Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II Zlot papermodels.pl - Białystok 2009
#51
Myśle iż to dobry pomysł. Musimy tylko troszkę na to poczekać. Ja mam chyba o tyle dobrą sytuację że mieszkam w centrum Polski. Wiadomo fajnie by było gdyby spotkanie odbyło się blisko osoby zainteresowanej ( mniejsza odległość, mniej trasy do przebycia ). Ale jeżeli ktoś mieszka dajmy na to na wschodzie a musi trafić na zachodnią stronę Polski to już większy problem. Ja osobiście poczekam na jakieś konkrety. W moim regionie nic ciekawego nie potrafię zaproponować więc czekam na dalszy rozwój tej dyskusji.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów z papermodels Smile
Ukończone:    Mi-2  /  Pantera G  /  T-34|85  /  Ba-64  /  KW-1  /  Su-100
Odpowiedz
#52
Astra28, no i nadszedł Luty 2009 Smile Są jakieś plany co do zlotu?? Może i ja bym się wybrał :mrgreen:
[Obrazek: icon3.png]

Przekaż 1 % na PSMK w Skierniewicach
http://www.psmk.org.pl/index.php?id=1procent#2010
Odpowiedz
#53
Coś mi się wydaje, że powinniśmy pomalutku wrócić do dyskusji na temat naszego II zlotu. Czas ucieka, i szkoda by było, żeby frekwencja ucierpiała ponownie z powodu za późnych ustaleń. Im wcześniej dojdziemy do sedna sprawy, tym bardziej będziemy mieli udane spotkanie. To jak są jakieś nowe propozycje to walcie śmiało!
Czołgista!
Odpowiedz
#54
Kolejny zlot chyba umarł Cry
Odpowiedz
#55
A więc tak, widzę, że temat praktycznie umarł! :mil1: Trochę tego nie rozumiem, bo dla mnie impreza związana z naszym forum jest priorytetem, nawet większym niż ogólnopolskie konkursy modelarskie, no ale każdy ma swoje zdanie. Confusedad: W każdym bądź razie koniec lutego minął dawno, rozmawiałem z Czarkiem - organizacja zlotu w miejscach o których wspominał raczej nie wypali. Także jak na razie jedyną dotychczasową opcją pozostaje Białystok (nie widziałem innej konkretnej propozycji, a mam nadzieję, że chłopaki z Białego będą chcieli jeszcze to zorganizować). Także proponuję aby oczekiwanie na kolejne propozycje zakończyć z ostatnim dniem maja. Trzeba to załatwić wcześniej a nie czekać na ostatnią chwilę. Także ja jeszcze w milczeniu poczekam na jakieś propozycje, ale coś czuję pod skórą, że inne się nie pojawią. Pozdrawiam i czekam na jakieś konkrety. PDT_Armataz_01_01
Czołgista!
Odpowiedz
#56
Chłopaki z Białegostoku: parówkowym skrytożercom mówimy kategoryczne NIE!
Zlotowi Papermodels u nas mówimy kategoryczne TAK! :twisted:
Odpowiedz
#57
No i chwała ci za te słowa Wikingu! PDT_Armataz_01_01 Widzę że na kilku papermodelsów z krwi i kości można zawsze liczyć, bardzo mnie to cieszy, hej.
Czołgista!
Odpowiedz
#58
Sakson, a nie wiking (taka ich mać!) :twisted:
Odpowiedz
#59
To jak taka bajka to też się piszę :mrgreen:
Chuck Norris potrafi okopać się w wodzie...

[Obrazek: sig,313269,7,1,4,1,11111101000000000000,1,___.jpeg]

[Obrazek: 181f3d86b992ab6b.png]
Odpowiedz
#60
No dobra majstry. Wprawdzie ja teraz nie w Białym ale należy zacząć knuć co i jak. Ważne są terminy, dla mnie pasuje 17-19 lipca. Pasuje Wam?
Chuck Norris potrafi okopać się w wodzie...

[Obrazek: sig,313269,7,1,4,1,11111101000000000000,1,___.jpeg]

[Obrazek: 181f3d86b992ab6b.png]
Odpowiedz
#61
Mnie tam jak najbardziej pasuje! PDT_Armataz_01_01
Czołgista!
Odpowiedz
#62
ja w tym czasie (14.07-28.07) jestem na Helu i ciężko by mi było się wyrwać jechać do Białego... Także jeśli to był luźny termin to proszę o inny :wink:
Ale jeśli będą problemy ze znalezieniem innej daty, bądź wszystkim to będzie pasowało oprócz mnie :razz: to jeszcze nie wszystko stracone bo będę pertraktować żeby się wyrwać na ten weekend do Białegostoku ( jakoś :mrgreen: )

Więc proszę o konkrety i zgłaszanie się reszty osób czy im pasuje czy nie ( żeby można było coś ustalać :wink: )



Pozdrawiam Cool
Odpowiedz
#63
Chłopaki, mnie pasuje każdy weekend, pod warunkiem że będę w kraju. Narazie walczę o to by wyjechać ale czy się uda, tego nie wiem.

Pozdrawiam!!
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#64
Mi pasuje :mrgreen:
[Obrazek: wotuserbar02.jpg][/url]
Odpowiedz
#65
Jak pozwolicie to się przyłączę :wink: .
Czy z Trójmiasta ktoś się wybiera?
Zwodowany:
USS Gambier Bay, USS Heermann, USS San Francisco, USS Oklahoma, USS England, USS Erie, USS Aaron Ward
IJN I-176, IJN I-19, IJN Suzuya, IJN Shimakaze
DKM Hela, U-47
RM Leone Pancaldo
ORP Wicher, ORP Orzeł
Bitwa pod Cuszimą: Tsushima, Kagero
W budowie: IJN Nagato, IJN Taiho, De Ruyter, i wiele innych  Big Grin 
                  Bitwa pod Cuszimą : Aurora, Groznyj
                  Schwimmdock + SMS Undine


[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]  
Odpowiedz
#66
a nic na w stronę zachodu nie da rady?

bo do Białegostoku mam....ponad 600km....

Teraz zbliża sie Radom....550km...
Odpowiedz
#67
Hubert, to zaproponuj coś. Temat był już wałkowany nieraz...
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#68
Opole? :wink:
Odpowiedz
#69
Wiesz.

ja oczywiście zaproponowałbym Szczecinek, rzecz oczywista, gorzej z noclegiem Wink
Ja mam za małe mieszkanie aby pomieścić gości, więc jedynym rozwiązaniem hotel, lub, jeżeli ktoś lubi hardcore, to możemy urządzić sobie obóz w lesie (dla mnie gites, już nie raz spędzałem noc w lesie)
Niedaleko Szczecinka, ok 12km we wsi Spore (ok 2h spacerkiem po szosie) są domki letniskowe, bodajże 90zł/noc dla 5-6 osób max.(Ciepła woda, prąc, duża kuchnia dostępna dla wszystkich itp ) Sklepik jest, piękne jezioro, fajny klimat i zabawa też. W Szczecinku dużo klubów i barów czy koncertów (ostatnio występował Liber, Doniu i Cerekwicka). Mogę również oprowadzić po Szczecineckim odcinku Wału Pomorskiego, ale to ok pól dnia chodzenia, ale dużo ciekawych zdjęć można porobić, więc to nie problem. Jeżeli się to podoba, to mogę przygotować w najbliższym czasie szerszy spis atrakcji, nie zapominając, ze będziecie mieli okazje przejechać się po Najdłuższym na świecie wyciągu do nart wodnych za cenę ok 5zł za okrążenie (ok. 1100m)

Czekam na opinię ;-)
Odpowiedz
#70
Cytat:nic na w stronę zachodu nie da rady?

bo do Białegostoku mam....ponad 600km....


Zawsze ktoś będzie miał gdzieś daleko i nie ma idealnego rozwiązania :wink:
a co za różnica czy to 300 czy 500km i tak trza iść na pociąg i jechać, a czy 3 czy 4 godziny to już co za różnica :wink:

Co do propozycji Szczecinka - na Cerekwicką ani na narty wodne sie nie wybieram, tylko na zlot modelarski :wink: Wał Pomorski jest okej, czy jakieś jeszcze atrakcje? :razz:

Cytat:Opole? :wink:

No, a czy Opole ma nam coś do zaproponowania ? :wink:

Pozdrawiam Cool
Odpowiedz
#71
Cytat:No, a czy Opole ma nam coś do zaproponowania ? :wink:

Można zwiedzić wieżę piastowską, podziemia. Odwiedzić muzeum wsi opolskiej. :grin:
A i są miejsca gdzie można siąść przy bronku i pogadać :wink:

W sumie to jeszcze nigdy nie byłem na żadnym zlocie modelarskim, a że jestem mobilny więc nawet te 500km nie gra roli. :lol: "Dla chcącego nic trudnego"

Pzdr
Odpowiedz
#72
No i to mi się podoba, brawo chłopaki! Takie powinno być podejście jeśli chcemy mieć swoją dobrą imprezę. W dzisiejszych czasach dotarcie gdziekolwiek nie jest barierą jeśli się chce.
Czołgista!
Odpowiedz
#73
Cytat:17-19 lipca. Pasuje Wam?
W tych dniach odbywa się Jarocin Festiwal, więc co mam zrobić w tym przypadku Confusedad: :?:
Odpowiedz
#74
Atrakcji jest dużo, w najbliższych dniach przygotuje pełna rozpiskę co ciekawego można u nas zwiedzić ;-)
Odpowiedz
#75
Jak mnie coś nie zabije to pojawię się :mrgreen:
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  V Zlot papermodels.pl - Jelenia Góra 2012 Andrzej Px48 153 53,375 28-09-2022, 08:00
Ostatni post: dexter
  IX Zlot papermodels.pl - Świnoujście 2017 konradoo 61 29,489 21-10-2017, 10:33
Ostatni post: Radek87
Lightbulb VIII Zlot papermodels.pl - Kłodzko 2016 Kroolo 154 46,795 22-09-2016, 08:14
Ostatni post: Lesio73
  VII Zlot papermodels.pl - Międzyrzecz-Drzonów 2015 Andrzej Px48 213 62,996 08-06-2015, 10:55
Ostatni post: Andrzej Px48
  VI Zlot papermodels.pl - Chełm-Zamość 2013 Kroolo 245 78,502 06-06-2013, 11:44
Ostatni post: Andrzej Px48
  V zlot forum Papermodels-Jelenia Góra 2012-fotorelacja. Andrzej Px48 211 61,340 30-04-2013, 11:20
Ostatni post: ceva
  I Nieformalny Zlot Pampersów Gdańsk-Brętowo 12 - 14 09 2011. ZbiG 22 13,368 21-09-2011, 01:37
Ostatni post: Japończyk
  IV zlot forum Papermodels-Węgorzewo 2011-fotorelacja. Andrzej Px48 42 21,245 03-06-2011, 05:48
Ostatni post: kujot666
  IV Zlot papermodels.pl - Węgorzewo 2011 Andrzej Px48 334 94,814 30-05-2011, 10:26
Ostatni post: kujot666
  III Zlot papermodels.pl - Warszawa 2010 kujot666 211 72,948 25-05-2010, 10:06
Ostatni post: Japończyk

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości