Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
amerykańskie forum dla kartoniarzy
#1
Witam wszystkich
Wędrując po bezkresnych zasobach Internetu trafiłem na amerykańską stronę dla modelarzy kartonowych. Jestem samolociarzem, ale mimo to lubię popatrzeć na ładnie zrobione inne modele i tak trafiłem na relację z budowy ISU-152 z Modelika. Może jestem mało doświadczony, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Polecam wszystkim pancerniakom aby weszli na podanego linka: http://www.cardmodels.net/forum/showthread.php?t=2674
Pozdrawiam wszystkich modelarzy
Grzegorz
Odpowiedz
#2
Cześć wszystkim,
cieszy mnie ze watek ma spore zainteresowanie.
Na stronie http://www.cardmodels.net znajdziecie mnóstwo relacji z budowy modeli lotniczych, pancernych, okrętów i innych - polecam.
Mam w zanadrzu jeszcze kilka innych stron - głównie dla samolociarzy. Chcecie?
zaqx
Odpowiedz
#3
Z zamiłowania jestem okrętowcem a to moja pierwsza blaszanka. Teraz mogę dać tylko te fotki z wcześniejczych etapów. Fotograf raczej zemnie kiepski a i obrabiać zdjęć nie miałem kiedy.
W tej chwili model jest w 85% skończony (chociaż model to troszkę za dużo powiedziane) i jeśli chcesz to wrzucę pare fotek jak wrócę z pracy. W chwili obecnej jest bardzo wiele rzeczy które zrobiłbym inaczej lub w innej kolejności. Jednym słowem brak doświadczenia w budowie pancerki daje się tutaj bardzo odczuć. Jeśli ktoś ma ochotę go sklejać to chętnie podzielę się moimi spstrzeżeniami by nie powielał moich błędów.


[Obrazek: 44f01d964aa7884em.jpg] [Obrazek: c0ab3254fc7a55e1m.jpg] [Obrazek: 87ad01d4388bb825m.jpg]
Na warsztacie Challenger 2 - GPM - 99.9% ukończone
W stoczni na wyraźne życzenie mojej ładniejszej połowy - HMS Victory- Shipyard
Odpowiedz
#4
Dzięki Amadeus za fotki, mam ten czołg oczywiście i na pewno go skleję, tylko nie wiem którego w kolejce. Ładnie wygląda ten twój modelik, jak będziesz mógł to z chęcią obejrzał bym jeszcze jakieś fotki. A co masz na myśli mówiąc że teraz zrobiłbyś coś inaczej, to ma być standart czy waloryzujesz go jakoś po swojemu. A i napisz czym robisz retusz bo całkiem nieźle dobrany. No i jak się go ogólnie klei, jak z pasowaniem części, bo ja robię akurat Challengera z Fly Modela no i opracowanie jest powiedzmy takie sobie. Amadeus jak skończysz blaszaka to możemy wspólnie wrzucić nowy temat na forum [Challenger 1kontra2}, takie porównanie wersji no i opracowań. Pozdrawiam i życzę przy okazji Wesołych Świąt.

Dzięki wielkie Amadeus za wiadomość, super maszynka, a jak z tym temacikiem na forum?
Czołgista!
Odpowiedz
#5
Czemu nie ale chyba zaczekamy do zakonczenia prac zrobimy cos ala prezentacje.

P.S.

Gratuluje Warriora w dobrej cenie.

Zycze wszystkim wesolych i pogodnych swiat
Na warsztacie Challenger 2 - GPM - 99.9% ukończone
W stoczni na wyraźne życzenie mojej ładniejszej połowy - HMS Victory- Shipyard
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości