Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(R) Thunderbolt II A-10 MM 6/2006 pierwszy w zyciu
#1
Witam wszystkich modelarzy. Jestem początkującym osobnikiem, a jedyną rzeczą jaką kiedykolwiek skleilem to wycinanka z 5 letnim synem. Jakoś tydzień temu wszedłem w posiadanie całkiem przypadkowo kartonowego modelu z małego modelarza. Postanowiłem to cudo skleić. Jednak zupełnie nie znając tematu trafiłem na Wasze forum. Przeczytałem  dwie relacje z budowy tego modelu i w końcu zacząłem trochę rozumieć ekstremalnie zawiła instrukcję. Coś jednak mnie tchnelo, by zeskanowac i wydrukować sobie kopię i na niej się opierać, a jeżeli wyjdzie, to wkleję oryginał. Przez święta coś tam już skleilem, jestem bardzo zadowolony, że coś tam wychodzi, jest w miarę prosto. Niestety drukowane na drukarce kartki, po mocniejszym przetarciu schodzi tusz. Nie zrazam się tym jednak, bo moim celem jest tylko dotarcie do końca i nauczenie się czegokolwiek. Za chwilę pierwsze fotki.
Odpowiedz
#2
Najmocniej przepraszam, proszę o przeniesienie do działu dla początkujących.
Odpowiedz
#3
Witam na forum.
Jak już pewnie się zorientowałeś, panuje tu miła atmosfera i nikt nikogo nie dołuje. W końcu każdy kiedyś zaczynał i zna problemy początkujących, więc zachęcam do dodania zdjęć z efektem Twojej pracy. A musisz też pamiętać że tylko pokazanie tego co robisz pozwala nam na podpowiedzi i korygowanie błędów które się pewnie zdarzą.
Powodzenia przy budowie i wrzucaj śmiało zdjęcia tego co zrobiłeś.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#4
Szkoda, chyba nie da się wrzucić zdjęcia ze smartfona. Komputer w serwisie, więc wrzucę dopiero po nowym roku.

Odpowiedz
#5
(27-12-2014, 03:22)luki1984 link napisał(a): Szkoda, chyba nie da się wrzucić zdjęcia ze smartfona. Komputer w serwisie, więc wrzucę dopiero po nowym roku.
Spokojnie da się. Czy to przez przeglądarkę czy przez apkę np. Photobucket ma na Androida czy iOS.
Odpowiedz
#6
Witaj model dobrego autora skomplikowany ale efekt koncowy jast super polecam
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [R] Polonez & Niewiadow N126 - pierwszy model allama 33 18,555 30-09-2016, 10:41
Ostatni post: allama
  [R] PZL P50a Jastrząb wyd. WAK - pierwszy model, pierwsze zakupy eMka 47 17,720 22-12-2015, 02:36
Ostatni post: Kilminster
  (G) A6M2 Kartonowa Kolekcja pierwszy model w życiu maciekz45 13 7,842 28-03-2015, 01:33
Ostatni post: łosiu
  [R] Polonez - Poltruck "Policja" - Modelik - pierwszy model Usul 11 7,144 26-09-2014, 07:36
Ostatni post: Usul
  Albatros D.V wydawnictwo Modelik 1:33- mój pierwszy dwupłat lepiacz lsw 12 5,865 09-05-2014, 08:24
Ostatni post: Paweł O
  [R] GM C15TA mój pierwszy model z wydawnictwa WAK lukaszdywan 13 6,503 23-11-2013, 03:51
Ostatni post: lukaszdywan
  [Relacja/Galeria] ORP Garland - moja pierwsza relacja i pierwszy okręt krystianeq 13 8,146 05-07-2010, 01:02
Ostatni post: krystianeq

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości