Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gadżety forumowe !!!
#26
Siemanos.

Proszę bardzo:

[Obrazek: th_Wizualka.jpg]
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - Niech karton będzie z Wami !!!
Moje projekty do pobrania za FREE. W pracy robię TO, a w domu TO, pomagam IM. This is my OCCUPATION
[Obrazek: userbar_czechy.jpg]
Odpowiedz
#27
Dobra to ja poczekam na resztę i na cennik i na bank wezmę coś.
A co ze smyczkami?
Odpowiedz
#28
Cytat:a znudził mi się już kubek w którym codziennie pijam kawke w robocie. A takowy ... bym sobie nowy sprawił tudzież i na inne napoje.

moze taki gadżet
http://allegro.pl/item679206137_kufel_gr...ezent.html
Smile
[Obrazek: icon3.png]

Przekaż 1 % na PSMK w Skierniewicach
http://www.psmk.org.pl/index.php?id=1procent#2010
Odpowiedz
#29
jeszcze mozna naklejki na wew strone szyby w samochodzie Smile

[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
Odpowiedz
#30
Cytat:[quote author="struna"]a znudził mi się już kubek w którym codziennie pijam kawke w robocie. A takowy ... bym sobie nowy sprawił tudzież i na inne napoje.

moze taki gadżet
http://allegro.pl/item679206137_kufel_gr...ezent.html
Smile[/quote]
No na inne napoje jak znalazł :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted:
Odpowiedz
#31
Siemanos.

Jako, że zajmuję się zawodowo niektórymi rzeczami to przygotowuję właśnie ofertę na:
- KUBKI GRAWEROWANE
- KUFLE GRAWEROWANE
- ZEGARY CERAMICZNE
- KOSZULKI wykonane sitodrukiem - także trwałe.

3 pierwsze art, praktycznie są do wzięcia od zaraz, muszę tylko zrobić projekty i wizualizacje. Koszulki to może być kłopot w tym miesiącu, ale coś tam przygotuję.

Nasz kubek Forumowy wyglądałby tak:

[Obrazek: th_Imienny_009.jpg]

z tym, że chyba lepiej byłoby je wykonać na tle kobaltowym - zrobię wzorek.

U mnie cena takiego kubka w wersji imiennej dla indywidualnego odbiorcy to 20,00 PLN + koszt wysyłki - ale w przypadku Naszego Forum koszt takiego kubka to będzie 10,00 PLN + koszt wysyłki. Oczywiście kubek z dowolną ksywką czy to Waszą, czy to kogoś z rodziny albo kogoś kogo chcecie nim obdarować.
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - Niech karton będzie z Wami !!!
Moje projekty do pobrania za FREE. W pracy robię TO, a w domu TO, pomagam IM. This is my OCCUPATION
[Obrazek: userbar_czechy.jpg]
Odpowiedz
#32
A inne wzory kubków, ja mam w pracy taki kubek robiony dla firmy Moeller i w niego wchodzi 1,5 kubka takiego jak na Twoim zdjęciu, a że lubię dużo kawy to inne poszły w kąt na korzyść tego jednego.
Odpowiedz
#33
Astra 28
Nie macie w ofercie filiżanki z podstawką? Pytam poważnie, bo picie kawy z kubka to wprost profanacja.
A jeśli już, czy kubek może być biały?
SZAD :mrgreen:
"Kruca bomba mało casu"
----------------------------------------
Odpowiedz
#34
Cytat:Astra 28
Nie macie w ofercie filizenki z podstawką? Pytam poważnie, bo picie kawy z kubka to wprost profanacja.
A jeśli już, czy kubek może być biały?
SZAD :mrgreen:

http://www.eurokubek.pl/filizanki.html

są one u Astra28 w firmie Smile
[Obrazek: icon3.png]

Przekaż 1 % na PSMK w Skierniewicach
http://www.psmk.org.pl/index.php?id=1procent#2010
Odpowiedz
#35
dzięki Picek
"Kruca bomba mało casu"
----------------------------------------
Odpowiedz
#36
E, czarny kubek jest spoko! Mam dość białuych kubków! Wcale nie muszę widzieć co piję!

Co do projektu, to jeżeli miałoby to zależeć ode mnie, to zostawiłbym sam napis papermodels.pl, bez forumowego latawca i łódki. Byłoby bardziej surowo i mhrocznie :twisted:

Ja bez zwłoki piszę się na dwa czarne kubki. Jeżeli Czarku będziesz już finalizować zamówienie, to daj znać, podam Ci na PW napis na drugi.
Dziękówka za inicjatywę

P.S. Pijecie kawę inną niż zbożową?? Confusedhock: :roll: :ble:
Odpowiedz
#37
Cytat:P.S. Pijecie kawę inną niż zbożową?

ja pije tylko mieloną, zbożowej ani rozpuszczalnej nie lubię :razz:
Odpowiedz
#38
Czarna, słodka i MOCNA :-D Czarek, ja się piszę na dwa :-D Kiedy mamy złożyć zamówienia? ;-)
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#39
Czarku kobalt to najbardziej do "milicji" pasuje :wink: te czarne były spoko ja w każdym bądź razie na taki się piszę od razu :wink:
Pozdroo
Odpowiedz
#40
A ja na 2 a nawet 3 sie odrazu piszę. :twisted:

A co to jest kawa zbożowa? :razz: :mrgreen: :mrgreen: :twisted:
Odpowiedz
#41
Siemanos.

Słuchajcie Drodzy Państwo Smile w poniedziałek założę osobny wątek nt. kubków, kufli, filiżanek i zegarów. Jutro wyjeżdżam i wracam do firmy dopiero w niedzielę, stąd prośba o wstrzemięźliwość ... w ofercie będą różne wzory i kolory, dla każdego coś innego, także jak ktoś nie lubi "milicyjnego" koloru to wybierze sobie coś innego Smile
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - Niech karton będzie z Wami !!!
Moje projekty do pobrania za FREE. W pracy robię TO, a w domu TO, pomagam IM. This is my OCCUPATION
[Obrazek: userbar_czechy.jpg]
Odpowiedz
#42
Superancko Czarek Smile

Co do znaczków to łapiduch jutro lub pojutrze odbiera od producenta znaczki. Co do zamówień to padłem na pomysła ze bedzie nasz mały sklepik, który właśnie kończe.
Wieczorkiem wrzuce dokładne wyliczenie ile będą kosztować.
Odpowiedz
#43
Ty sie Dexter nie rozdrabniaj bo ja czekam i czekam i czekam .... na zdjęcia.
Odpowiedz
#44
Piterski, zdjecia będą jak bede miał w łapkach, czyli wtedy co i ty Smile no chyba że Łapiduch wrzuci jak odbierze Smile
Odpowiedz
#45
Proponuję gadżet typu sklejany z papieru wzornik do kładzenia na zdjęciach - widziałem coś takiego na jakimś forun angielskojęzycznym - był to prostopadłościan o przekroju kwadratowym z podziałką i naprzemienną koloracją kwadrat biały/czerwony/biały co 0,5 cm - ktoś mógłby to zaprojektować i byłoby do ściągnięcia na forum.

Na jednym boku byłoby logo papermodels.pl - kładłoby się to w miejsce grosza na zdjęciach - reklama forum na każdym zdjęciu Big Grin
- Do not try to make a model. Instead only try to realize the truth.
- What truth?
- There is no model. Then you will see that it's not the model that you make, it is only yourself.
Odpowiedz
#46
lehcyfer, juz jest na naszym forum Smile

http://www.papermodels.pl/topics1/nagrod...ght=kostka
Odpowiedz
#47
dexterteam, lehcyferowi chodziło chyba o coś w rodzaju paska , na którym była by podziałka o logo forum . o rozmiarach 2cm x 5cm. Confusedmile: ale mogę się mylić Confusedmile: .
Odpowiedz
#48
Cytat:dexterteam, lehcyferowi chodziło chyba o coś w rodzaju paska ,
przeczytaj dokładnie że chodziło o prostopadłościan co dyskwalifikuje pasek Smile szescian jest prostopadłościanem wiec dobrze napisałem. Reszta parametrów też się zgadza
Odpowiedz
#49
Byłem w punkcie gadżetowym i mam wiadomości o cenach koszulek.
Małe logo ok. 10 cm na cycku 14 zł i jakby ktoś dodatkowo chciał swojego nicka na plecach wielkości ok. 25 cm niech dołoży 4 zł.
Mowa o koszulkach z elementami naprasowanymi z gumiastej foli.
Hurt ( a co za tym idzie nieznaczne obniżenie ceny ) zaczyna się od 10 szt.
Odpowiedz
#50
Można tez samemu taki emblemat zrobić. Wystarczy taki emblemat wydrukować na specjalnym papierze do wydruków na koszulki.
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwycięstwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"
Krytykować może każdy głupiec. I wielu z nich tak robi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości