Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wykonianie Modelu Rakiety Księżycowej N1 1:144
#1
Witam, wszystkich forumowiczów.

Potrzebuję pomocy w sklejeniu rosyjskiej rakiety księżycowej N1 w skali 1:144 - oczywiście kartonowej.

Ten model wraz z moją kolekcją modeli plastikowych będzie częścią planowanej przeze mnie serii wykładów o tematyce kosmicznej.
Zwracam się o pomoc, a właściwie o wykonanie całego modelu, ponieważ moje próby w przypadku modeli kartonowych "nie spełniają wymogów estetycznych". Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc, ponieważ wersja plastikowa jest obecnie nieosiągalna, a przedstawienie radzieckiego programu kosmicznego bez tej rakiety - wybrakowane.

Wszystkie materiały oczywiście zapewnię, czasu na wykonanie jest bardzo dużo, nagroda za pracę do ustalenia.

Link poglądowy: http://www.currell.net/models/n1.htm

P.S. Umieściłem wątek w tym dziale, ponieważ Giełda jest od 60 postów. Jeśli ten post łamie regulamin to przepraszam i proszę usunięcie.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wtopa historyczna - czyli pewien babol Fly Modelu moses 8 4,477 22-03-2010, 12:42
Ostatni post: ceva
  [pytanie] Pojęcie modelu standardowego Ramm 36 14,073 26-09-2008, 12:56
Ostatni post: dexter

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości