Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie można zdobyć katalog akryli Pactry?
#1
Hej panocki. Mam takie pytanie. Czy można gdzieś kupić katalog z wzornikami farb akrylowych Pactry? Nie mam ochoty wycinać jakiś kawałków, żeby wsiąść w autobus (11 pln bilet w dwie strony) i jechać do sklepu i kupować np jedną farbe za 8 pln, kiedy w internecie są już od 3,5 pln. Katalogi w pdf'ach i innych mnie nie uszczęśliwiają bo wiadomo, że na każdym monitorze to wygląda inaczej. No i nie wiem, gdzie takie coś nabyć a dosyć pilnie potrzebuję.

Przydałby mni się też taki katalog farb Agama bo coś mnie ostatnio zaciekawiły.

Wiecie więc gdzie można takie cuś zdobyć? Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję Confusedmile:
Odpowiedz
#2
Batman, przyłączam się do pytania, pytałem w kilku sklepach i nigdzie nie mają żadnych wzorników. W moim przypadku to taka wycieczka specjalnie do sklepu to jest 40 KM
Odpowiedz
#3
Mysle ze najlepiej na stronie producenta o to zapytać Smile
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwycięstwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"
Krytykować może każdy głupiec. I wielu z nich tak robi.
Odpowiedz
#4
No tak z Bizonem poszperaliśmy ja podzwoniłem i odpowiedź jest taka

Nie ma i nie będzie Sad
Odpowiedz
#5
NO sprawy wam nie rozwiąże to co powiem ale była taka akcja pod kierunkiem OldMana na KW. Zebrało sie grono zainteresowanych OldMan kupił wszystkie kolory i namalował takie katalogi. Mam ten Pactry i Model Mastera.
Odpowiedz
#6
Cytat:NO sprawy wam nie rozwiąże to co powiem ale była taka akcja pod kierunkiem OldMana na KW. Zebrało sie grono zainteresowanych OldMan kupił wszystkie kolory i namalował takie katalogi. Mam ten Pactry i Model Mastera.
Da sięto jeszcze zdobyć?
Odpowiedz
#7
Obawiam się ze jest to bardzo trudne. Dlatego wcześniej sie nie odzywałem. Dopiero odpowiedź z firmy Pactra mnie zmotywowała by o tym wspomnieć. Może gdyby ktoś by to sprzedawał. Były dwie edycje tego katalogu potem MM a trzecia (nie pamiętam już jakich farb) nie doszła do skutku.
Odpowiedz
#8
Czyli zostaje sprawdzenie w sklepie co za nr jest potrzebny i zamawiać przez internet, szkoda tylko, że trza będzie tracić na dojazdy i niestety kupować w większych partiach :mil1: PDT_Armataz_01_03 :evil:
Odpowiedz
#9
Cytat:Czyli zostaje sprawdzenie w sklepie co za nr jest potrzebny i zamawiać przez internet, szkoda tylko, że trza będzie tracić na dojazdy i niestety kupować w większych partiach :mil1: PDT_Armataz_01_03 :evil:

Ewentualnie masz możliwość opanowania techniki mieszania farb ( z kilku kolorów podstawowych ) i większość problemów masz gdzieś.
Katalog Agamy mam z dawnych lat, mam nawet stary katalog Humbrola.
Niestety współcześnie producenci farb idą na łatwiznę i poza drukowanymi i wirtualnymi "wzornikami barw" oryginalnych malowanek nie uświadczysz Confusedad: .
Odpowiedz
#10
Batman, żadne farbki żadnej firmy.... Tylko mieszanie samemu z kolorów podstawowych. Można się tego nauczyć dosyć szybko. Ja mieszam farbki "Renesans". Generalnie paleta jest dość bogata.... Można się nimi śmiało posiłkować. I są tanie! Tu masz paletę http://www.arte.fm/farby-akrylowe/renesa...-20-ml.htm
Mieszając je dodaję deczko wody i opóźniacz do akryli i jest miodzio Smile
Pozdrawiam
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gdzie są podobni do nas czyli linki do forum modelarskich. ceva 22 12,191 12-05-2014, 01:19
Ostatni post: dexter
  Rolls-Roys Merlin 45 1:33 gdzie dostępny? Vincent 2 2,254 25-10-2013, 11:50
Ostatni post: Vincent
  Olfa ak-3/KB-3- Gdzie w Warszawie? skom25 4 2,873 08-10-2012, 02:56
Ostatni post: Andrzej Px48
  Gdzie kupić obudowę zaworu powietrza do aerografu? Tap-Chan 1 1,981 06-08-2012, 01:29
Ostatni post: Solo
  KĄCIK Z ŻYCZENIAMI!!! (początek - można dopisywać swoje!) ZbiG 8 3,743 24-04-2011, 10:36
Ostatni post: VERGIL25
  Gierki przy których można pomarnować czas. szczur 31 10,335 12-08-2010, 03:38
Ostatni post: Bartko28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości