Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolekcja Gacek9003
#1
Witam

Podobnie jak nasz znakomity kolega z forum Zbyszek (Czsochaj) postanowiłem pochwalić się swoją skromną kolekcja kartonową. Mam nadzieję że nie zaśmiejecie się na śmierć oglądając moje poczatki modelarstwa bo właśnie tak to wyglądało... pierwszym modelem wykonanym od podstaw samodzielnie był samolot Jas-39 (chyba) Gripen wydany przez Małego Modelarza. Wykonywałem ten model w 2001 roku czyli mając 13 lat więc byłem zupełnym laikiem w modelarstwie, jak widać chęć najszybszego ukończenia modelu nie wyszła mu na dobre. Wiele razy chciałem się go pozbyć jednak ciągle stoi i straszy wyglądem na półce choćby z sentymentu. Drugim wykonanym przezemnie modelem był czołg Polski Pzinż wydany przez Małego Modelarza zaraz potem przerzuciłem się na podwodne statki był to wydany przez Małego Modelarza podwodny stawiacz min ORP "Wilk" następnie na warsztacie pojawiały się kolejno Fokker z MM-a jak i P-47 Thunderbolt. Następnie ORP "Piorun" oraz po dłuższej przerwie Cromwell z wykonaną w między czasie dioramką do niego. Po dłuższej przerwie dokończyłem czołg polski 7TP wyszedł bardzo śmiesznie a to dlatego że kleiłem model bez instrukcji i niekóre elementy zostały sklejone na wyobraźnie :mrgreen: Po ponad 3 letniej przerwie w budowie modeli kartonowych znów rozpocząłem przygodę z modelarstwem niekórzy już ją widzieli tych którzy nie zapraszam do moich relacji na tym forum. Powstały czołgi Su-100 oraz KW-1 teraz jestem w trakcie budowy rosyjskiego pojazdu rozpoznawczego Ba-64. Jak widać moje zainteresowania poszły w stronę rosyjskiej broni pancernej i na niej narazie zostanie :mrgreen: Wstawiam wszystkie modele niech młodsi modelarze zobaczą że nie każdy był na początku orłem i pomimo tyle skończonych modeli nadal nie jest :razz:

[Obrazek: b39cbc8676b63b1fm.jpg] [Obrazek: e32ab2f23488301fm.jpg] [Obrazek: b4f36759de33d589m.jpg] [Obrazek: 9d1cd8e3456525fam.jpg] [Obrazek: a25e3dd93355d64fm.jpg] [Obrazek: f729bf9ff0603368m.jpg]

Pozdrawiam PDT_Armataz_01_36
Ukończone:    Mi-2  /  Pantera G  /  T-34|85  /  Ba-64  /  KW-1  /  Su-100
Odpowiedz
#2
Dzięki za zdjęcie kolekcji..

Możesz "obstrzelać" każdy model osobno (parę zdjęć na model) i umieścić w galerii?
Odpowiedz
#3
Michał oczywiście, tylko ludzie będą się śmiać z takich wynalazków młodości :razz:

Po tygodniu znajdę chwilę i modele trafią do galerii :mrgreen:

Pozdrawiam PDT_Armataz_01_36
Ukończone:    Mi-2  /  Pantera G  /  T-34|85  /  Ba-64  /  KW-1  /  Su-100
Odpowiedz
#4
Ładna kolekcja, bardzo fajne modele. Myśl o gablotce. A wogóle to zrób pełną galerię swoich modeli. Tomku twoje modele warte są pokazania szerszej publiczności. :wink:
Odpowiedz
#5
Kolekcja całkiem ładna. Ja do tej pory nie mam odwagi zabrać się za ten szwedzki samolot.Okręty podwodne z MM też nie należą do łatwych.Wiem bo kiedyś zabrałem sie za budowę Orła.Efekt był mizerny.Pozostaje tylko napełnić pucharki podtrzymujące Wilka i wypić coś bezalkoholowego :wink: za następne modele.
Szkoda że ze starszych modeli nic mi nie zostało.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości