Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Travian
#1
[Obrazek: 20080618174319lj7.jpg]
[Obrazek: 20080618174319lj7.f2428611ef.jpg]




Moze ktos z Was lubi takie gierki... zwlaszcza teraz gdy sa wakacje a czasu wolnego duzo Smile

Gra polega na budowie i rozwijaniu swojej osady oraz tworzeniu armi... naprawde polecam

http://www.travian.pl/?uc=pl5_15958
[Obrazek: 31667.png]
Odpowiedz
#2
Gram w to na trzecim polskim świecie już po raz drugi.
gra naprawdę wciąga, a w końcowym okresie trwania każdego serwerra naprawdę wymaga kupe czasu (jesli chce się naprawdę zaistnieć).

Szczur,grasz w to? a jesli tak, to na jakim serwie i pod jakim nickiem?
Odpowiedz
#3
Grałem w to dawniej przez 3 edycje speeda ale najczęściej po wyczyszczeniu okolicy oddawałem konto, jeśli ktoś chce taktyki dla germanów na początkowy rozwój to mogę pomóc Smile) Nie grałem nigdy dłużej bo nigdy sie nie wysypiałem po nocach bo trzeba było nocami siedzieć i wyczekiwać ataków z wrogiego klanu i robic odwet krwawy ^^
W budowie: Działo samobieżne 38 cm Sturmmoerserwagen na bazie Tiger'a Ausf. E
Zakończono: PzKpfw 38(t) / 7TP / V-1 / Wózek pod V-1 / V-2 / Kubuś / Stug IV / Panther / Tiger / Sherman /
Odpowiedz
#4
A pogrywam sobie Smile traktuje to jak dobra zabawa a nie jak rywalizacje Wink
[Obrazek: 31667.png]
Odpowiedz
#5
Ja też pogrywam, na 4 świecie, nick Merkava, Germania
Odpowiedz
#6
a ja wole ten czas poświęcić na modele :razz:
Odpowiedz
#7
Ja też,a le z racji mania małych dzieci, praktycznie w ciągu dnia jest niemozliwe siedzienie przy modelach.

Na modelartwo moge poświęcić tylko czas, kiedy bąble wyślę spać Big Grin
Odpowiedz
#8
Etam, chłopy, doba trwa przecie caaałe 24 godziny :-D Naprawde wiele można tu zmieścić ;-) Spanie to w końcu strata czasu ;-)

Pozdrawiam!!
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#9
Panowie mnie brakuje piątku i niewiem gdzie się podział
A czasu zawsze mało.
"Kruca bomba mało casu"
----------------------------------------
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości