Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lepiej zapobiegać niż leczyć...
#26
Confusedhock: Im więcej wiem tym mniej rozumiem Confusedhock: .



Nie wierzę w to co czytam.



Jestem w coraz większym szoku...
#27
Wojtek, dołóż od siebie trochę więcej, w końcu też jesteś tu jednym z najdłużej przebywających forumowiczółw. Nie tylko ty nie wierzysz w to co tu się wyprawia. Ale przecież nie będziemy wszyscy zbierać kredek i stąd odchodzić!
Czołgista!
#28
Kujot 666 - to chyba Ty nie rozumiesz tego co się wokół Ciebie dzieje i powtarzasz jak mantrę ten swój tekst - przeczytaj WSZYSTKIE MOJE TEKSTY NA TYM FORUM - czy ja w nich obrażam kogokolwiek ,że oczekujesz ,abym kogoś przepraszał . Boli Cię to ,że mam racje i moje musi być na wierzchu - nie nie musi być moje na wierzchu i przyznam rację każdemu który JĄ MA .
#29
No dobra odpowiem personalnie. Passer, według mnie bardzo dobrze wpasowałeś się w forum(pomimo tych początkowych kłótni), według mnie jesteś bardzo cennym użytkownikiem, masz wiedzę związaną z naszym hobby i jesteś bardzo dobrym projektantem. W twoich postach też nie widać niczego niestosownego, bo bardzo rozważnie dobierasz słowa. W żadnym wypadku nie wywieram na tobie nacisku, żebyś kogoś przepraszał. A mnie osobiście boli to co napisałeś kiedyś, bo nie masz racji. I niestety jest tak, że zawsze ostatnie zdanie w wymianie poglądów musi być twoje. Także już dokładniej nie opiszę ci mojego stosunku do twojej osoby. Życzę ci miłego forumowania, a to co napisałeś na temat kujot-moderator puszczę w niepamięć, a zaiste piękny i przemyślany to tekst.
Czołgista!
#30
Każde forum dyskusyjne jest odzwierciedleniem społeczeństwa, społeczeństwo jakie jest kazdy widzi, są tacy ludzie i tacy. Bedą sprzeczki kłótnie itp. Moim zdaniem moderatorzy powinni pilnować kultury i porządku.

Smutno jak jacyś użytkownicy odchodzą z forum.

Forum można porównać do pracy. Akurat te bardzo ponieważ wszyscy jesteśmy jakby w jednym zawodzie. W pracy jest tak że komuś się podoba to co robimy a komuś nie. Jedni zazdroszczą komuś umiejętności i będą mu podkładać kłody pod nogi. Sam osobiście to u Siebie w pracy prywatnej odczuwam, i na forum też tak bedzie, i to mi daje motywacje, jak ktoś mi zwróci uwagę za coś i jak ktoś mnie pochwali.
Jeśli ktoś chce zamieścić relacje a nie chce komentarzy to niech to zrobi w jednym poście i da całą relacje na raz.
Pozdrawiam
[Obrazek: icon3.png]

Przekaż 1 % na PSMK w Skierniewicach
http://www.psmk.org.pl/index.php?id=1procent#2010
#31
Wydaje mi się ,że ten temat nie jest poświęcony relacją Kujot666 - Passer Montanus ,więc ja już nie mam nic w tym wątku do dodania .
Jeżeli chodzi o sedno sprawy to jestem bardzo zdziwiony reakcją Janka na zaistniałą sytuację . Nie rozumię kompletnie jak można opuszczać forum po zaistnieniu takiej akcji jaką wykonali Wisa ,Tera Misieuda i Merkava ?! Ponieśli konsekwencje tego co zrobili - tak to wygląda z tego co napisał Dex ,my wszyscy wiemy że w relacjach Janka nie wpisujemy uwag na temat tego co w nich powstaje ,Janek wraca na forum bo jest jednym z jego głównych filarów i spoko .
#32
Wszystko fajnie, tylko że ktoś poniósł konsekwencje, których być może nie powinien ponosić. Niestety to co pisze, czy mówi Dex, nie jest jakąś wyrocznią. Czytając wypowiedzi na forum, a to mnie interesuje z punktu forumowicza, a zarazem moderatora, nie widzę powodów do banowania kogokolwiek. Powtórzę jeszcze raz, prywata niech zostanie pomiędzy zainteresowanymi stronami. To co widzimy i czytamy na forum to inna sprawa.
Czołgista!
#33
Może i faktyczni Jarku wyraziłem się zbyt ogólnikowo, ale dochodzę do wniosku, że nie ma się co wogóle włączać w takie sprzeczki nawet apelując o umiar bo o tylko prowokuje innych do dalszego niepotrzebnego rozgrzebywania tematu. To miałem na myśli mówiąc o wkładaniu palcy. Przywołałem akurat twoją osobę bo intencje miałeś dobre, ale jak to mówią nimi jest piekło brukowane :mrgreen:
Ja sam doszedłem do wniosku, że lepiej unikać takich dyskusji niech sobie sami dyskutanci dokładają, a najlepiej jak robią to poza forum.
#34
Jak dzieci ...

żegnam wszystkich ...

Za dużo nerwów mnie kosztuje to wszystko. Za dużo się działo przez jedną osobę od wielu miesięcy. Jak każdy może to i ja się dołączę. Żółte kartki, żółty awatar żółta ładowarka za co za żółtą kartkę na konradusie. Chcecie żeby na tym forum nie było żadnych animozji z innych for a "największy" zwolennik tego co robi ?? Najlepiej ochrzaniać projektantów chociaż się nie miało wycinanki. Najlepiej psioczyć na wszystko i na wszystkich. Przemyślcie to ...

kujot666, przykro mi jest że tak mówisz i wybacz ale nie drę kotów z wisą (nie wiem może przekazał Ci ją inaczej), jemu się w pewnym momencie coś równo poprzestawiało, nawet spytałem się kiedyś na GG o co mu w ogóle chodzi to nie proś mnie o to bym cytował co mi wtedy napisał. Jakbym się kierował prywatną zemstą znam tysiące powodów aby zrobić to inaczej.

Nie jestem także wyrocznią masz rację ale kierowałem się zdrowym rozsądkiem, którego zaczyna brakować. Jak wiecie jestem człowiekiem otwartym każdy popełnia błędy i każdy musi ponieść konsekwencje tego co robi. Ktoś poniósł wczoraj ja ponoszę dzisiaj. Bardzo mi przykro bo włożyłem w to forum sporo swojego serca i czasu by wyglądało tak jak wygląda.Pokazałem wam że jesteście w stanie się kulturalnie odzywać. Dziękuje tobie Passer i Aro że nie pozabijaliście się. Wiem że nie pałacie do siebie uczuciem ale ważne że potraficie żyć na jednym forum. To właśnie świadczy o tym że potraficie. Robię co mogę by każdy nie czół się pokrzywdzony i miał prawo głosu ale jak kilka osób z prawie tysiąca nie potrafi tego uszanować to proszę macie co chcecie. Dziękuje wam za nieprzespane noce gdzie zastanawiałem się co zrobić byście się następnego dnia się nie pozabijali. Dziękuje wam za to że nie musieliście się o nic martwić o nic. Rozumiem tutaj rozterki Konradusa.

Aro mnie spytał wczoraj co zrobię jak zaczną modelarze odchodzić ?? Z przykrością odpowiedziałem że nic, bo nie ja ich trzymam tylko ludzie, którzy na nim działają, to nie ja tworzę forum to forum tworzycie wy wszyscy.

Przez to całe zamieszanie straciłem 2 dni z klejenia gdzie mogłem spokojnie skończyć osłony do czołgu, a tak tylko kicha ....

Tak optymistycznym akcentem PA .... wiecie gdzie mnie znaleść

A ty wisa śmiej się bo osiągnąłeś co chciałeś ...
#35
I wszystko przez jedne głupie zdjęcie....
Janek -szkoda, że kazałeś usunąć swoje relacje :roll:, to była prawdziwa skarbnica wiedzy, nie można ich było pozamykać? Dexter napisałby, że wszelkie wątki/posty odnoszące się do Twoich relacji będą bez ostrzeżenia usuwane.
Szkoda, że odchodzisz..., może byś to jeszcze przemyślał, a Wise i TeraMisieUda, byś ignorował i omijał ich z daleka.


Dexter-Ty się lepiej nie wygłupiaj- to chyba już ostatnie normalne forum kartonowe, Konradus podupada już od dawna [coraz więcej osób z Konradusa loguje się tutaj], Kartonwork to samo, a sklejmy.com to taki dubel Papermodels [dużo użytkowników na nim jest też u Nas]. Jest coraz więcej użytkowników i taka sprzeczka, "siłą wyższą" musiała kiedyś nastąpić, choć jak wspomniałeś Aro i Passer, jakoś się nie pozabijali, teraz się omijają i funkcjonują na tym forum wspólnie.
#36
Im wieksza społecznosc na forum tym gorzej sie dzieje jak jest konflikt. Czasami naprawde jest lepiej rzucic recznik i odejsc bo dorosli ludzie sie tak nie zachowuja, to nie tchórzostwo odejsc to madra decyzja ja tez bym nie chcial sie bawic w piaskownicy majac 20 lat Wink

Zreszta papermodel.pl nie ma monopolu w kategori "fora internetowe o tematyce modelarskiej" sa inne małe kameralne fora gdzie atmosfera jest bardziej lokalna a nie globalna z podzialem na grupy PRO, amatorzy, spamerzy itp.
[Obrazek: 31667.png]
#37
a miom zdaniem, jakby sie każdy zabrał za klejenie a nie za kombinowanie to by byl spokój.

Kleić a nie głupot i zwad się zachciewa! Za długo to forum było "przyjazne" ?!

Spadam na tydzień. Do zobaczenia.
#38
Przecież ten konflikt powstał w wyniku sklejania modeli i pokazania efektu tego sklejania na forum - więc jak to w końcu ma być ?!
#39
Cytat:Przecież ten konflikt powstał w wyniku sklejania modeli i pokazania efektu tego sklejania na forum - więc jak to w końcu ma być ?!
Passer Montanus czy Ty udajesz, że nie umiesz czytać, czy chcesz jeszcze bardziej namieszać niż jest?
Przecież z wpisu Janka jasno wynika co było główną przyczyną tego konfliktu.
#40
JANEK napisał - " ... a zaczęło się to od momentu kiedy ja wstawiłem krótką relację i galerię z budowy ładowarki ,co przyćmiło rozpoczętą relację Mistrza ... "


Masz jeszcze Piterski wątpliwości ,że " konflikt powstał w wyniku sklejania modeli i pokazywania efektu tego sklejania na forum ... " ?
#41
A ty masz wątpliwości co do tego, że gdyby reszta towarzystwa zajęła się klejeniem modeli, jak to napisał Radek, to do żadnego konfliktu na forum by nie doszło. Nikt by nie odszedł nikogo by nie zbanowano. Tak więc proszę Cię bardzo przestań szukać drugiego dna jak jakiś prawnik. Sytuacja na chwilę obecną jest jaka jest i uważam, że za dużo politykujemy, a za mało kleimy (ta uwaga dotyczy też mnie).
#42
Piterski - nooooooooooooo to klej ,na jaki grzyb zabierasz głos wpisując tekst z godz 22.00 nie mający pokrycia w FAKTACH i jeszcze zwalasz na mnie ,że doszukuję się drugiego dna . POMYŁKA - ja po prostu sprostowałem to co TY napisałeś .
#43
Forum osiagneło poziom tak niski ze to az przykre... kazdy kazdego oskarza o niewiadomo co... a pozostali uzytkownicy tylko biernie obserwuja i czekaja az ktos dalej pociagnie ta wojenke na forum.

Co za duzo to niezdrowo... teraz wszystko na tym forum pekło i bez pardonu co 3 osoba dorzuca tylko do pieca...

Niech konflikt kwitnie dalej, ja mam gdzie dzialac modelarsko a tu nigdy sie specjalnie nie udzielalem za duzo samozachwytu za duzo "wielkich znakomitosci" za duzo słodkich słow dla starych a gorzkich dla nowych.

Żegnam
jak ktos bedzie szukał spokoju to niech patrzy w mój podpis Cool
[Obrazek: 31667.png]
#44
Cytat:Piterski - nooooooooooooo to klej
Passer - nooooooooooooo to klej, a nie ciągle rozkręcasz zadymy. Jak nie umiesz sklejać to projektuj chociaż. Ludzie dajcie już spokój wojnom, czy Wy już naprawdę nie macie, co robić? Jest tyle pięknych modeli do sklejenia, a Wy i w sumie ja tracimy czas na pisanie głupot na forum.
KONIEC - nożyk w dłoń, ulubiony klej, ulubiony model/wydawnictwo i działamy - kleimy.
[Obrazek: baner-lista.gif]
[Obrazek: lkmd-usebar.jpg]
#45
JaCkyl - nooooooooooooooooooooooooooo to klej ,a nie wpisuj kretyńskich tekstów ,które nie rozwiązują problemu .Ja nie rozkręcam żadnych zadym - to Twój wpis Radka ,Piterskiego ,szczura kompletnie nie wnosi nic do sprawy .Wpisujecie bzdury ,powtarzane do znudzenia . Sklejanie modeli jest RÓWNIEŻ powodem konfliktów - sam o tym wiesz dobrze ,bo sam brałeś udział w takim konflikcie - skleroza ?
#46
[Obrazek: big_30.jpg]
#47
Ojj to była dobra załoga :mrgreen: to co w tym roku replay?
#48
Była? Jest stary :-D Tylko na zdjęciu brakuje JaCkyla i Radka, sie chłopaki pogubili ;-) Kogoś jeszcze? A repeta być muuuusiiii!!! I to w jeszcze lepszym stylu ;-)
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

#49
23-24-25 październik :-) zapraszamy do Lublina !
na macie: projekt X
#50
Taa a nie powiesz, że do Komendy Policji na Narutowicza :mrgreen: :razz:.


A chyba jeszcze wcześniej jest Świdnik o ile się nie mylę Confusedmile: [za 2miesiące].


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości