Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[R] M 109 A2 ModelCard
#51
:milbravo: piękny model  :milbravo:  PDT_Armataz_01_36
TO, ŻE MILCZĘ NIE ZNACZY, ŻE NIE MAM NIC DO POWIEDZENIA.
Odpowiedz
#52
A ja inaczej-nie wnosząc uwag do wykonania modelu,mam nadzwyczaj poważne zastrzeżenia do tzw."waloryzacji".Nauczono mnie od zarania-jest to sprawa oczywista,broń jest sprawna  kiedy czysta.Te srane zacieki,gówniane brudzngi-ciekawym,czy członkowie tej formacji ideowej mają podobne zacieki,brudzingi,rdze na swoich prywatnych autach.JeŻeli tak-to przepraszam!!!
Odpowiedz
#53
Każdą ocenę przyjmuję,każdy ma swój styl,ale porównanie auta prywatnego do wozu lub sprzętu bojowego w warunkach polowych to się w ogóle mija z celem - po mojemu.To nie miał być sprzęt na paradzie zwycięstwa.

Odpowiedz
#54
Witam.Zbieg okoliczności chyba jakiś,nawet w dziennikach szkolnych miałem nr 21.Dzięki za liczne zainteresowanie relacją oraz komentarze.Pozdrawiam
Odpowiedz
#55
do prawdy nie pamiętam jaki numer miałem w dzienniku(matura 1964) ale wydaje mi się,że każdy amerykański(i nie tylko,oprócz sowieckich))pojazd bojowy lub mniej bojowy miał raczej zawsze oznakowanie typu:nr serii produkcyjnej,typu w serii,inaczej nr fabryczny),przeznaczenie,nr taktyczno-organizacyjny(oddział,poddodział i tede i tepe) i znak przynależnosci państwowej.Wybacz ale w Twoim modelu pewnych wyżej przeze mnie zauważonych "głupot" nie zauważyłem.I niechaj będzie chwała tym niedoukom,którzy tego też nie zauważyli Niech żyje nienataturalny syf,inaczej księżycowa waloryzacja
Odpowiedz
#56
A co bym nie łgał jak naoczny świadek pozwolę sobie na jedno zdjęcie::

\[Obrazek: PB030014.JPG]

Pozdrawiam-oldboy!
Odpowiedz
#57
Dobry model, jak dla mnie za czysty i niezbyt zróżnicowany kolorystycznie, ale nic to, podoba mi się.
Pozdrawiam PDT_Armataz_01_36
[Obrazek: baner-lista.gif]
[Obrazek: lkmd-usebar.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  MLRS wyrzutnia rakietowa NATO, 1:25, ModelCard lukasold 40 22,430 31-05-2017, 06:57
Ostatni post: lukasold
  [R][OUSN] USS Washington, 1:200, Modelcard, 1995 Sven 234 82,675 05-06-2014, 08:19
Ostatni post: Sven
  Nakajima Ki-84 Hayate [ModelCard] Bullet 20 12,018 25-11-2010, 06:40
Ostatni post: sierściuch
  [Relacja] FW-200 Condor (Modelik i Modelcard ) Rolo 6 5,049 06-01-2009, 05:24
Ostatni post: Piterski

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości