]  Sad
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zmarł Roman Juszkiewicz - Navi Dombeer 7 3,511 25-09-2020, 06:57
Ostatni post: dexter
  [R] "ISKRA" - WAK 7-8/2014 - skala 1:100 autor: T. Król ZbiG 15 8,362 31-10-2014, 08:56
Ostatni post: radzias
  [R] GPM- Kartonowe ABC- 6'2013- S/P "BAŁTYK" - T.Król ZbiG 50 16,208 25-04-2013, 04:53
Ostatni post: ZbiG
  Król mórz i oceanów czyli Sea King mk.43 sierściuch 9 5,735 28-02-2012, 08:54
Ostatni post: pawel_k

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości