Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co z Migiem 29 od Hala i Titanic'em z MM?
#26
Też racja panie ZbiG, modeli pięknych dużo jest, szczególnie jeszcze jak samemu się coś upiększy. Jak się umie to i z "kupy" się coś da zrobić.  :razz: :wink:

Ale z drugiej strony, czasem jakaś woń się zakręci w nosie, bo życie przecież usłane różami nie jest. No i o ile nudniej by było gdyby nie wydawnictwo ze Stegny?  :lol: 

A tak na poważnie to sądzę, że tematy takie są potrzebne, nawet jeśli tylko paplanina w nich jest. Każdy w końcu ma prawo opinię swoją wyrazić, a i może jaki wydawca to przeczyta jeszcze...


Odpowiedz
#27
Patrząc na historię i to jak się ukazywały poprzednie numery wydawnictwa ze Stegny. To trzeba zacząć przeszukiwać obcojęzyczne fora modelarskie to się okaże co będzie następne a i okładka pewnie się znajdzie  :mrgreen:
Odpowiedz
#28
A podobno modelarze to bardzo cierpliwy naród Tongue Tongue

Odpowiedz
#29
@Vercyn - dopisałem tam uśmiechnięte mordki, oczywiście napisałem w formie żartu i przepraszam jeśli poczułeś się urażony - nie taki był mój zamiar. Faktycznie zdałem sobie sprawę z lapsusu jakiego jestem autorem i odbiłem piłeczkę do Ciebie - ale całkiem żartobliwie. Smile

Zaokrągliłem nieco wymiary o raptem 11 metrów i wszyscy dostrzegli tylko to, miast przekazu. Smile

@Szkutnik - tak, tak, jestem podekscytowany, ponieważ z zamiarem ruszenia z modelem Titanica noszę się od jakiegoś czasu. Poważnie rozważałem zakup modelu Gomix'u. A ten MM był dla mnie niespodzianką. Nie ukrywam, że jego cena będzie bardziej atrakcyjna niż wydania z Gomixu. Obawiam się nieco o jakość, ale to samo było przez wydaniem Halifax'a a okazało się że jest całkiem przyzwoicie! Pisałem do redakcji MM jakiś czas temu i chciałem się z Wami podzielić informacjami, które uzyskałem. Następnym razem postaram się być bardziej precyzyjny w wypowiedzi. Smile
rdzewieją: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 (GPM 10/2010) | JAGDPANZER IV Ausf.F (Modelik 11/06) | XP-61E (Orlik 11/2009)

się robią: StuG 40 F OSTKETTEN (GPM 13/2009) | Ju-88 C-6 Nightfighter (KA 5-6/2012)
Odpowiedz
#30
  Panie Tadeuszu!
  Wędkarze to również cierpliwy narodek.
  Niespotykanie.
  Wystarczy zbliżyć się do miejsca moczenia robaka przez takowego wędkarza, aby zostać obrzuconym ciężkimi wyrazami powszechnie uznawanymi, oraz jeszcze cięższymi przedmiotami...
  Cierpliwość to rzecz względna. Otóż.
  Czytałeś już, jakie to atrakcje szykują się w Brętowie?
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#31
Jest OK !!!
raziel79 ja też czekam na to wydanie Tytanica ( tylko w skalę trochę nie wierzę Wink)
Odpowiedz
#32
tas tas tas Smile
Odpowiedz
#33
Ahoj!
raziel79 - sam widzisz nie tylko Ty czekasz z utęsknieniem na Titanica z MM  ;D. Myślę, że po 15 kwietnia będziesz miał trudny wybór którego Titanica wybrać.  Confusedhock:
Pozdrawiam SZKUTNIK
Odpowiedz
#34
dobra, to Wy sklejcie Titanica a ja zmajstruje gore lodowa  :mil11: (a tak naprawde, kto zna Jakuba Wedrowycza wie ze to byl kociol z zacierem PDT_Armataz_01_14 )
Sdkfz 165 Hummel , Pzkpfw I Ausf B , Horch 1a , Flak 38  , Sdkfz 234/2 Puma , Sdkfz 124 Wespe , Sturmgeschutz IV ,

Na warsztacie - Sdkfz 7/1

"Bear in mind closely that I did not see any actual visual horror at the end. To say that a mental shock was the cause of what I inferred - that last straw which sent me racing out of the lonely Akeley farmhouse and through the wild domed hills of Vermont in commandeered motor at night - is to ignore the plainest facts of my final experience(...)"

H.P. Lovecraft Whisperer in darkness
Odpowiedz
#35
Czy ktoś wie czy model z MM będzie dostępny w wersji kartonowej ?
Odpowiedz
#36
Cytat:Czy ktoś wie czy model z MM będzie dostępny w wersji kartonowej ?

Error. Nie rozumiem pytania. Wybierz ponownie.  PDT_Armataz_01_05  PDT_Armataz_01_28

Cyar to Sapkowskiego było czy Pilipiuka? Nie pamiętam już, dawno temu czytałem... PDT_Armataz_01_28


Odpowiedz
#37
pilipiuk:] grafoman gawedziarz;P kilka pierwszych "jakubow" bylo przednich, boki szlo zrywac, potem andrzej chyba dal na wstrzymanieTongue
Sdkfz 165 Hummel , Pzkpfw I Ausf B , Horch 1a , Flak 38  , Sdkfz 234/2 Puma , Sdkfz 124 Wespe , Sturmgeschutz IV ,

Na warsztacie - Sdkfz 7/1

"Bear in mind closely that I did not see any actual visual horror at the end. To say that a mental shock was the cause of what I inferred - that last straw which sent me racing out of the lonely Akeley farmhouse and through the wild domed hills of Vermont in commandeered motor at night - is to ignore the plainest facts of my final experience(...)"

H.P. Lovecraft Whisperer in darkness
Odpowiedz
#38
Ahoj!
cyar: trzymam Ciebie za słowo z tą górą lodową  Wink. Oczywiście w skali 1:200 co by pasowała do naszych modeli. PDT_Armataz_01_11
Pozdrawiam SZKUTNIK
Odpowiedz
#39
hehe, zakupie wtedy nawet "wodne efekty" do zrobienia imitacji topniejacego wierzcholka...  PDT_Armataz_01_36
Sdkfz 165 Hummel , Pzkpfw I Ausf B , Horch 1a , Flak 38  , Sdkfz 234/2 Puma , Sdkfz 124 Wespe , Sturmgeschutz IV ,

Na warsztacie - Sdkfz 7/1

"Bear in mind closely that I did not see any actual visual horror at the end. To say that a mental shock was the cause of what I inferred - that last straw which sent me racing out of the lonely Akeley farmhouse and through the wild domed hills of Vermont in commandeered motor at night - is to ignore the plainest facts of my final experience(...)"

H.P. Lovecraft Whisperer in darkness
Odpowiedz
#40
Co do miga to wydawca napisal:
"model jest wydrukowany i czeka na oprawę.
Mam nadzieję, że w najbliższy czwartek zostanie nam przekazany i będę mógł
realizować zamówienia."

Także już niedługo.  PDT_Armataz_01_36
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości