Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Konkurs Pancerny - MODELIK!
#26
No to i ja zgłaszam się do konkursu zaraz jak tylko skończe Stara 266 :wink: Postarm się obronić honor pojazdów współczesnych bo zdaje się, że II Wojna zdominuje konkurs :razz:
Pojazdy LWP i WP w 1:25
--
W budowie: SCUD
Ukończone: ZSU-23-4 Szyłka ( 1:25 Fly Model ) , Star 266 + ZU-23 + PN 1,5 (1: 25 )
Następnie: zobaczymy...
Odpowiedz
#27
No to gratuluję wyboru Pawle, jakby nie było to właśnie Modelik jest wydawnictwem, w którym możemy znaleźć najwięcej konstrukcji powojennych. A trzeba przyznać, że jakoś ten okres jest pomijany jeśli chodzi o pojazdy gąsienicowe. Pozostają nam tylko starsze opracoiwania FLYa, Modelika (Model Cardu), oraz kilka sztuk z innych wydawnictw. No to czekam na relacyjkę, czołgiem! PDT_Armataz_01_01
Czołgista!
Odpowiedz
#28
Witam pancerniaków Smile

Ja rownież dołącze do konkursu jak tylko skończe T-37 który bierze udział w konkursie Orlika.
Długo się zastanawiałem jaki model wybrać i wybór padł na M2 BRADLEY z numeru 15/05 Modelika a więc coś współczesnego Smile

Mam nadzieje że będzie się przyjemnie go sklejało.

Pozdrawaim PDT_Armataz_01_01
Pozdrawiam
Bronek


W budowie: T-12M2 Bradley
Ukończone: T-37A
Odpowiedz
#29
Cobyśta nie narzekali i ja dołączę tuż po FAIu :-) Temacik myślę będzie fajny :-) Huehuehue :-D
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#30
http://www.papermodels.pl/topics1/iii-ko....htm#59316
Odpowiedz
#31
A czy I WŚ też się kwalifikuje? Oczywiście na gąsienicach i z harmatą.
Chodzi mi po głowie nabyty niedawno A7V.
Odpowiedz
#32
Don Cerebro, jak najbardziej się nadaje! PDT_Armataz_01_01
Czołgista!
Odpowiedz
#33
Cytat:Don Cerebro, jak najbardziej się nadaje! PDT_Armataz_01_01

Fajno. Zatem chętnie spróbuję swoich sił w tym konkursie, choć po pobieżnym przeglądnięciu relacji konkursowych nie oceniam swoich szans zbyt wysoko. Relację rozpocznę jak tylko skończę Forda Tfc, a że zostały mi już tylko druty, nity, zwrotnice i reflektory to myślę, że w tydzień będzie po wszystkim.
Odpowiedz
#34
a moje pytnie brzmi nastepująco: czy jest w ofercie modelika jakiś sprzęt "gąsienicowy" na którym polacy walczyli w II WS? malowanie nie musi być polskie, bo będe najprawdopodobniej i tak malował ten model (no chyba, że trafi sie w "naszym" kamo) mam na pólce w kolejce Kettenkrada, nawet farbke i kredke olejną zakupiłem pod kolor, ale wciąż waham się...  z reguły zajmuję sie tym co nasze, "niemczyzna" może gryźć w oczy na pólce :d
. . . powolutku się klei . . . Rolleyes
Odpowiedz
#35
Modelik ma sprzęt pancerny na którym walczyli nasi ; to jest na penwno : T-34 , PzKpfw III ( W Afryce nasi mieli ich kilka )  , trochę PRL-u ( Krab to się nazywa czy jakoś tak . )  - tylko , że przy PzKpfwIII to maziu maziu pewne ...
"W czwartym dniu święta pewien żołnierz obnażył i wystawił do ludu wstydliwą część ciała. Ten postępek niezmiernie wzburzył patrzących, gdyż jak mówili nie ich zelżono w ten sposób,lecz znieważono samego Boga. Zuchwalsi z nich obrzucili obelgami samego Kumanusa (...) Kumanus wielce oburzył się (...) i wezwał ich aby poniechali dążeń (...) Ponieważ go nie usłuchano (...),kazał wysłać całe wojsko z bonią w ręku" - Iosephus Flavius
Odpowiedz
#36
(21-12-2009, 04:45)PawełL link napisał(a): Modelik ma sprzęt pancerny na którym walczyli nasi ; to jest na penwno : T-34 , PzKpfw III ( W Afryce nasi mieli ich kilka )  , trochę PRL-u ( Krab to się nazywa czy jakoś tak . )  - tylko , że przy PzKpfwIII to maziu maziu pewne ...
Paweł tak dla ścisłości armatohaubica " KRAB" nie jest z PRL-u ( zaczęto go opracowywać w roku moich urodzin 1994 )
Problemy są po to aby je rozwiązać Smile
Na warsztacie HMS Sheffield ORP Jaskółka HL-2 "Haroldek"
GALERIE & Projekty:
W przygotowaniu Big Grin
Odpowiedz
#37
Możliwe - Co do współczesnej armii to orientuję się tak , że szkoda gadać ...
"W czwartym dniu święta pewien żołnierz obnażył i wystawił do ludu wstydliwą część ciała. Ten postępek niezmiernie wzburzył patrzących, gdyż jak mówili nie ich zelżono w ten sposób,lecz znieważono samego Boga. Zuchwalsi z nich obrzucili obelgami samego Kumanusa (...) Kumanus wielce oburzył się (...) i wezwał ich aby poniechali dążeń (...) Ponieważ go nie usłuchano (...),kazał wysłać całe wojsko z bonią w ręku" - Iosephus Flavius
Odpowiedz
#38
bardzo dziekuje za pomoc. a moze by tak panzer III ?  no nic i tak najwczesniej dopiero w kwietniu rusxe
. . . powolutku się klei . . . Rolleyes
Odpowiedz
#39
Może zdecyduje się wystartować, jeśli pomyślnie przejdą testy z MM-ami to spróbuję skleić Scorpion-a, albo T-80/T-37, zobaczy się jeszcze.
[Obrazek: userbarstrony.png]
Odpowiedz
#40
Dobra, zgłaszam swojego kotka. Najwyżej nie zdążę skończyć. http://www.papermodels.pl/index.php?topic=4605.0
Odpowiedz
#41
To ja się dopisuję do konkursu na matę trafi Mark Mk IV Male trzeba pamiętać o korzeniach a relacja była chyba tylko jedna - wkrótce startuje link dopiszę po rozpoczęciu prac. A relacja jest tu Mark Mk IV Male oraz KW-1
Pozdrawiam
First comes smiles, then comes lies. Last is gunfire.


Odpowiedz
#42
Kujot, ja rezygnuje z udziału w konkursie z moim Włochem. Zatrzymała mnie masa błędów projektowych...i póki co projekt został nieodwołalnie wstrzymany.....
Odpowiedz
#43
Hmmmmm....Merkava, po raz kolejny udowadniasz że jesteś NIEPOWAŻNY SmileSmile
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#44
ja również nie wystartuję z kettenkradem. chociaż chciałem - nie zdołałem przełamac się do niemieckiego żelastwa  Sad może do zakończenia konkursu coś polskiego trafi z modelika na moją pólkę modelrską...  Smile
. . . powolutku się klei . . . Rolleyes
Odpowiedz
#45
Jeśli można to chciałbym wystartować z moim BT-5
http://www.papermodels.pl/index.php?topic=5458.new#new
[Obrazek: userbarstrony.png]
Odpowiedz
#46
Witam.
Zgłaszam swój start w konkursie z modelem Kraba: http://www.papermodels.pl/index.php?topic=6599.0
Pozdrawiam.
Żyję by kleić, Kleję by żyć Wink
Aktualnie sklejam:
Relacje z galerią: Autoblinda AB 41 , Shinden , Zero , Thunderflash , KRAB
Galerie: [url=http://www.papermodels.pl/index.php?topic=5048.0] Church
Odpowiedz
#47
Czołgiem pancerniacy! Konkurs dobiega dzisiaj do końca, także chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom za wzięcie w nim udziału. W dziale konkursów wstawię dzisiaj wątek do głosowania na najlepszą trójkę konkursu. Każdy użytkownik może podać swoje typy. Szkoda, że nie wszystkie modele konkursowe zostały ukończone. Niestety w głosowaniu udział biorą tylko te, których relacje zostały przeprowadzone do szczęśliwego końca. Głosowanie będzie trwało przez miesiąc. O nagrodach wtrącę parę słów za jakiś czas w tym wątku. Do usłyszonka! PDT_Armataz_01_01
Czołgista!
Odpowiedz
#48
A więc tak, wyniki III edycji Konkursu Pancernego wyglądają następująco:

                                        I miejsce BOOGIE/IT-28 (67pkt.)
         
      II miejsce KUNCOL/IS-2 (58pkt.)

                                                                            III miejsce BERNI/PTS (31pkt.)

IV miejsce BOOGIE/PANZER IV (20pkt.)
V miejsce egzekwo KORDIAN/KW-1  LEON/VALENTINE  BIESS/KRAB (17pkt.)
VI miejsce DEMON/KINGTIGER (13pkt.)
VII miejsce KORDIAN/MK IV MALE (8pkt.)
VIII miejsce LEON/STUG IV (5pkt.)

Głosy oddało 42 użytkowników, dzięki za zainteresowanie!

Gratulacje dla tych na pudle jak i poza nim, modele były naprawdę wspaniałe! :milbravo:
Chciałbym raz jeszcze podziękować panu Januszowi Olesiowi za patronat nad konkursem i ufundowanie nagród dla zwycięzców. Nagrody wyglądają następująco: I miejsce - PzKpfw V Ausf G, II miejsce - Superpanzer MAUS, III miejsce - MATILDA. Oczywiście wszystkie to tegoroczne nowości MODELIKA. Proszę pierwszą trójkę o podanie do mnie na PW swoich adresów. Do zobaczyska w kolejnej edycji, czołgiem! :tankfront:
Czołgista!
Odpowiedz
#49
Gratulacje dla wszystkich
:milbravo: :milbravo: :milbravo:
Odpowiedz
#50
Normalnie jestem w szoku PDT_Armataz_01_11 Dziekuję wszystkim głosujacym na mnie,zaskoczenie jest tym wieksze że model sklejony w standardzie został oceniony przez Was wyżej niż wiele znakomitych modeli malowanych i waloryzowanych PDT_Armataz_01_11  PDT_Armataz_01_04 Gratulacje i to WIELKIE dla wszystkich uczestników  :milbravo:  :milbravo:  :milbravo:
Cytat cyni cłowieka ocytanym :-P
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Modele z Renova Model - Konkurs - zapraszam Poste 0 2,401 28-12-2019, 09:40
Ostatni post: Poste
  Wielki Konkurs Lotnictwa Morskiego - głosowanie Tuco 33 15,714 31-07-2017, 09:06
Ostatni post: Tuco
  Wielki Konkurs Morski 2 - Głosowanie Tuco 49 14,422 16-07-2017, 09:58
Ostatni post: tomo11
  Wielki Konkurs Morski 2 Tuco 95 43,373 05-06-2017, 11:34
Ostatni post: Tuco
  Wielki Konkurs Lotnictwa Morskiego Tuco 30 13,780 04-06-2017, 10:19
Ostatni post: Tuco
  Skrzydła Wielkiej Wojny - konkurs II edycja Paweł O 24 14,595 22-09-2015, 05:48
Ostatni post: cotlet
  Wielki Konkurs Morski - głosowanie Tuco 79 28,819 12-07-2015, 10:00
Ostatni post: yogi
  Wielki Konkurs Morski Tuco 171 60,773 03-06-2015, 06:09
Ostatni post: Tuco
  [Konkurs] Beauty Contest by Bonk bonk 27 12,321 27-04-2015, 10:07
Ostatni post: qbas
  Skrzydła Wielkiej Wojny - konkurs Paweł O 90 38,989 01-10-2014, 06:27
Ostatni post: JaCkyL

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości