Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs wydawnictwa Hobby Model!
#1
Witamy serdecznie w kolejnym konkursie na forum papermodels. Będzie on dotyczył modeli z wydawnictwa Hobby Model, także jak wszystkim wiadomo tematem przewodnim będą samoloty odrzutowe. Zapewne jest wielu fanów współczesnego pola walki w powietrzu, tylko jakoś mało ich widać na forum. Może ten konkurs przyczyni się do większej sklejalności współczesnych konstrukcji. Nagrodami będą wycinanki z Hobby Model. Nagród jest sporo (specjalnie nie zdradzę jakie), także warto wziąć udział i co nieco wygrać. Podziękowania lecą dla firmy Hobby Model za ufundowanie nagród i patronat nad konkursem.
Konkurs zaczniemy z dniem 01.11.2009r. Będzie trwać 6 miesięcy, czyli kończymy z dniem 30.04.2010r. Obowiązkowe jest prowadzenie relacji na forum. Żeby było czytelniej, proszę o dopisek w tytule relacji - Konkurs Hobby Model. W konkursie można wziąć udział z więcej niż jednym modelem, jeśli tylko czas pozwoli to może być nawet i 10 sztuk jednego uczestnika. Przypomnę raz jeszcze, że w konkursie biorą udział  wycinanki tylko z wydawnictwa Hobby Model. Wykonanie modeli jest dowolne, czyli można waloryzować do woli, na ile tylko możliwości klejącego pozwalają. Zwycięzców wybierzemy podobnie jak w przypadku konkursu pancernego, czyli głosowaniem forumowiczów. Po zakończeniu konkursu zrobimy ze dwa lub trzy tygodnie głosowania, zliczamy punkty i mamy zwycięzców. Także każdy z forumowiczów będzie miał wpływ na wyniki końcowe.  Zapraszam raz jeszcze do wzięcia udziału w konkursie i życzę miłej zabawy, pozdrowionka!

Od razu zapraszam RomanaC i Bizona do włączenia swoich relacji do konkursu, mam tu na myśli gratisy z firmy Hobby Model. Temat pasowny więc nie ma problemu, zresztą Roman relację już zaczął (zmiana tytułu i już).

Lista relacji konkursowych:
1. Mig-15 Fagot - RomanC
2. Avro CF-105 Arrow - Boogie
3. Mig-17 Fresco - MatrixOST
4. B-1B - KPaweł
5. F-22 Raptor - Bizon
6. P2V-7 Neptune - hukos1
Czołgista!
Odpowiedz
#2
Tematyka super, szkoda że ograniczona do modeli HM, ale może coś się wygrzebie i ulepi :-) Trzymam kciuki za powodzenie konkursu!
na macie: projekt X
Odpowiedz
#3
No ja myślę Kroolo że coś wygrzebiesz! :wink: Wydaje mi się, że oferta Hobby Model jest wyjątkowo bogata w różnorakie konstrukcje. Także jeśli chodzi o współczesne lotnictwo to są liderami w tej dziedzinie. Zresztą zanim zacząłem bawić się w pancerkę miałem dość pokaźną kolekcję rur z tego wydawnictwa, a mimo to bardzo znikomą część tego widziałem gdziekolwiek sklejoną.
Czołgista!
Odpowiedz
#4
Warto zauwazyc, ze HM to nie tylko "rury" :wink:
Odpowiedz
#5
Zgadza się Rafael, są jeszcze wiatraki, rakiety oraz samoloty napędzane klasycznymi śmigłami. Wybór jest naprawdę spory! :wink:
Czołgista!
Odpowiedz
#6
To ja się zgłaszam ze swoim modelikiem. Zaraz założę relację.
Odpowiedz
#7
Dziękuję za zaproszenie. Z przyjemnością skorzystam.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#8
Mam pytanie. Mam ukończony kadłub Miga-17 z Hobby Model. I nic poza tym jeszcze. Czy będę mógł wystartować z relacją konkursową w takim stadium zaawansowania?
Odpowiedz
#9
to i może ja się przyłącze Tongue
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwycięstwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"
Krytykować może każdy głupiec. I wielu z nich tak robi.
Odpowiedz
#10
Cytat:Konkurs zaczniemy z dniem 01.11.2009r. Będzie trwać 6 miesięcy, czyli kończymy z dniem 01.04.2010r.
Jeśli relacja ma trwać 6 miesięcy to chyba będzie do końca kwietnia?
Odpowiedz
#11
Zgadza się Orion, dobrze że wylukałeś ten błąd, już poprawiłem. PDT_Armataz_01_04 Bizon, ty w konkursie to już jesteś tak jako z urzędu :mrgreen: , dopisz tylko w tytule relacji, że to model konkursowy. Kamil, jeśli chcesz to wrzuć tego Miga do konkursu.
Czołgista!
Odpowiedz
#12
Witam!
Mam pytanie czy taki model będzie się nadawał do konkursu- P2V-7 Neptune? Pytam, bo ten samolot jest taki "mieszany" tłokowo - odrzutowy...he,he, pozdrawiam!
Odpowiedz
#13
Hej!
Widzę, że nie doczekam się na odpowiedź...he,he i tak ruszam z budową tego modelu w ramach konkursu czy też nie. Jeszcze dziś postaram się założyć temat i zamieścić pierwsze zdjęcia, pozdrawiam.
Odpowiedz
#14
Przepraszam hukos, że nie odpowiedziałem :oops: , oczywiście jak najbardziej modelik nadaje się do konkursu, pozdrawiam! PDT_Armataz_01_01
Czołgista!
Odpowiedz
#15
Z dniem wczorajszym upłynął termin konkursu Hobby Model! Z sześciu uczestników tylko trzy osoby ukończyły swoje modele w terminie. Tak więc przy rozstrzygnięciu konkursu brane pod uwagę będą modele RomanaC, Boogiego i MatrixaOST. Zakładam nowy wątek do głosowania na swoich faworytów i dziękuję za wspólną zabawę wszystkim uczestnikom konkursu! PDT_Armataz_01_01
Czołgista!
Odpowiedz
#16
Pozostały już tylko trzy dni głosowania, tak więc wtrącę dziś kilka słów o nagrodach. W puli nagród jest 11 modeli. Zwycięzca otrzymuje 3 modele, drugie miejsce 2 modele, a trzecie miejsce 1 model. Poniżej podaję listę modeli z których uczestnicy wybiorą sobie nagrody (jutro wstawię fotki okładek). Żeby było sprawiedliwie zrobimy tak, że najpierw zwycięzca wybiera jeden, potem drugie miejsce jeden, i trzecie miejsce jeden. Potem znowu zwycięzca kolejny model i drugie miejsce jeden. No i na koniec zwycięzca wybiera kolejny, trzeci model. Mam nadzieję, że napisałem to jasno i wiadomo o co chodzi. Do zakończenia głosowania uczestnicy będą mieli czas na zastanowienie się nad wyborem nagród.

1. Su-47 "Berkut"
2. E-152 A Flipper
3. RF-84 F Thunderflash
4. CSH-2 Rooivalk
5. Lim-5
6. SAAB 105 Sk60C
7. MILES M.14 A MAGISTER
8. JAK-55
9. U-2R "SENIOR SPAN"
10. TYTAN 34 D
11. P2V-7 NEPTUNE
]
Czołgista!
Odpowiedz
#17
Witam. Chciałbym podziękować organizatorom konkursu oraz wszystkim głosującym za zaszczyt który mnie spotkał. To pierwszy konkurs internetowy w którym brałem udział i miło mi że doceniliście moją pracę. Gratuluję również pozostałym uczestnikom, których modele moim zdaniem były wykonane na bardzo wysokim poziomie.
Jeśli dobrze zrozumiałem zasady to mam rozpocząć wybieranie nagród.
Więc na początek stawiam na nr1. Su 47 Berkut.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#18
Witam!Cieszę się bardzo z wyróżnienia w tym konkursie,dziękuję wszystkim głosującym i oczywiście gratuluje pozostałym uczestnikom,a zwłaszcza zwyciezcy :milbravo:
Ja jako nagrode wybieram model U2R "Senior Span"
Cytat cyni cłowieka ocytanym :-P
Odpowiedz
#19
Ja także dziękuję tym wszystkim którzy na mnie oddali głos...  :wink: Gratuluję Tobie Romanie :wink: Ja wybrałem sobie taki model MILES M.14 A MAGISTER
Odpowiedz
#20
A więc w kolejnym "ciągnięciu" wybieram nr 11 - P2V-7 NEPTUNE
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#21
A ja w drugim rozdaniu wybieram model nr 2 E-152"Flipper" Big Grin
Cytat cyni cłowieka ocytanym :-P
Odpowiedz
#22
No to na koniec nr 4 - CSH-2 Rooivalk.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#23
Widzę, że nagrody wybrane, także mogę zająć sie ich docelowym rozesłaniem. Adresy Matrixa i Romana posiadam, potrzebny by mi był Boogie tylko twój do kompletu. Także jak możesz to prześlij mi na PW jak najszybciej dane do wysyłki. Na dniach modele do was wylecą. Raz jeszcze dziękuję uczestnikom za udział w konkursie, oraz wydawnictwu "Hobby Model" za patronat i ufundowanie nagród. Pozdrawiam! PDT_Armataz_01_01
Czołgista!
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Modele z Renova Model - Konkurs - zapraszam Poste 0 2,401 28-12-2019, 09:40
Ostatni post: Poste
  Wielki Konkurs Lotnictwa Morskiego - głosowanie Tuco 33 15,712 31-07-2017, 09:06
Ostatni post: Tuco
  Wielki Konkurs Morski 2 - Głosowanie Tuco 49 14,419 16-07-2017, 09:58
Ostatni post: tomo11
  Wielki Konkurs Morski 2 Tuco 95 43,367 05-06-2017, 11:34
Ostatni post: Tuco
  Wielki Konkurs Lotnictwa Morskiego Tuco 30 13,780 04-06-2017, 10:19
Ostatni post: Tuco
  Skrzydła Wielkiej Wojny - konkurs II edycja Paweł O 24 14,592 22-09-2015, 05:48
Ostatni post: cotlet
  Wielki Konkurs Morski - głosowanie Tuco 79 28,817 12-07-2015, 10:00
Ostatni post: yogi
  Wielki Konkurs Morski Tuco 171 60,767 03-06-2015, 06:09
Ostatni post: Tuco
  [Konkurs] Beauty Contest by Bonk bonk 27 12,320 27-04-2015, 10:07
Ostatni post: qbas
  Skrzydła Wielkiej Wojny - konkurs Paweł O 90 38,984 01-10-2014, 06:27
Ostatni post: JaCkyL

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości