Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[G] Wózek akumulatorowy Stal 258 (1:87)
#1
Witam. Chciałbym pochwalić się modelikiem, który właśnie skończyłem. Jest to produkt GPM, skala 1:87, całkowicie wycięty laserem z kolorowych kartonów. Pierwszy raz miałem do czynienia z takim cudeńkiem, i mimo kilku problemów z dokładnym formowaniem brył jestem zadowolony. Ogólnie modelik fajny, łatwy do zrobienia, typowy odstresowywacz (pomagał mi pisać pracę magisterską - też dzisiaj skończyłem Big Grin ). Kilka zdjęć oryginału można zobaczyć tutaj. Zdjęcia:
[Obrazek: th_A01.jpg] [Obrazek: th_A02.jpg] [Obrazek: th_A03.jpg]
[Obrazek: th_A04.jpg] [Obrazek: th_A05.jpg]
Podstawka powstała spontanicznie z części gromadzonych do budowy makiety: trylinka (chyba laserowo wycinana, ale nie dam głowy), kawałek muru, trawa w formie maty i karton z opakowania po ryżu. Chcę zabrać modelik na wystawę i obawiałem się, czy bez podstawki ktoś go zauważy. Big Grin Na pace zwój drutu miedzianego, jak będzie wena dorobię jeszcze jakieś pierdółki.
Odpowiedz
#2
Naprawdę fajne maleństwo :grin: . W tej skali to lasery to chyba nie jest zły pomysł.

A co do ekspozycji modelu na wystawie to płóż go na czerwonym arkuszu A3 z namalowanymi czterema strzałkami prowadzącymi na środek arkusza na którym postawisz dioramę Cool :mrgreen: .
Odpowiedz
#3
Super to wygląda , zwłaszcza z płotkiem i trelinką robi klimacik z poprzedniej epoki Smile jak na mój gust to brakuje kierowcy palącego papieroską...
Odpowiedz
#4
Dziękuję za dobre słowo. A z tej dyskusji wynika, że jednak powinno się mówić trylinki. :wink:
Odpowiedz
#5
Fajnie to, to wyglada. Jak na mój gust to kółka się trochę za bardzo świecą.
[b]
Panie strzeż mnie przed przyjaciólmi - z wrogami poradzę sobie sam.

Cudze chwalicie, swego nie znacie ....
Odpowiedz
#6
bardzo fajny, miałem kiedyś okazje pojeździć takim czortemSmile
"zniknęli już idole, bohaterowie zeszłych wojen. Odeszli z pamięci ludzi, ich sławę zabrało morze."
Odpowiedz
#7
Jak dla mnie super, uwielbiam pojazdy z tamtej epoki. Confusedmile:
Odpowiedz
#8
Za CWKSa masz u mnie wielkiego plusa! Świetny modelik i diorama też - czuję klimat Smile
w budowie Jagdpanzer IV/70 1:72
wstrzymane Tiger Ausf. H1, T-34T
ukończone CHWAT, Ławoczkin Ła-7, THV Galatea
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wózek motorowy WM 15a 1/25 Prousse 4 3,497 22-04-2017, 11:14
Ostatni post: Piterkowiec
  [Galeria] Wózek motorowy WM-15A dominik294 14 8,198 05-07-2011, 09:59
Ostatni post: dominik294
  [Galeria] FSC Żuk A 15C (modelik24/07) + bębnowy wózek wężowy WW-200 perfidniak 11 8,241 30-10-2010, 11:13
Ostatni post: perfidniak
  [G] Wózek akumulatorwy 1:87 GPM Kroolo 0 2,182 06-10-2010, 10:40
Ostatni post: Kroolo
  [G]Wózek akumulatorowy 1/87 GPM dominik294 4 5,274 28-05-2010, 10:15
Ostatni post: perfidniak

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości