Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozcja zlotu forumowiczów
#51
Miejsce nadal Białystok ?
na macie: projekt X
Odpowiedz
#52
:?: Kilka pytań takich: Jakie atrakcje przewidują organizatorzy zlotu :?: Jakaś wystawa :?: Konkurs :?: Jakieś propozycje noclegowe :?:
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
#53
Cytat:Jakie atrakcje przewidują organizatorzy zlotu
Zawsze można postrzelać z wiatrówek do dresów pod sklepem :wink:
A tak na serio to można zrobić rundę po Białym i poznać troszkę to miasto, wbrew pozorom i powszechnej opinii bardzo ciekawe i bardzo ładne. Poza tym w muzeum jest jedyny w kraju samochód pancerny FAI. Ale w tym temacie to chyba Arovist ma zdecydowanie więcej do powiedzenia.
A gdyby były możliwości transportu można by wyskoczyć do Osowca - tam naprawdę jest co oglądać!
Chuck Norris potrafi okopać się w wodzie...

[Obrazek: sig,313269,7,1,4,1,11111101000000000000,1,___.jpeg]

[Obrazek: 181f3d86b992ab6b.png]
Odpowiedz
#54
Termin pasuje. Tylko miejsce tzn gdzie się spotykamy?
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#55
BIAŁYSTOK
Chuck Norris potrafi okopać się w wodzie...

[Obrazek: sig,313269,7,1,4,1,11111101000000000000,1,___.jpeg]

[Obrazek: 181f3d86b992ab6b.png]
Odpowiedz
#56
Spokojnie, jutro ustalimy co i jak i będzie wiadomo (tzn. będzie wiadomo do piątku co będzie w ofercie).

Tak że jeszcze chwilka cierpliwości :wink:
Odpowiedz
#57
Ech... Ci ludzie z Olecka :lol: .Przeciez wiem że w Bialym tylko gdzie ;dworzec,komisariat,Mc Donalds. Poczekajmy na info od Arovista.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#58
No chopy, ustawiłem się dziś na lipiec z dyżurami więc w sobotę 19tego raniutko wskakuję w pekaesiora/pociągowca i dymam do Was :lol: W piątek nie da rady bo o 20tej ze szpitala wyłazę Undecided

Pozdrawiam!!
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#59
Siemano siemano!!

Powiem tak: już nie moge się doczekać, żeby Was uściskać :mrgreen:

Żeby nie przedłużać podaję plan imprezy, a potem - jakby co - walcie pytania.

Po długich naradach z Tofikiem i - rzecz jasna - Michałem, czyli miszczem tego forum - zapadły takie propozycje:


A) PIĄTEK, 18 LIPCA

1) Domyślam się, że większość z Was przyjedzie po południu lub wieczorem w piątek 18 lipca. Będziemy Was odbierali z dworców lub pilotowali samochody, jeśli takimi będziecie jechali.
2) Następnie kwaterunek - i tu ważna sprawa - muszę na 11 lipca wiedzieć na 100% ilu z Was zjawi się na zlocie. Wiem, że czasem trudno zaplanować przyszłość, ale niestety, muszę wiedzieć gdzie Was upchać, żeby były znośne warunki za przystępna cenę. A jest w czym wybierać :mrgreen:
3) Po kwaterunku pora na wspólne spotkanie, najlepiej w centrum, czyli u Tofika. I tu kolejna rzecz - Wasze zgłoszenia będą potrzebne by wiedzieć, czy trzeba załatwiać jakiś większy lokal na KONKURS :mrgreen:
Jeśli będzie Was mało, to zmieścimy się u Tofika, jeśli nie (na co liczymy), to będę kombinował salę.
Na spotkaniu jako to na spotkaniu - przywitamy się, zapoznamy, Michał wygłosi płomienne przemówienie, zostawimy swoje modele i bez tego balastu pójdziem zapoznawać się w kuluarach :mrgreen:
4) Po tych kuluarach :razz: porozwozimy ludzi na lulu. trzeba się wyspać, bo sobota 19 liopca będzie pod dużym ciśnieniem

B) SOBOTA 19 LIPCA

1) O godzinie 0800 lub 0900 robimy zbiórkę i jedziemy w teren. I tu ponownie kwestia - przyjedziecie samochodami, czy też trzeba kombinować jakiś autobus... :ble:
A jedziemy do głośnej ostatnio Wizny (80 km od Białegostoku, więc mała ściepa na paliwo i będzie git). Następnie - jeśli taka będzie wola, możemy podskoczyć jeszcze parę kilometrów dalej do Nowogrodu, albo zahaczyć o inne zabytki militarne w okolicy (w gruncie rzeczy wszystko jest blisko).
Pytacie - co będziemy w Wiźnie i Nowogrodzie robić - niektórzy pewnie kaca wybiegają, innych karnie przeturlam, a reszta pozwiedza, posłucha i będzie się delektować pięknymi widokami i świeżym powietrzem (żeby nie było że modelarze to tylko na tyłku w domu siedzą). Tak czy siak w fachowej osłonie historyków znających się na rzeczy (pracownicy UwB) miło spędzimy czas. Oczywiście możecie zaproponować jakiś inny temat w to miejsce. Wycieczka zajmie nam z 5 godzin razem z dojazdami, w Białymstoku powinniśmy być na 1400.
2) Rozpuszczamy ekipę na odświeżenie się i przegryzienie czegoś, po czym o 16 stawiamy się na zbiórce w miejscu, gdzie zostawiliśmy poprzedniego dnia modele. I wówczas odbędzie się KONKURS MODELARSKI. Nagrody praktycznie już mamy, i żeby nie było nudno, to nie będą to modele!!! :mrgreen: Myślę, że w ciągu 2-3 godzin wystarczy czasu na załatwienie tej sprawy.
3) OGNISKO, czyli kolejny przyczynek do zawarcia głębszej znajomości :mrgreen: (Pozdrawiamy Cevę :evil: )

C) NIEDZIELA 20 LIPCA

Jak już się zwleczemy z barłogów, to proponuję małą wycieczkę po Białymstoku. Myślę, że nie będziecie zawiedzeni tym co pokażemy, bo mamy takie podejście, że za płotem trawa wcale nie jest zieleńsza!

No i jakoś będziemy się żegnać, tak, by wszyscy mogli spokojnie i bezpiecznie wrócić do domów.

P.S. Chętnych zapraszam na mecz rugby, gdzie Sprudin zapowiedział twardą grę i że w ogóle mnie poturbuje i takie tam bzdety - może być niezła polewka buhahahaha :mrgreen:


I to byłoby na tyle.

Oczywiście - możecie sobie odpuścić niektóre punkty programu, przymusu wszak nie ma.

Chcę jeszcze powiedzieć, że niektórych może zdziwić, że modelarska impreza zawiera tak mało modelarskich punktów - ale wydaje się nam, że skoro siedzimy przy tym na co dzień, to warto trochę sie rozerwać, poznać itd. To jest tak, jak z konferencjami naukowymi - pozwolę sobie zacytować pewną tęgą głowę z Uniwerku z Kielc: "[...] konferencja konferencją, ważniejsze są kuluary [...]"

Tak to wygląda z naszej strony.

Proszę o uwagi, propozycje i inne pomysły! No i kurka, o zgłoszenia udziału w zjeździe!!!
Odpowiedz
#60
Cytat:Sprudin zapowiedział twardą grę i że w ogóle mnie poturbuje i takie tam bzdety - może być niezła polewka

:mrgreen: :mrgreen: tam od razu twardą :lol: Wienksiejszy kapkę jezdem to Cie poturbuje i poskładam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A poważniej, będę na 100%. Nie wiem tylko czy w piątek czy w sobotę... Jeźeli w piątek, to po nocy. Sobota ofkorz jak najwcześniej. Postaram się w tym tygodniu odpowiedzieć dokładniej :-)

Pozdrawiam!!
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#61
Ja tak jak zapowiadałem czekam na deklaracje kolegów z Warszawy, który się wybiera autkiem i ma wolne miejsce.
Program mi się podoba Smile
Odpowiedz
#62
Jeśli nie dasz rady zabrać się z kimś z Wawy Piterski, to ja będę prawdopodobnie wybierał się autem, gdybyś mógł dotrzeć pociągiem do Działdowa to moglibyśmy dalej bryknąć razem. Jeszcze mam takie pytanko odnośnie noclegów, chodzi mi głównie o kaskę, ile będzie kosztować nocleg?
Czołgista!
Odpowiedz
#63
Dla mnie bardzo podoba się projekt wyjazdu do Wizny, dawno tam nie byłem. Poza tym w sumie niedaleko od Białegostoku jest jeszcze jedna, nieco zapomniana twierdza - Osowiec, tam też są obiekty warte zobaczenia i robiące dość duże wrażenie.
Chuck Norris potrafi okopać się w wodzie...

[Obrazek: sig,313269,7,1,4,1,11111101000000000000,1,___.jpeg]

[Obrazek: 181f3d86b992ab6b.png]
Odpowiedz
#64
Tylko tylu??

Mam nadzieję, że Koleżanki i Koledzy się jednak namyślą.
Ja dziś spadam na wieś do pracy (czyli urlop). Pewnie się pojawię w najbliższy weekend, ale nie mam gwarancji. Wszystkie formalności załatwię już po powrocie, gdzieś koło 8 lipca. W związku z tym wszelkie pytania kierujta na telefon - mój numer 602 129 924 (dzwońcie między 2000 a 2130)

Podejrzewam, że zakwaterujemy Was w Domu Studenta - budynek został niedawno oddany do użytku, standard wysoki, wakacje więc nikt nie będzie przeszkadzać, zaś cena to chyba 25 zł za dobę. Powinniście być zadowoleni.

No, to zgłaszajcie się! na co czekacie!! :twisted:
Odpowiedz
#65
Wpisuje się na listę obecności :!:
Plan jak najbardziej odpowiada, nocleg mam tylko nie mam transportu na wypad za miasto.
[Obrazek: wotuserbar02.jpg][/url]
Odpowiedz
#66
Czy kotś z Górnego Śląska wybiera się na zlot?
Odpowiedz
#67
Ja prawdopodobnie pojade, ale jeszcze nie na 100% muszę se studia pozałatwiać, zależy jak terminy wypadną :???: Tak więc Ramm jak coś to ja mam 4 wolne miejsca w samochodzie, a przez Wa-we można przejechać i zabrać Piterskiego :grin:

Ale zaznaczam, ostatecznie dam jeszcze znać Confusedmile:

Pozdrawiam Cool
Odpowiedz
#68
Ja z przykrością musze stwierdzić że nie będę mógł pokazać się na tym zlocie... Confusedad:
A taki super plan zlotu jest cóż zrobić...

Pozdrawiam PDT_Armataz_01_36
Ukończone:    Mi-2  /  Pantera G  /  T-34|85  /  Ba-64  /  KW-1  /  Su-100
Odpowiedz
#69
No wiara, co jest ?
Tylko tylu ?

Nie moglem wczesniej napisac bo na urlopie w Turcji jestem, z kad goraco pozdrawiam (39 stopni). Zapiszcie moja obecnosc. jade samochodem
Odpowiedz
#70
No Dexter, zamiast tylko tylu to zmobilizuj Partyzanta ja dla podniesienia frekwencji zastanawiam się nad zabraniem ze sobą Majki i Basi, tylko ciężko widzę kwestie dojazdu, zarówno organizacyjnie jak i finansowo.
Odpowiedz
#71
No wiara, co jest ?
Tylko tylu ?

Nie moglem wczesniej napisac bo na urlopie w Turcji jestem, z kad goraco pozdrawiam (39 stopni). Zapiszcie moja obecnosc. jade samochodem
Odpowiedz
#72
pirerski, no ja partyzanta bede namawiac, ale jak tylko sie z nim spotkam
Odpowiedz
#73
Może ja brykne z Preziem
Odpowiedz
#74
No rozpatrzyłem połączenia i jestem mile zaskoczony, po prostu bajka.
Kupa pociągów przejazd jakieś 2:20h
W wariancie z pociechą to musicie mi podpowiedzieć gdzie znajdę jakiś Hotel pensjonat wyposażony w pokój z łazienka.
Odpowiedz
#75
mam pytanie, co to będzie za konkurs z tymi modelami?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości