Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II Zlot papermodels.pl - Białystok 2009
Po długich przemyśleniach z żalem muszę wam powiedzieć ,że be zemnie nie ujdzie wam spotkanie :mrgreen: . Ze ślubu musiałem zrezygnować. Jeszcze za to mi się pewnie oberwie od kilku takich ale.....Aro rezerwuj mi miejsce.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
Wojtku jak będziesz jechał przez Lublin to zabiorę się z Tobą :razz: :razz:
Odpowiedz
No a Górnemu śląskowi nie pasuje 17 lipiec :neutral: Szebi gadał ze sie wybiera i chyba będzie...

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w lublinie :wink:
Odpowiedz
Cytat:nie pasuje 17 lipiec

Burak :evil: Pół roku miałeś cycku... Co tam się zesrało?

Szebi! Do tablicy!!
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
No pech Smile będziecie musieli oglądać moją facjate Smile
Odpowiedz
Ojoj, przyjdzie się nam zwomitować :mrgreen: Ale najpierw się skujemy :mrgreen:
Odpowiedz
Cholera :evil: . Wszędzie tych moderatorów pełno :roll: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
ja oficjalnie również sie zadeklaruję - będę =))))
"zniknęli już idole, bohaterowie zeszłych wojen. Odeszli z pamięci ludzi, ich sławę zabrało morze."
Odpowiedz
Ja mam pytanko, czy ktoś wybiera się z Lublina bądź okolic ?
Odpowiedz
Sprudinku, słonko moje... w tym samym czasie jestem na Helu, działobitnie odnawiać więc niestety nie mam szans się wyrwać stamtąd na nasz zlocik... Confusedad:

dupa blada :neutral:
Odpowiedz
Jeśli jest ktoś chętny z północno - wschodniej polski to mogę go zabrać, mam 3 miejsca w samochodzie.
To już tylko 2 tygodnie :mrgreen: :mrgreen:
Chuck Norris potrafi okopać się w wodzie...

[Obrazek: sig,313269,7,1,4,1,11111101000000000000,1,___.jpeg]

[Obrazek: 181f3d86b992ab6b.png]
Odpowiedz
A ja zapytam się z grubsza o koszty i gdzie jest przewidziany nocleg?
Odpowiedz
Piotek, jak dojedziesz do Minska pociagiem to pewnie sie zmieścisz do bagaznika Smile
Odpowiedz
Cytat:A ja zapytam się z grubsza o koszty i gdzie jest przewidziany nocleg?

Dobre pytanie, ja też jestem ciekawy.
Odpowiedz
Z uwagi na fakt że termin zbliża się nieuchronnie to ja mam też pytanie, z kim mamy się kontaktować po przyjeździe na miejsce, jakiś namiar na miejsce zbiórki, nr. telefonu itp. :mrgreen:
Pozdrawiam
Odpowiedz
leon65z dowiedziałem się, że masz wolne miejsce w samochodzie, da się upakować moje 4 litery plus Fuso? Jeśli już miejsce zajęte to czy kto inny dysponuje miejscem dla stułanego Rybniczanina? :mrgreen:
[Obrazek: luft-userbar.png]
Odpowiedz
szebi podaj na priw numer telefonu do siebie to tyrkne i pogadamy :wink:
Pozdrawiam
Odpowiedz
Poszło na priv Confusedmile:
[Obrazek: luft-userbar.png]
Odpowiedz
No siema siema. Już spieszę z wyjaśnieniami.

Nocleg będę zaklepywał w akademiku Uniwersytetu Medycznego przy ulicy nieodżałowanego nieobecnego forumowego Svenowego USS Washingtona.
Warunki są standardowe, pokoje 3 osobowe? Zresztą, chłopaki nocowali tam w ubiegłym roku i przeżyli, mogą coś więcej o tym powiedzieć. Cena 25 zł od głowy, chyba że coś się zmieniło, na razie tam nie chodziłem bo czekam na komplet zgłoszeń. A więc ruchy panowie, ruchy!

Co do spotkania i przechwytywania, to muszę wiedzieć najpierw kto i ilu z Was będzie własnymi pojazdami, a ilu skorzysta z usług PKP. Panów z pociągu się odbierze osobiście, koledzy zmotoryzowani kierują się PLANEM MIASTA . Parking znajduje się w sektorze D3, tj. na ulicy Lipowej przy hotelu Cristal (przedłużenie na lewo od Rynku Kościuszki. Na tej chyba już nieaktualnej mapie w miejscu gdzie obecnie jest parking zaznaczone są numery linii autobusowych na niebiesko - numery 2, 4, 5, 21, 28).
Inny sposób lokalizacji jest TU , zakładając że będziecie wjeżdżali od strony Warszawy i będziecie cięli prosto. Hotel jest w rogu ul. Lipowej i ul. Liniarskiego, naprzeciw białej cerkwi.

Dla pewności wszystkich, którzy zadeklarowali przyjazd proszę o podesłanie na PW numeru kontaktowego oraz środka transportu - ułatwi to również planowanie wyjazdu w sobotę. Proszę to potraktować poważnie. Zakładam bowiem, że pierwszego dnia spotkamy się przy piwie, więc mądre "rozłożenie" kierowców będzie tu decydujące.
Proszę napisać również, ile i jakich modeli będziecie ze sobą brali, co z kolei ułatwi sprawy plebiscytu, lokacji części stricte modelarskiej Zlotu itd.

Mój numer: 602 129 924, ale wolałbym PW, by mieć dowód "namacalny".

Do kosztów noclegu należałoby również dodać koszta związane z wiktem, ale to już w gestii indywidualnej każdego z nas. No i oczywiście max kilkanaście złociszy na koszta wyjazdu. Konkrety poznamy jak się dowiem, ilu z was czym jedzie.

Jak macie jakieś pytania to śmiało.


Pozdrawiam
Arovist
Odpowiedz
Chłopy, czy ktokolwiek będzie dymał samochodzikiem z Trójmiasta/okolic? W piąteczek oczywiście :-)
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
Serdecznie dziękuję na szybką odezwę na mój poprzedni post. Dzięki temu zaszło kilka zmian w szczegółach zlotu. Otóż:

A) Noclegi
# Akademik Politechniki Białostockiej nr 3 "Gamma", standard nieco niższy niż w ubiegłym roku, m. in. brak lodówki itd.
- posiadacze ważnej legitymacji studenckiej 35 zł za nocleg
- nieszczęśnicy nie posiadający takowej 37,40 zł za nocleg
# Hotel MOSiRu **
- pokoje jednoosobowe bez łazienki, na dzień dzisiejszy 7 sztuk
- cena za dobę hotelową 45 zł bez śniadania, ze śniadaniem 55 zł

Oba obiekty są położone blisko siebie przy ul. Zwierzynieckiej

# Schronisko młodzieżowe odrzuciłem ze względu na wczesna porę stawienia się na miejscu (max o północy) oraz kategoryczny zakaz wpuszczania osób po spozyciu alkoholu.

Jako że decyzję musiałem podjąć w oka mgnieniu na miejscu bez wieści od połowy osób które się zadeklarowały, to sprawa wygląda tak:
- macie zaklepane miejsca w akademiku: Sprudin, Ceva, Kujot, Radek Kozłowski, Leon, Piterski, Pawły z Mińska Mazowieckiego, Domber, Szebi, Fuso. Razem 11 osób.
- jeśli kogoś pominąłem to przykro, ale nie odebrałem żadnej informacji o Waszym przybyciu. Jakby co miejsce się znajdzie. Ogólnie z lokacją w Białymstoku na najbliższy czas jest przej***e, gdyż ponieważ odbywa się międzynarodowy Zjazd Esperantystów i wszystko jest zabite do ostatniej dechy, pojedyncze lokale porozrzucane po mieście. Dlatego też jeśli ktoś jeszcze chce się pojawić to uprzejmie proszę o zgłoszenie do poniedziałku do południa (godzina 12.00 i Game Over. Inaczej spóźnialscy będą zmuszeni szukać lokum na własną rękę.
- opłatę wnosi się w chwili pobrania klucza na portierni, dowód wpłaty odbiorę 27 lipca, jeśli ktoś potrzebuje to wyślę pocztą.


- jeśli komuś nie będą odpowiadały warunki proponuję przelokowanie do hotelu MOSiR, 300 metrów dalej.

B) Inne
inne dogadamy dziś na spotkaniu i jeszcze wieczorem dopisze co i jak.

Wiadomo tylko, że modelarska część Zlotu odbędzie się w Muzeum Wojska, wygospodarowałem na to oddzielną salę.
Odpowiedz
Oferta wciąż aktualna. Gdańsk jedzie w piątek miejsca sporo. Sprudin jak chcesz bedziemy dymać razem samochodem :grin: . Reszta na priv.
Zwodowany:
USS Gambier Bay, USS Heermann, USS San Francisco, USS Oklahoma, USS England, USS Erie, USS Aaron Ward
IJN I-176, IJN I-19, IJN Suzuya, IJN Shimakaze
DKM Hela, U-47
RM Leone Pancaldo
ORP Wicher, ORP Orzeł
Bitwa pod Cuszimą: Tsushima, Kagero
W budowie: IJN Nagato, IJN Taiho, De Ruyter, i wiele innych  Big Grin 
                  Bitwa pod Cuszimą : Aurora, Groznyj
                  Schwimmdock + SMS Undine


[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]  
Odpowiedz
Ludzieeeee... odliczanie się rozpoczęło :mrgreen: dzień 0 / - 4 :razz:
Pozdrawiam
Odpowiedz
:mrgreen:
Odpowiedz
Kurcze pieczone trzeba mieć jakiegoś pecha tak jak ja Confusedad:
Dzisiaj dostałem telefon z przedszkola, że Pańska córka dostała jakiejś wysypki i trzeba ją zabrać z przedszkola. Myślałem ospa ale gorzej bo okazało się że lekarz nie wie co to jest.
I tak zamiast spotkać się z Wami na zjeździe jestem uziemiony. Niestety nie zdołałem ściągnąć do piątku żadnej Babci a żona też nie mogła pujść ani na zwolnienie ani na urlop.
Przykro mi i pozostaje tylko życzyć Wam wspaniałej zabawy.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  V Zlot papermodels.pl - Jelenia Góra 2012 Andrzej Px48 153 53,374 28-09-2022, 08:00
Ostatni post: dexter
  IX Zlot papermodels.pl - Świnoujście 2017 konradoo 61 29,489 21-10-2017, 10:33
Ostatni post: Radek87
Lightbulb VIII Zlot papermodels.pl - Kłodzko 2016 Kroolo 154 46,794 22-09-2016, 08:14
Ostatni post: Lesio73
  VII Zlot papermodels.pl - Międzyrzecz-Drzonów 2015 Andrzej Px48 213 62,995 08-06-2015, 10:55
Ostatni post: Andrzej Px48
  VI Zlot papermodels.pl - Chełm-Zamość 2013 Kroolo 245 78,502 06-06-2013, 11:44
Ostatni post: Andrzej Px48
  V zlot forum Papermodels-Jelenia Góra 2012-fotorelacja. Andrzej Px48 211 61,339 30-04-2013, 11:20
Ostatni post: ceva
  I Nieformalny Zlot Pampersów Gdańsk-Brętowo 12 - 14 09 2011. ZbiG 22 13,367 21-09-2011, 01:37
Ostatni post: Japończyk
  IV zlot forum Papermodels-Węgorzewo 2011-fotorelacja. Andrzej Px48 42 21,244 03-06-2011, 05:48
Ostatni post: kujot666
  IV Zlot papermodels.pl - Węgorzewo 2011 Andrzej Px48 334 94,814 30-05-2011, 10:26
Ostatni post: kujot666
  III Zlot papermodels.pl - Warszawa 2010 kujot666 211 72,948 25-05-2010, 10:06
Ostatni post: Japończyk

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości