Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usuwanie NIEAKTYWNYCH Userów !!!
#1
Siemanos.

Chciałbym żebyście mieli świadomość, albo możliwość wytłumaczenia tego innym Userom, że co jakiś czas (na ogół 2-3 razy do roku) usuwam NIEAKTYWNYCH Userów z naszego Forum. Kryteria są następujące:
- ostatnie logowanie powyżej jednego roku,
- ilość napisanych postów równa 0 (zero).
Przy czym oba kryteria MUSZĄ być spełnione jednocześnie oraz dokonuję tego niejako "z urzędu", bez pytania.

Wredny jestem, no nie ?? :twisted: :razz:
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - Niech karton będzie z Wami !!!
Moje projekty do pobrania za FREE. W pracy robię TO, a w domu TO, pomagam IM. This is my OCCUPATION
[Obrazek: userbar_czechy.jpg]
Odpowiedz
#2
lepiej się zastanów. a jak trafisz na śpiącego agenta?
Odpowiedz
#3
Wiosenne porządki tylko wychodzą na zdrowie Smile
Najlepsze modele są dopiero przed nami...
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku
======== projekty ========
[Obrazek: mazurff4.png] - projekt zawieszony
Odpowiedz
#4
Wichura3, ma pecha Smile
Odpowiedz
#5
pecha to ty bedziesz miał jak się spotkamy.
Odpowiedz
#6
i nie pytaj dlaczego.
Odpowiedz
#7
Wichura3, czytaj ze zrozumieniem.dexterteam napisał ze ten "śpiący agent" bedzie miał pecha a nie ty.
Odpowiedz
#8
ach ta dzisiejsza młodzież. Cieszę się , że dobrze odczytałeś tekst. Tak to Dexter będzie miał pecha . I wie doskonale za co. Dex masz czas do następnego Qwkaka, i nie będzie litości.
Odpowiedz
#9
popieram taki pomysł, wtedy będzie wiadomo ile jest naprawdę użytkowników forum papermodels, a nie tylko pustych nicków...
Odpowiedz
#10
A na niektórych forach (nie koniecznie kartonowych) jest tak że jeśli użytkownik nie loguje się przez miesiąc jest usuwany.
Jestem za tym pomysłem jak reszta :grin: .
Cytat:Wredny jestem, no nie ?? :twisted: :razz:
Prawdziwy szataaaaan :twisted: !
Pozdro!
Odpowiedz
#11
Miesiąc to za mało - różnie to bywa, ale kwartał jest już ok wg mnie.
na macie: projekt X
Odpowiedz
#12
kwartał to mało - tyle trwają wakacje... i nie chciałbym wrócić i żeby sie okazało ze mi konto Paweł usunął :razz:
Odpowiedz
#13
[b]Nie każdy ma tyle czasu, co niektórzy modelarze.Staram się zaglądać tutaj przy każdej wolnej okazji.W wolnym czasie powracam do wycinania,ale to nie powód ,aby zaraz usuwać z listy.
Odpowiedz
#14
Racja, ale odbiegliśmy znacznie od założeń - kryteria usuwanych nicków są w pierwszym poście.
na macie: projekt X
Odpowiedz
#15
Astra28, Rozmawialiśmy o tym już dawno temu i cieszę się, że znalazłeś chwilę na ponowne uporządkowanie tych spraw PDT_Armataz_01_34
Jarek1303, chodzi o usuwanie z forum userów których się namnożyło przy pierwszym konkursie "polecone-nagrodzone" czy jakoś tak...ludzie się rejestrowali tylko po to by oddać głos na kolegę i tylko tyle...
Usunięcie tych "duchów" jest konieczne. Jeżeli administracja zechce np. uhonorować 1000 (tysięcznego) użytkownika to jaki będzie sens przedsięwzięcia, gdy trafi na takiego osobnika?
Na innych forach niech sobie nawet co tydzień usuwają, a cały rok jest najlepszym czasem przy tego typu decyzjach :wink:
Ja zdecydowanie to popieram
Pozdroo
Odpowiedz
#16
Cytat:lepiej się zastanów. a jak trafisz na śpiącego agenta?
Cytat:pecha to ty bedziesz miał jak się spotkamy
A ja tak troche poza tematem w sprawie uzytkownika ktorego cytuje. Spotkalem sie z kilkoma postami napisanymi przez niego. Wg mnie nie byly to wypowiedzi ani konstruktywne, ani (ze tak powiem) przyjacielskie.
Mam nadzieje ze zwrocilem uwage moderatorow na ta sprawe.
W razie czego prosze o skasowanie posta i uznamy ze nie bylo tematu.
Odpowiedz
#17
Cytat:Mam nadzieje ze zwrocilem uwage moderatorow na ta sprawe.
W razie czego prosze o skasowanie posta i uznamy ze nie bylo tematu.

że tak powiem, ten typ tak ma Smile a tak poza tym to chyba się Wichura3 poleniuchowałeś, czas coś zrobić i pokazać
Odpowiedz
#18
Cytat:chyba się Wichura3 poleniuchowałeś, czas coś zrobić i pokazać
Popieram :razz:
Odpowiedz
#19
Panie szAmAn biorąc pod uwagę sugestię skierowaną wobec mojej osoby specjalnie dla Pana coś konstruktywego. Zanim zwrócisz uwagę moderatorom na jakikolwiek problem rozeznaj się w sytuacji .Jesteś od miesiąca na Forum i masz prawo nie wiedzieć jakie są relacje między użytkownikami i na jaki stopień poufałości możemy sobie pozwolić. Wpisy ,które zacytowałeś nie obrażają nikogo, a poza tym nie masz poczucia humoru i nie rozrózniasz " wkrętek ".Konstruktywnie pozdrawiam.
Odpowiedz
#20
Oho Wichurek wrócił do świata żywych :mrgreen: Siemanko, poodkurzałeś już na warsztacie? :grin: :wink:
Odpowiedz
#21
Cytat:Panie szAmAn biorąc pod uwagę sugestię skierowaną wobec mojej osoby specjalnie dla Pana coś konstruktywego. Zanim zwrócisz uwagę moderatorom na jakikolwiek problem rozeznaj się w sytuacji .Jesteś od miesiąca na Forum i masz prawo nie wiedzieć jakie są relacje między użytkownikami i na jaki stopień poufałości możemy sobie pozwolić. Wpisy ,które zacytowałeś nie obrażają nikogo, a poza tym nie masz poczucia humoru i nie rozrózniasz " wkrętek ".Konstruktywnie pozdrawiam.

Wichur cfaniaku, leże i kwicze :-D Oraz podpisuję się pod tym "temi rencami" :-D
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#22
Dexiu jeszcze troche poleniuchuję, tyle mam rozpoczętych, że nie wiem , który skończyć :mrgreen:
Odpowiedz
#23
Cytat:Konstruktywnie pozdrawiam.
konstruktywnie to coś czas zrobić ....
Odpowiedz
#24
Cały czas powstają jakieś konstrukcje.Brakowało mi tej atmosfery. Warsztat odkurzyłem.
Odpowiedz
#25
Cytat:Panie szAmAn biorąc pod uwagę sugestię skierowaną wobec mojej osoby specjalnie dla Pana coś konstruktywego. Zanim zwrócisz uwagę moderatorom na jakikolwiek problem rozeznaj się w sytuacji .Jesteś od miesiąca na Forum i masz prawo nie wiedzieć jakie są relacje między użytkownikami i na jaki stopień poufałości możemy sobie pozwolić. Wpisy ,które zacytowałeś nie obrażają nikogo, a poza tym nie masz poczucia humoru i nie rozrózniasz " wkrętek ".Konstruktywnie pozdrawiam.
Ok, przyznaje racje i bije sie w piers.
Jesli kogos urazilem - przepraszam. Faktycznie nie znam jeszcze relacji pomiedzy uzytkownikami :oops:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości