Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
modele statków cywilnych
#1
Witam
Poszukuje modeli statków cywilnych. Znalazłem jedynie tylko te z wydawnictwa JSC.
Lecz patrząc po zdjęciach w galerii na stronie wydawnictwa nie prezentują się zbyt okazale. Modele są bez dna i dość ubogie w szczegóły. Może znacie jakieś inne wydawnictwa?
Odpowiedz
#2
Na tą chwile jedyne co mi przychodzi na myśl - http://gpm.pl/index.php?akcja=kategorie&poziom=3&kat=42
Odpowiedz
#3
Może Ziemia Szczecińska z Orlika w 1:200? Szukasz czegoś ciekawego żeby ruszyć z relacją?
Pozdrawiam
Artilleriefährprahm typu D3   PC-553      PGM-17
K-335 GIEPARD     Lira ALFA      Skat CHARLIE I     Orzeł III 

to bo continued....  Jeremiah O'Brien   HMS Abercrombie 

Jesteśmy otoczeni ?? !!
Wspaniale!!! Możemy atakować we wszystkich kierunkach!!!
Odpowiedz
#4
ew. Emilia z MM-a
http://gpm.pl/index.php?akcja=produkt&edycja=1079
[Obrazek: userbarstrony.png]
Odpowiedz
#5
Jeszcze na allegro trzeba by poszukać Albatun i Regulus z FLY MODEL.
Odpowiedz
#6
Cytat:Może Ziemia Szczecińska z Orlika w 1:200? Szukasz czegoś ciekawego żeby ruszyć z relacją?
Na razie rozglądam się tylko. Widzę temat raczej mało popularny. Faktycznie Ziemia Szczecińska zapowiada się najciekawiej. Szkoda że nie ma wyboru i trza brać co jest. Cry Na składzie mam Centaura II i pewnie do niego najszybciej usiąde.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wtyczka do blendera do upraszczania siatek 3D do druku jako modele kartonowe mpilhoo 0 3,091 22-03-2017, 01:22
Ostatni post: mpilhoo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości