Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KONTROLER 8 GPM NR 331
#26
Cóż warte są relacje bez okrasy jaką nam ZbiG serwuje? Poczytać nikomu nie zaszkodzi. Osobiście bardzo lubię takie opowiadania,
bo na czytanie książek nie mam czasu, a tu wszystkiego dowiedzieć się można. ZbiG tak trzymaj PDT_Armataz_01_34
Odpowiedz
#27
  Panie Partyzancie.
  Nie rozumiem tekstu: - ..."jakbyś nie zauważył to na forum jest tysiąc kont, z czego kilka pokazuje kilka modeli (-) Śmiem wątpić, że nie rozumiesz tego co się pisze nie tylko do Ciebie".
  Drugą część wpisu: - "...Wybacz relacja nie bardzo mi podchodzi..." rozumiem. Natomiast wydaję się, że nie rozumiesz, iż:
  to nie jest relacja!!!
  Napisałem przecie to bardzo wyraźnie! - Gdyby była to relacja, to byłaby ona w swoim dziale: właśnie relacji.
  I bardzo przepraszam za moje nieudolne próby wytłumaczenia motywacji budowy modelu.
  A model... - jak model... - ot, zwykły kartoniak, ani gorszy, ani specjalnie lepszy od innych i nie jest wart specjalnej uwagi...
  Pomyłką było przedstawienie go w ogóle na forum, za co bardzo przepraszam. Mam nadzieję, iż Pan Autor wycinanki zdążył go obejrzeć...
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#28
Hey Zbig, a może byś tak sprawdził najpierw do kogo masz pretensje. Ja rozumiem Dex  i ja jesteśmy podobni, ale to nie ja prowadzę rozmowy z tobą. Ja do twoich dywagacji nic nie mam. Piszesz sobie to pisz tylko się odezwałem w tym wątku bo pilnuje gdzie kto wstawia dany temat. Po jego przeniesieniu do odpowiedniego działu w nic już nie ingerowałem i nie wypowiadałem się więc proszę o sprostowanie.

pozdrawiam.
Odpowiedz
#29
  Pretensje mogę mieć tylko sam do siebie...- nie zauważyłem, iż wątek przeniesiony został; dopiero teraz.
  Zatem bardzo Pana Partyzanta przepraszam. Taka to już ze mnie komputerowa ciemnota...
  Aliści wątek jednak usunąć by należało. W zasadzie oprócz mojego bajdurzenia nic on sobą nie przynosi...
  I daleki jestem od roszczenia jakichkolwiek i do kogokolwiek "pretensji": - wypaczenie treści wątku moją winą jest.
  Albowiem.
  Modyfikacja:
  Bajdurzenie zostało usunięte. To, co zostało jest raczej na temat.
  Na temat modelu pod tytułem "KONTROLER 8"
  Wszelkie objaśnienia dotyczące budowy są w instrukcji; nie ma więc celu ich powtarzania...
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości