Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gadżety forumowe !!!
#76
Skoro problemy z przenosinami forum już się skończyły to co dalej z tematem forumowych gadżetów? Czyżby projekt  z racji zbyt małej liczby zamówień umarł śmiercią naturalną?

Pozdrawiam Pirania

PS. Wpisuję w tym temacie bo nie mogłem poszukać ogłoszenia o gadżetach ???.
[Obrazek: 400x50_01.png]
Odpowiedz
#77
I co z tymi koszulkami? Szyją się?
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwycięstwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"
Krytykować może każdy głupiec. I wielu z nich tak robi.
Odpowiedz
#78
Pirania, cały czas są jakieś mniejsze lub większe problemy. Zrobiłem już listę, którą muszę do was podesłać.

Bizon, jeszcze troszkę cierpliwości Smile
Odpowiedz
#79
Będzie jeszcze akcja koszulek i bluz forumowych, bo  Wink zima się zbliża i mi zimno będzie w samej koszulce polo Smile
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwycięstwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"
Krytykować może każdy głupiec. I wielu z nich tak robi.
Odpowiedz
#80
Ja bym chętnie kubek nabył, o ile jest to możliwe.
Warsztat: TKS GPM 5/2008
Skończone: Samochód pancerny wz.34 KK 1-2/2010
Sprzętu kupa modelarz dupa.
Odpowiedz
#81
Na Lublin ja bym poprosił kubek i koszulkę.  PDT_Armataz_01_35
Przepraszam panią,czy ta chusteczka pachnie chloroformem? :-)
Odpowiedz
#82
Są w planie może kalendarze na 2011? 
[Obrazek: userbarstrony.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości