Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jefferey Popławko - WNUK
#1
Darmowy modelik sklejony na szybko. Tylko lakierowanie coś nie poszło miał być mat a błyszczy się jak ... wiecie co ;-).
Jedyne co mnie denerwuje w tym modelu to koła, latają jak chcą. Niestety nie mam żadnych planów tym bardziej jakiś zdjęć jak to tam powinno wyglądać. Trzeba to poprawić.

[Obrazek: th_DSC00301.jpg] [Obrazek: th_DSC00302.jpg] [Obrazek: th_DSC00303.jpg] [Obrazek: th_DSC00304.jpg] [Obrazek: th_DSC00305.jpg] [Obrazek: th_DSC00306.jpg] [Obrazek: th_DSC00307.jpg] [Obrazek: th_DSC00308.jpg] [Obrazek: th_DSC00309.jpg] [Obrazek: th_DSC00310.jpg]

pozdro.
Odpowiedz
#2
Fajny brzydal. Szkoda tylko, że w internecie jest tak mało zdjęć. Napisz jak coś wymyślisz z tymi kołami.
Odpowiedz
#3
Otóż Koledzy Michałowie:
Sam też budowałem ten model ostatnio na zamówienie i nie zauważyłem by te koła "latały"
inna sprawa to różne długości osi albo inaczej- inna głębokość wnęk na te koła co o tyle dziwi że miał wszystkie koła skręcalne...
Zdjęcia: tych akurat nie jest wcale mało, i nie chodzi mi o J-P ale ciężarówkę Nash-Quad 1417 która stanowiła jego podstawę i dużo dobrego można z nich wywnioskować w kwestii kół i ogólnie podwozia.
Co do zdjęć samego J-P wskazują one wyraźnie, że model jest za szeroki (ok 1 cm) co jednak przy tego typu projekcie nie jest niczym niewybaczalnym.
Całość daje się całkiem miło posklejać
PS: poprawiona wersja pomalutku "robi sie" :wink:
Pozdroo
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jeffery-Poplavko "Wnuk", wyd. WAK Tomasz K 0 1,626 30-10-2020, 10:30
Ostatni post: Tomasz K
  [G] Jeffery-Popławko "Wnuk" juliusz 0 1,569 07-01-2018, 01:44
Ostatni post: juliusz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości