Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
F 4E Phantom II
#1
Kiedyś sklejałem też odrzutowce a ostatnio w galerii ich troche mało, więc prezentuje model Phantoma z GPM:

[Obrazek: eb66f8023c962cacm.jpg] [Obrazek: 2b1ebb109a93eaa5m.jpg] [Obrazek: da4c81adc37ed767m.jpg] [Obrazek: 91b36ad9ff45aaf1m.jpg] [Obrazek: a744a7a1984cf5b0m.jpg] [Obrazek: 4f9807f87de9b506m.jpg] [Obrazek: 032528a761a87809m.jpg] [Obrazek: e8cd0f1bdb3172cam.jpg]
Cytat cyni cłowieka ocytanym :-P
Odpowiedz
#2
Podoba mi się ten modelik w twoim wykonaniu. Troszkę tylko odznaczają się łączenia poszycia w części ogonowej ale poza tym wszystko ekstra. Robiłeś w nim może składane skrzydła? Mam zamiar niedługo się zabrać za ten modelik i może podpowiedziałbyś czy były przy nim jakieś problemy.
Nie wiedzieć czemu o ile w niektórych modelach GPM-u ta specyficzna waloryzacja trochę mnie razi, tak w tym modelu jakoś mi bardzo odpowiada Cool

P.S. Jak masz więcej suszarek na stanie to wrzucaj śmiało galerie, chętnie sobie pooglądam (i pewnie nie tylko ja :wink: )
Odpowiedz
#3
Bardzo ładny! Mnie ten model urzekł w Porąbce - niby nie taki uszczegółowiony a jak bardzo przykuwa uwagę.

Cytat:P.S. Jak masz więcej suszarek na stanie to wrzucaj śmiało galerie, chętnie sobie pooglądam (i pewnie nie tylko ja :wink: )

a żebyś wiedział że nie tylko Ty :-)
na macie: projekt X
Odpowiedz
#4
Witaj Wink

Ja sie natomiast przyczepie, ktos musi no, krytyka wiecej pomaga w modelarstwie niz pochwaly ;] mam racje ?
Hmmm łączenie poszycia to raz ;p
Prawa końcówka skrzydła jest pod więkrzym kątem chyba ;p i jak możesz dodaj zdjęcie z profilu, dziwnie ten dziób wyglada, tuż przed owiewką :???: Wybacz taki krytyczny komętarz, to chyba przez A-6 z GPM, mecze tego drania juz dość długo i końca nie widać, jestem zły na GPM za ten model i tak odreagowuje ;p

BTW ten Phantom jest 1 miejscowy czy mi se tylko wydaje ? Jeżeli tak jestem zaskoczony, bo myślałem ze byly tylko z radiooperatorem :razz:
Odpowiedz
#5
Dla mnie bomba, odrzutowców nigdy za wiele Smile O ile mnie pamięć nie myli, GPM wydało jeszcze F4 w kamuflarzu "leśnym" :mrgreen: (?) - moim zdaniem o wiele ciekawszym
w budowie Jagdpanzer IV/70 1:72
wstrzymane Tiger Ausf. H1, T-34T
ukończone CHWAT, Ławoczkin Ła-7, THV Galatea
Odpowiedz
#6
Pokornie przyjmuję wszelką krytykę :oops: Niezbyt ładne łączenie segmentów to efekt mojej"samowoli budowlanej"bo nie lubie takiej metody sklejania kadłuba jaką zaproponował autor modelu i postanowiłem zrobić to po swojemu co nie do końca się udało :mrgreen: Ogólnie model jak najbardziej sklejalny,trochę rażą dziwny kształt owiewki kabiny(wykorzystałem produkt GPM),i przednia część kadłuba też odbiega swoim kształtem od prawdziwego Phantoma.
Cytat:O ile mnie pamięć nie myli, GPM wydało jeszcze F4 w kamuflarzu "leśnym" (?) - moim zdaniem o wiele ciekawszym
Tak-był taki Phantom nazwany MiG killer w malowaniu z działań nad wietnamem :grin:
Cytat cyni cłowieka ocytanym :-P
Odpowiedz
#7
Cytat:BTW ten Phantom jest 1 miejscowy czy mi se tylko wydaje ? Jeżeli tak jestem zaskoczony, bo myślałem ze byly tylko z radiooperatorem :razz:
I dobrze myslałeś. Bo ten jest właśnie dwumiejscowy Cool
Odpowiedz
#8
No, Boogie, domyślam się że tą galerią rozpocząłeś prezentację swojego stadka myślifcuf różnej maści Smile Dlatego nic nie krytykuję tylko przyjmuję wszystko z dobrodziejstwem inwentarza :mrgreen:

Model ładny, bo i maszyna niebrzydka. Nie wiem czy to tylko na zdjęciach, ale drukarnia się chyba nie popisała - każde poszycie kadłuba innego koloru :???: chyba że to takie kamo...

No to czekamy na więęęęcej Big Grin
Odpowiedz
#9
Boogie, bardzo ładny Fantomik mimo trosze jak sam wspomniałeś niezbyt ładnego łączenia elementów. Gratulacje :milbravo: czekam na więcej galeryjek :mrgreen:

Cytat:to chyba przez A-6 z GPM, mecze tego drania juz dość długo i końca nie widać, jestem zły na GPM za ten model i tak odreagowuje ;p
A mnie tam się bardzo przyjemnie Intruderka kleiło i nie przypominam sobie żeby był w czymś problem :razz:
Odpowiedz
#10
Bardzo fajny Phantom PDT_Armataz_01_34

Jak masz jeszcze jakieś suszarki to wrzucaj Confusedmile:.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Wink [G] F4E Phantom II, MM nr 1-2/2001 970 5 2,610 04-02-2021, 09:50
Ostatni post: zielony
  Rolls-Royce Phantom II, 1:25 Modelik kilek15 3 2,719 12-01-2021, 05:18
Ostatni post: Raven
  [G] F-4E Phantom II 1/32 artekd 5 4,115 21-08-2018, 09:58
Ostatni post: dexter
  Izraelski F-4 Phantom II, Skala~1:22, free. dweler 0 3,197 01-11-2017, 02:46
Ostatni post: dweler
  [G] F-4B Phantom - GPM 156 6/99 Biess 0 2,069 26-11-2015, 03:12
Ostatni post: Biess
  [Galeria] Rolls Royce Phantom II (Modelik) Guciu 9 4,382 06-10-2013, 03:05
Ostatni post: Guciu
  [G]F4B Phantom "Mig Killer" - GPM pulpetto 13 6,369 02-07-2012, 06:28
Ostatni post: oldboy
  Amerykański samolot wielozadaniowy Mc Donnell Douglas F-4E Phantom MISIEK 0 2,820 03-08-2010, 04:00
Ostatni post: MISIEK

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości