Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II Zlot papermodels.pl - Białystok 2009
Jadę :!: :grin: .

Urlop mam już zaklepany na 99%. Niech tylko coś nie wypali ze strony organizatorów to... :evil: :evil: :evil:
Odpowiedz
Cytat:Domber chyba też odpada

a nie bo będę, chyba że mi na prawdę coś poważnego wypadnie w tym terminie :razz:
Odpowiedz
Cytat:a nie bo będę

Tylko pamiętaj o mocnym pasku :mrgreen: Fajnie że będziesz :-)
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
Cytat:Tylko pamiętaj o mocnym pasku :mrgreen:

Sprudziu, a co ja w Świdniku miałem?? :mrgreen:
Odpowiedz
Mocny pasek to podstawa higieny i wzajemnego zaufania :razz: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Odpowiedz
UWAGA!
Ważne pytanie!


W związku z dość licznymi głosami forumowiczów chcę zapytać, czy jest możliwość przesunięcia zlotu o tydzień do przodu, tj. na termin 24-26 lipiec 2007?

Jeżeli dobrze liczę to na razie przyjazd zadeklarowali: Piterski, Szebi, Sprudin, Ceva, Leon, Radek Kozłowski.

Natomiast gdyby zlot był przesunięty o tydzień, to mogliby (zakładam, że to zrobiliby) pojawić się: Dexter, Partyzant i Janek, oraz (czyżby?) dekownicy Radek i Domber.

Autochtonów nie liczę, zakładając, że skoro mają imprezę na miejscu to będą tak czy siak. Co najwyżej pojawiłby się Tofik, któremu pierwotny termin również nie leży.

Proszę o jak najszybszą odpowiedź wszystkich zainteresowanych!

Pozdrawiam!
Arovist
Odpowiedz
W moim przypadku przesunięcie terminu zlotu oznacza moją na nim nieobecność.
Odpowiedz
No to mi Aro zabiłeś ćwieka teraz. Dałem już do firmy rozpiskę na lipiec kiedy mogę mieć służby (oczywiście17-19 mam wolne), zapewne tydzień później będę już miał dni zajęte. W sumie mógłbym może jeszcze podskoczyć do firmy i to zmienić, tak żebym miał służby 17-19 a nie 24-26. Tylko teraz zanim większość chłopaków się wypowie to się zejdzie (bo nie wiadomo czy będzie zmiana czy nie), a ja jutro rano wyjeżdżam do Bartoszyc i do 11 lipca mnie nie ma. A później będzie mało czasu na jakiekolwiek zmiany. Bardzo bym chciał żeby na zlocie był Janek (bo jeszcze nie miałem okazji się z nim spotkać), no ale co z tego wyjdzie to teraz nie wiadomo. Zmiana terminu może nie pasować innym chłopakom. No nic czekam na rozwój sytuacji, jak wrócę z Bartoszyc to już będzie raczej wszystko jasne. :mil1:

O właśnie nie zdążyłem dokończyć posta i Ceva już w pewnym stopniu rozwiał moje wątpliwości! :mil1: :mil1: :mil1: Wydaje mi się, że zmiana teraz daty zlotu, na kilkanaście dni przed jego odbyciem się, to nie jest dobry pomysł. Na pewno nie wszystkim podpasuje ta zmiana (i z tego powodu będą oni pokrzywdzeni), jak widać Wojtkowi już nie pasuje!
Czołgista!
Odpowiedz
Aj żeście się chłopy obudzili. Mnie też średnio pasuje przełożenie o tydzień Zlotu ponieważ moja matka właśnie w tym tygodniu wybywa z domu na tydzień (co najmniej) a ktoś musi zostać i zająć się zwierzętami...
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
No obudzili się obudzili, a co mieli spać cały czas ??
Ja się specjalnie nie odzwyam i nie potwierdzam przybycia, z prostej przyczyny. Nie wiem jakie są plany mojego pracodawcy. Na dzień dzisiejszy na 90% obejrzycie moją paskudną facjate i mówię o pierwotnym terminie, co do drugiego terminu to taka sama sytuacja Smile.
W takim przypadku z mojej strony nie będę mieszać.
Odpowiedz
Mi to chyba generalnie różnicy nie zrobi ale może być tak ze nie dam rady w żadnym terminie.
To może to stwierdzony w przedszkolu fakt zachorowania jednego dzieci na ospę.
Okres inkubacji to bodaj dwa tygodnie czyli jak Majkę wysypie to się nigdzie nie ruszę, ale na razie jestem jak najlepszej myśli.
Odpowiedz
Ech :neutral: tak dobrze żarło i zdechło Cry termin był znany od dawna więc zaklepałem w pracy i jeśli dojdzie do zmiany to może być big problem z moją obecnością na zlocie, ogólnie wiadomo że każdy termin komuś nie będzie pasował i teraz łorganizatory w waszej gestii leży jak to rozstrzygnąć :razz:
Pozdrawiam
Odpowiedz
Według mnie, z tego co wyczytałem z postów kolegów, ta zmiana jest totalnym niewypałem. Chyba zostanie przy pierwotnym terminie to najlepsze wyjście. Zresztą po to był temat rozpoczęty dużo wcześniej, żeby nie było, że ktoś nie miał czasu na pozałatwianie pewnych spraw. Pomimo tego, że Astra chciał dobrze, to czekanie na wyjaśnienie sprawy organizacji zlotu w innym miejscu też pochrzaniło sprawę. Jakoś na konkursy modelarskie, ci co mają jechać i chcą, to jadą. Tylko dziwnym trafem na nasz zlot to trzeba się trzy lata wcześniej ugadywać, a potem i tak się okazuje, że ktoś nie może bo szef w pracy ma inne plany. Jak dla mnie to czcze gadanie, biorę wcześniej urlop bo znam termin wyjazdu i nie ma gadania. Jakoś ja dwa etaty ciągnę i jestem w stanie dograć temat, więc wykręcanie się pracą mnie trochę wkurza. Zresztą organizatorem (jedynym sensownym i chętnym jest Białystok - szczególnie Arovist), więc i tak ostateczna decyzja należy do niego. Aro moje zdanie już znasz, więcej się nie wtrącam bo zaczyna robić się znowu bzdura ze zlotem. Narka!
Czołgista!
Odpowiedz
Ja już sobie zarezerwowałem pierwszy termin właśnie na zlot, wiec jeśli impreza przełoży się na później to ja odpadam
Odpowiedz
No to ja się przyznaje ,że ja rozkręciłem i jestem winien tego całego zamieszania :oops: . Za co bardzo przepraszam. Dopiero dzisiaj spojrzałem na zaproszenie ślubne, które miałem już od dwóch miechów ,że w tym czasie gdy mamy zlot zadeklarowałem się na wesele. Poprosiłem Ara aby zapytał na forum o to czy zmiana terminu będzie kolidować też innym forumowiczom. No i z tego co widzę to się trochę namieszało i skomplikowało. Dlatego koniec tematu zostajemy przy dacie która była już ustalona, a ja muszę mocno się zastanowić gdzie mam jechać. Bardzo jeszcze raz przepraszam kolegów i już nie mieszam.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
kujot666, no tak to z pracodawcami bywa że mają inne plany i trzeba się z tym pogodzić. Mi już 2 razy urlop zaakceptowany cofnął. Chcę być pewny swoich deklaracji.
Trochę zamieszania się porobiło, a to co napisał Łukasz to tylko propozycja i widać niedudana i spaliła na panewce Sad
Odpowiedz
Cóż Koleżanki i Kolegi... widać naprawdę chce się wam przyjechać na zlot, skoro nie zauważyliście, że w pytaniu podałem 2007 rok :mrgreen:
No dobra, to nie było zamierzone, literówka (albo też żyję ciągle dwa lata temu... :roll:

A tak na serio - jak widać nei da rady z przekładaniem, więc panowie, zwierać pułdupki i walczyć o uzyskanie urlopu od pracodawców, wolnego od żon, matek i kochanek etc. Widzimy się w piątek 17 lipca.

Ponawiam prośbę o potwierdzenie przyjazdu, bo mam związane ręce w rezerwowaniu noclegów.
Odpowiedz
Ja jak widać Aro będę na pewno, niezależnie czy w 2007 czy w 2012! PDT_Armataz_01_01 Także mnie licz (od piątku wieczorem), i nie miąchaj już więcej bo mnie nerwica zeżre! Pozdro Wikingu!
Czołgista!
Odpowiedz
Partyzant, no jasne że na zlot Smile

Piterski, to kochana małżonka zostanie w domu.
Odpowiedz
Cytat:Piterski, to kochana małżonka zostanie w domu.
Jak dziecko będzie zdrowe to jak najbardziej. Na razie trzymam się wersji, że jej nic nie będzie. Bo jak mówią wiara czyni cuda :mrgreen:

Napisałem o tym, bo się dowiedziałem dopiero w piątek, że takie ryzyko istnieje ale jak mówiłem jestem mocno nastawiony na ten wyjazd.
Odpowiedz
Ja się powtarzać nie będę i na zlocie będę Cool .
Odpowiedz
A ja się powtarzać będę i na zlocie będę Cool.
Zwodowany:
USS Gambier Bay, USS Heermann, USS San Francisco, USS Oklahoma, USS England, USS Erie, USS Aaron Ward
IJN I-176, IJN I-19, IJN Suzuya, IJN Shimakaze
DKM Hela, U-47
RM Leone Pancaldo
ORP Wicher, ORP Orzeł
Bitwa pod Cuszimą: Tsushima, Kagero
W budowie: IJN Nagato, IJN Taiho, De Ruyter, i wiele innych  Big Grin 
                  Bitwa pod Cuszimą : Aurora, Groznyj
                  Schwimmdock + SMS Undine


[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]  
Odpowiedz
Bardzo dobrze że się powtarzacie, a ja powtórzę: ile głów wieziecie ze sobą? Radku, mam nadzieję że nie pojawisz się sam. To samo do Leona, bierz Krakusów w auto i przybywajcie!

Halo Górny Śląsk, jak sytuacja?
Odpowiedz
Arovist, mimo najszczerszych chęci zabrania kogoś z Krakowa do tej pory nikt się nie zdeklarował więc na dzień dzisiejszy jadę sam :ble: jak się coś zmieni to oczywiście się o tym dowiemy :grin:
Pozdrawiam
Odpowiedz
Mam dwa miejsca w samochodzie do Białegostoku ( o ile jedzie ze mną Kujot ) i jedno z powrotem, bo zabieram stamtąd Sprudina. Czy ktoś z okolicy lub do zabrania po drodze ( Sierpc - Działdowo - Białystok ) byłby chętny?
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  V Zlot papermodels.pl - Jelenia Góra 2012 Andrzej Px48 153 53,341 28-09-2022, 08:00
Ostatni post: dexter
  IX Zlot papermodels.pl - Świnoujście 2017 konradoo 61 29,472 21-10-2017, 10:33
Ostatni post: Radek87
Lightbulb VIII Zlot papermodels.pl - Kłodzko 2016 Kroolo 154 46,768 22-09-2016, 08:14
Ostatni post: Lesio73
  VII Zlot papermodels.pl - Międzyrzecz-Drzonów 2015 Andrzej Px48 213 62,960 08-06-2015, 10:55
Ostatni post: Andrzej Px48
  VI Zlot papermodels.pl - Chełm-Zamość 2013 Kroolo 245 78,468 06-06-2013, 11:44
Ostatni post: Andrzej Px48
  V zlot forum Papermodels-Jelenia Góra 2012-fotorelacja. Andrzej Px48 211 61,314 30-04-2013, 11:20
Ostatni post: ceva
  I Nieformalny Zlot Pampersów Gdańsk-Brętowo 12 - 14 09 2011. ZbiG 22 13,352 21-09-2011, 01:37
Ostatni post: Japończyk
  IV zlot forum Papermodels-Węgorzewo 2011-fotorelacja. Andrzej Px48 42 21,234 03-06-2011, 05:48
Ostatni post: kujot666
  IV Zlot papermodels.pl - Węgorzewo 2011 Andrzej Px48 334 94,799 30-05-2011, 10:26
Ostatni post: kujot666
  III Zlot papermodels.pl - Warszawa 2010 kujot666 211 72,933 25-05-2010, 10:06
Ostatni post: Japończyk

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości