Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Relacja] RMS TITANIC (Fly Model 1:200)
Ahoj!

Tirex: Wszelkie kolory na jakie pacnięty był RMS Titanic można podejrzeć na przykład tutaj http://titanic-model.com/paint/

Pozdrawiam
SZKUTNIK
Pozdrawiam SZKUTNIK
Odpowiedz
  Panie johnlock, jeżeli nie jest to tajemnicą: co dzieje się na pochylni z "TITANICEM"?
    Pozdrawiam - ZbiG.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
Ahoj!
No właśnie,co się dzieje, bo to już niedługo (15 kwiecień) mamy okrągłą 99 rocznicę tragedii. Johnlock czekamy.
Pozdrawiam SZKUTNIK
Odpowiedz
Też jestem ciekaw czy coś się dzieje ponieważ model wychodzi świetnie i tak po prawdzie to właśnie po zobaczeniu twojej relacji zdecydowałem się na założenie konta  :mil11: Więc czekam na kolejne aktualizacje
Pozdrawiam, Rafał
Ukończone: Lublin RX III, Spitfire Ia, BF 109T-2 KA
Odpowiedz
Niestety problemy rodzinne jak na razie nie pozwalają mi się skupić na modelu, ale na 100% będzie ukończony.

Z góry przepraszam za takie opóźnienie.
Everything Happens For a Reason

Ukończone: MAZ-543; T-72B; BTR-80
W budowie: RMS TITANIC
Odpowiedz
Dzisiaj rocznica, pamiętacie?? Ciekaw jestem, co tam na pochylni słychać... Pozdrawiam.
Odpowiedz
Ahoj!
Pamiętamy pamiętamy. Jeszcze zostało troszkę czasu do północy. Za rok to dopiero będzie rocznica.
Na mojej pochylni wszystko w najlepszym porządku. Praca na trzy zmiany  Wink
Pozdrawiam SZKUTNIK
Odpowiedz
Witam Wszystkich po bardzo długiej przerwie.

Nie będę Was zanudzał skąd się wział taki przestój, najważniejsze że prace ruszyły i mam nadzieję, że już nic nie stanie na przeszkodzie aby dokończyć budowe.

Jak widać na zdjęciach, prawa burta jest prawie skończona. Został do wykonania ostatni element, przy którym troszkę się będzie trzeba natrudzić żeby go dobrze spasować. Jak do tej pory nie napotkałem żadnych poważnych przeszkód w spasowaniu elementów. Do końca roku powinienem dokończyć obie burty a po nowym roku zabiorę się za dolne poszycie. Tak więc kolejnych zdjęć spodziewajcie się po świętach :-)

[Obrazek: th_Dscn5790.jpg] [Obrazek: th_Dscn5792.jpg] [Obrazek: th_Dscn5794.jpg]

Serdecznie pozdrawiam.
Everything Happens For a Reason

Ukończone: MAZ-543; T-72B; BTR-80
W budowie: RMS TITANIC
Odpowiedz
Ahoj!
Kurde w końcu coś drgneło. Mam nadzieję johnlock, że masz na myśli Boże Narodzenie 2011  Big Grin
Czekam na dalszy ciąg.
Pozdrawiam SZKUTNIK
Odpowiedz
(20-12-2011, 10:24)SZKUTNIK link napisał(a):...Mam nadzieję johnlock, że masz na myśli Boże Narodzenie 2011...

Oczywiście :-)
Everything Happens For a Reason

Ukończone: MAZ-543; T-72B; BTR-80
W budowie: RMS TITANIC
Odpowiedz
  UFFF... - cieszę się, iż Pan z powrotem jesteś, razem ze swoim "TITANICEM".
  No, to jak: jadziem dalej?
  Pozdrawiam. ZbiG.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
Jedziemy i się nie obijamy Smile
Everything Happens For a Reason

Ukończone: MAZ-543; T-72B; BTR-80
W budowie: RMS TITANIC
Odpowiedz
Link

Musiałem to wstawić, skojarzyło mi się po przeczytaniu 2 postów wyżej :-)

No to jedziesz z tym niezatapialnym kajakiem.

Odpowiedz
Dzisiaj skromnie bo tylko jedno zdjęcie :-)

Prawa burta gotowa, rufa dokończona a wszelkie łączenia poszczególnych części ''zablachowane'' :-).
Nie przejmujcie się ''kolorystyką'', gdyż oblachowanie robiłem z różnych skrawków papieru, jaki miałem pod ręką (pełen recycling :-) )

Póki co całość wyglądą mało estetycznie, ale po pomalowaniu będzie znacznie lepiej (przynajmniej mam taką nadzieję :-P )

[Obrazek: th_Dscn5795.jpg]

Pozdrawiam
Everything Happens For a Reason

Ukończone: MAZ-543; T-72B; BTR-80
W budowie: RMS TITANIC
Odpowiedz
Dla mnie bomba, jestem ciekaw jak to wyjdzie po malowaniu :-)

Odpowiedz
(22-12-2011, 05:10)TadeoS link napisał(a):...jestem ciekaw jak to wyjdzie po malowaniu :-)

Ja też  Wink
Everything Happens For a Reason

Ukończone: MAZ-543; T-72B; BTR-80
W budowie: RMS TITANIC
Odpowiedz
Jeden dzień pracy i pierwszy segment gotowy :-)

[Obrazek: th_Dscn5805.jpg]
Everything Happens For a Reason

Ukończone: MAZ-543; T-72B; BTR-80
W budowie: RMS TITANIC
Odpowiedz
  Titanic w siłę nam rośnie...
 
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
Witam po krótkiej przerwie świątecznej.

Prace trwają, a efektem  jest kolejny segment burty. Wkrótce kolejna aktualizacja :-)

[Obrazek: th_20-3.jpg] [Obrazek: th_21-5.jpg] [Obrazek: th_22-4.jpg]

Pozdrawiam
Everything Happens For a Reason

Ukończone: MAZ-543; T-72B; BTR-80
W budowie: RMS TITANIC
Odpowiedz
  Ohhh... na msze dać gotów jestem, byle się to dzieło udało...
  Pozdrawiam. ZbiG.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
(30-12-2011, 04:05)ZbiG link napisał(a):  Ohhh... na msze dać gotów jestem, byle się to dzieło udało...
  Pozdrawiam. ZbiG.
A ja dołożę co by ksiądz ładną msze odprawił z krótkim kazaniem ! Big Grin
Piękne wykonanie.
Problemy są po to aby je rozwiązać Smile
Na warsztacie HMS Sheffield ORP Jaskółka HL-2 "Haroldek"
GALERIE & Projekty:
W przygotowaniu Big Grin
Odpowiedz
To ja ze swej strony obiecuje czarną msze,full opcja ( wiecie orgia  i martwe koty )  :mrgreen:
Przepraszam panią,czy ta chusteczka pachnie chloroformem? :-)
Odpowiedz
Panowie, uważajcie z tym 'kościołem'. Bo ponoć ''nawet Bóg go nie mógł zatopić'' :-))
Everything Happens For a Reason

Ukończone: MAZ-543; T-72B; BTR-80
W budowie: RMS TITANIC
Odpowiedz
Bóg może i nie, ale góra lodowa ponoć jest cięższa i większa*


*nie chcę, aby ten wpis uraził kogoś uczucia religijne.

Odpowiedz
  No, orgie, Panie Dominiku - owszem, owszem! Aliści martwe koty!!?? Feeee... Cóż one zawiniły???
  A wracając do kajaka: myślę, iż w nowym roku budowa do przodu pójdzie, jak cholera!
  Będę kibicował. Na pewno.
  MILCZĄCO.
  Tak, że proszę nie sugerować się brakiem moich wpisów.
  Pozdrawiam. I szalonej zabawy sylwestrowej życzę! - ZbiG.

  PS: - panie TadeoS - tylko mało rozgarnięci i zaślepieni fanatycy reagują na tak zwane "obrażanie uczuć".
  Człowieka prawdziwej, głębokiej wiary nic takiego nie obrazi...
  Albowiem.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [R/G] SCHARNHORST – Military Model 2-3/2010 – 1:200 Winek 146 29,379 26-03-2024, 08:58
Ostatni post: Tuco
  [G] Amerykański statek parowy "WESTERN RIWER", DRAF MODEL DAS79pl 3 699 06-01-2024, 12:51
Ostatni post: jagdtiger2
  Holenderski lekki krążownik Hr. Ms. De Ruyter II, 1:250, Scaldis Model Sven 31 10,474 20-12-2023, 10:47
Ostatni post: jagdtiger2
  [R ],,Western River " z Missisipi - Draf Model skala 1:100 Paweł O 20 3,501 21-10-2023, 07:24
Ostatni post: Paweł O
  M-110 A2 Gomix / Fly Model Batman 30 17,793 13-10-2023, 08:01
Ostatni post: Panda82
  [R] USS Heermann (DD-532) 1:200 Military Model 6/2006 Sprudin 57 18,587 20-06-2023, 06:47
Ostatni post: Sprudin
  [R] HMS Malaya, Fantom Model numer 6, skala 1:300. zablo1978 4 1,725 28-04-2023, 01:22
Ostatni post: zablo1978
  [R] F-105 Thunderchief, Hobby Model 107, skala 1:33. zablo1978 6 2,380 21-03-2023, 09:02
Ostatni post: zbin
  USS Saratoga, CVA-60, 1:200, Fly Model/Dariusz Wandtke Sven 29 10,443 06-03-2023, 08:15
Ostatni post: Sven
  9K51 SCUD-A(8k11) - Model-Kom 1/2021 skala 1/25 Berni 8 4,007 27-09-2022, 05:48
Ostatni post: GTiStyle

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości