Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Zlot papermodels.pl - Warszawa 2010
No cóż Piter odpadł, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Dostałem właśnie wiadomość od MatrixaOST, że z chęcią się z nami zabierze Wojtku, także autobus mamy pełen (Kujot, Ceva, Gacek, Matrix). Ja muszę zostawić auto w domu, także Nietoperz przyjedzie po mnie i Matrixa do Działdowa (Matrix dotrze do mnie pociągiem), i walimy całą trójką do Sierpca. Potem pozostaje już tylko szturm na stolicę! :milgroup:
Czołgista!
Odpowiedz
Tak potwierdzam chęć stawienia się pierwszy raz na ZLOCIE i chciałbym się dopisać do listy noclegowej. Kujot zostawiłem Ci wiadomość.
Odpowiedz
Pewniacy do noclegu:
Ceva,Kujot,Sprudin,matrix OST,Gacek,Kroloo.    Jaroslav ?,Radek?,Szebi? poproszę o konkrety.
Ceny noclegu /ze śniadaniem?/podam do poniedziałku.Kwota ca 50PLN.Jeżeli zakotwiczymy tam gdzie chcę parking gratis.
Muzeum Motoryzacji - 6 PLN,na fortach przewodnik bierze co łaska do puchy na nowy sprzęt do kopania.
Muzeum Wojska Polskiego  w Alejach Jerozolimskich10 PLN + foto 5 PLN. Niestety Fort Czerniakowski odpada.
Cztery bilety na komunikację miejską -ok.10 PLN.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
tu akurat mam rzut berecikiem - będę
Odpowiedz
No Fajnie że MatrixOST doszedł do wesołego autobusu  PDT_Armataz_01_28 odliczamy już dni  PDT_Armataz_01_36
Ukończone:    Mi-2  /  Pantera G  /  T-34|85  /  Ba-64  /  KW-1  /  Su-100
Odpowiedz
też się cieszę i nie mogę się już doczekać  :grin:
Odpowiedz
HEJ, chłopaki a mnie żeście pominęli na liście uczestników???????? Andrzej Px48 proszę mnie dopisać  do listy uczestników i na nocleg też się łapię Smile
Pozdrawiam
Odpowiedz
Niestety - "pewniak" odpada :-( W związku z żałobą narodową i pogrzebami przesunięto mi terminy zjazdów i teraz są "na kolizyjnym" :-( Może następnym razem się uda...
na macie: projekt X
Odpowiedz
Pewniacy do noclegu:
Ceva,Kujot  :twisted:,Sprudin,matrix OST,Gacek,Leon65z.
Oprócz nich deklarują wizytę:
Kolodzieju,Dombeer.
Duzo nas nie ma :-\
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
No to konkrety są Cool

(23-04-2010, 11:02)Andrzej Px48 link napisał(a):Duzo nas nie ma :-\

Czasem liczy się jakość a nie ilość...

Myślę że poza nami przyjezdnymi jakaś delegacja ze Stolycy się pojawi :roll:
Odpowiedz
Radek ma mi dać znać czy jedzie ze mną czy nie Smile Będę na 90%, 10%  przewiduję na nieprzewidywalną Politechnikę  Śląską  PDT_Armataz_01_19 PDT_Armataz_01_19
[Obrazek: luft-userbar.png]
Odpowiedz
Ja może będę...na 90 %. Postaram się w miarę szybko dać pewną odpowiedź !

Pzdr
Odpowiedz
[admin]Kolego Ramm dość już mam Twojego chamstwa.Wstępny urlop na 2 tygodnie.Wszelkie sugestie itp. proszę do mnie na GG 540547.[/admin]
Odpowiedz
Ja takze jestem zaintresowany i bardzo bm chcial przyjechac, aczkolwiek na dzien dzisiejszy nie moge sie zdeklarowac z racji kosztow. Wiem ze to nie sa jakies koszmarne pieniadze, ale z powodow operacji (3 miesiace L4) popadlem w dlugi. Do rzeczy jezeli wygospodaruje pieniedze na wyjazd to przyjade z Leonem. Dam znac wczesniej czy sie pojawie. Pozdrawiam

p.s. Zepsuta klawiatura nie gnojcie zbyt mocno za pismo.
-------------------------------------------------------
ONLY SKYDIVERS KNOW WHY THE BIRDS SING
-------------------------------------------------------
Odpowiedz
Proszę moderatorów o wyjęcie z tego watku wszelkich wycieczek osobistych.Zamulają temat.Osoby  obecnie deklarujące przyjazd: Przemek,Hans,Szebi,Radek- prosze o potwierdzenie do jutra  wieczora swojej bytności-chodzi o noclegi,a jest z tym problem .Wycieczki do stolycy sie zwalają.Także innych forumowiczów chcących być na zlocie proszę o wpisy do jutra wieczór. Wg mnie koszty calkowite powinny się zamknąc  orientacyjną kwotą około 200 PLN+ dojazd.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
No niestety nie udało mi się załatwić wolnego (pracuje w weekendy) Sad

Może następnym razem...

Pozdrawiam !
Odpowiedz
Ja też już na 100% odpadam.
Przepraszam panią,czy ta chusteczka pachnie chloroformem? :-)
Odpowiedz
Teoretycznie miejsce do spania można odmówić chyba bezpłatnie, jak co jadę... Mam miejsce w aucie, jeśli ktoś się pisze to mówić!!
[Obrazek: luft-userbar.png]
Odpowiedz
Witam.
Z chęcią zjawię się na zlocie w Wa-wie.
Będziemy razem z Szebim. Nocleg mamy załatwiony u rodzinki więc nie będzie konieczny.

Pozdrawiam i do zobaczenia w stolicy

Pyro.
Odpowiedz
Urlop mam już załatwiony, niech ktoś spróbuje teraz zlot odwołać to plastikowym nożem pokroję :razz:
Odpowiedz
Ja też uraczę Was moją skromna osobą. Bynajmniej tak się przedstawia sytuacja na dzień dzisiejszy  PDT_Armataz_01_28
Odpowiedz
Pewniacy do noclegu:
Ceva,Kujot  ,Sprudin,matrix OST,Gacek,Leon65z. Tyle miejsc zaklepuję .
Odwiedzą stolycę.:
Kolodzieju,hans,Dombeer,szebi,pyro.
Razem 11 obcych.Jak dojdą ,,miejscowi" powinno byc ok. 20-tu chlopa.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
22-go o 6 rano kończę pracę, ale dojdę do Was , choćby na czworaka.
Niestety 23-go mam w rodzinie Komunię i niestety nic nie wymyślę.
Jestem chyba ślepy, bo nigdzie nie widziałem godziny rozpoczęcia zlotu.
Na którą mam się doczłapać?
Robert
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
Noo Dombeer i bardzo dobrze  :mrgreen:
Odpowiedz
Sobota.22 maja
Punkt zborny Zlotu- wejscie do Muzeum WP w Alejach Jerozolimskich g11.00.Większość z nas pewnie będzie samochodami.Niezmotoryzowani dojdą z Dw.Centralnego w ciągu kwadransa.Trza się sprężać bo potem Muzeum Motoryzacji do 15.00
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  V Zlot papermodels.pl - Jelenia Góra 2012 Andrzej Px48 153 54,138 28-09-2022, 08:00
Ostatni post: dexter
  IX Zlot papermodels.pl - Świnoujście 2017 konradoo 61 29,876 21-10-2017, 10:33
Ostatni post: Radek87
Lightbulb VIII Zlot papermodels.pl - Kłodzko 2016 Kroolo 154 47,417 22-09-2016, 08:14
Ostatni post: Lesio73
  VII Zlot papermodels.pl - Międzyrzecz-Drzonów 2015 Andrzej Px48 213 63,933 08-06-2015, 10:55
Ostatni post: Andrzej Px48
  VI Zlot papermodels.pl - Chełm-Zamość 2013 Kroolo 245 79,573 06-06-2013, 11:44
Ostatni post: Andrzej Px48
  V zlot forum Papermodels-Jelenia Góra 2012-fotorelacja. Andrzej Px48 211 62,346 30-04-2013, 11:20
Ostatni post: ceva
  I Nieformalny Zlot Pampersów Gdańsk-Brętowo 12 - 14 09 2011. ZbiG 22 13,464 21-09-2011, 01:37
Ostatni post: Japończyk
  IV zlot forum Papermodels-Węgorzewo 2011-fotorelacja. Andrzej Px48 42 21,485 03-06-2011, 05:48
Ostatni post: kujot666
  IV Zlot papermodels.pl - Węgorzewo 2011 Andrzej Px48 334 95,988 30-05-2011, 10:26
Ostatni post: kujot666
  II Zlot papermodels.pl - Białystok 2009 kujot666 209 75,989 11-09-2009, 08:59
Ostatni post: uri

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości