Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LIEBHERR LTM 1040-2.1 m1:25
#1
Jako nowy wybór autor padł na model Żuraw LIEBHERR 1040-2.1 mój sercówki Construction Machinery
Parametry techniczne oryginalna nazwa: LIEBHERR
Typ: LTM 1040-2.1
Długość: 8380 mm + ramię 2110 mm
Szerokość: 2500 mm, w celu pracy: 4300 mm - 6000 mm
Wysokość: 3600 mm
Długość złożonego ramienia: 10945 mm
Maksymalna wysokość pracy: 44000 mm
Maksymalny udźwig: 40.000 kg
Natychmiastowe wysokość pracy: 39000 mm
Model ten nigdy wcześniej nie widział się z leczeniem, będą przetwarzane w skali 1:25, jak zwykle dla mnie. Detajlnost model nie jest wielki, bo pozycje dostępne dla niektórych materiałów na przykład chodzi silnik i inne części pojazdu, więc będzie jedną z klasycznego modelu oczywiście Jednakże funkcjonalność modelu jako całości.
Model zacząłem przetwarzania 1 lutego 2010 do chwili obecnej, jako że są rzeczy nie mogłem stosunku do poprzedniego modelu z Wenezueli, gdzie mam jeszcze wszystkich dokumentów.
Modelu będą przetwarzane w kolor i kolor papieru nie odpadów w ten sposób wielu retuszu i kolejne błędy. Do tego nie chcę powiedzieć, że model jest ukończony Tatry, lub po prostu skazany mu cieszyć się wolnym czasie i planów, które mają być zakończone tak szybko jak to możliwe. Jednak nie ma problemu ze stronami internetowymi.

Przejdę teraz do modelu:

Ilustracja z oryginalnym zdjęciem:

[Obrazek: tn_qA496962.jpg][Obrazek: tn_o9696987.jpg][Obrazek: tn_O3z97000.jpg][Obrazek: tn_4HF97029.jpg]

Model demonstracji Par w 3D:

[Obrazek: tn_AAE97518.jpg][Obrazek: tn_mOp97592.jpg][Obrazek: tn_cZo97606.jpg][Obrazek: tn_vGO97617.jpg][Obrazek: tn_VGW97629.jpg]

A teraz sam model. Zacząłem Podnośnik niekonwencjonalnych i kabiny operatora żurawia aktualnego stanu zdjęcie:

[Obrazek: tn_Pgf97773.jpg][Obrazek: tn_6Np97794.jpg][Obrazek: tn_oLo97814.jpg][Obrazek: tn_B9S97833.jpg][Obrazek: tn_Al997897.jpg][Obrazek: tn_mk297945.jpg]

[Obrazek: tn_tXq97973.jpg][Obrazek: tn_QgQ97996.jpg][Obrazek: tn_5pU98020.jpg][Obrazek: tn_Jgc98040.jpg][Obrazek: tn_6IE98068.jpg][Obrazek: tn_ZQS98102.jpg]

[Obrazek: tn_6YM98146.jpg][Obrazek: tn_lu698167.jpg][Obrazek: tn_kaA98185.jpg][Obrazek: tn_EUs98207.jpg][Obrazek: tn_lUv98230.jpg]

Największym problemem rozmiar ustalony nie jakiś drukowanych i drukowania na czarno formacie papieru wynosi 210 x 435 mm czarny i po prostu nie chce, aby wydrukować lub po zmianie drukarki, więc nie wyglądają na wzór rozwiązania przetwarzania modelu 3D oraz nabyte model ten jest stopniowo dostosowywane do rzeźba papieru zapytania.
Mamy nadzieję, że taki model, będziesz cieszyć hoc nie jest tak szczegółowa przetwarzania.

przekład polski tłumacz Google Słowacja
Odpowiedz
#2
losllanos1 Witam na forum. Czy ja dobrze podejrzewam ,że jesteś cudzoziemcem? bo trochę trudno zrozumieć to o czym piszesz :wink:.

Pozdrawiam.

Edit: No tak ,tłumacz google Smile
Odpowiedz
#3
[pl]
WItamy kolegę z za południowej granicy. Trochę nie wierzę żeby to był karton ale jak tak mówisz to jestem pełen podziwu. Zżera mnie ciekawość jak udało Ci się zrobić w taki sposób że wygląda to jak plastik. Mam nadzieje że tłumacz Google tłumaczy lepiej z polskiego na słowacki. Smile widzę że muszę dodać odpowiednie flagi jako emotikonki

Tłumaczenie
Vitajte priateľ z južnej hranice. Neverím, že to bolo trochu kartónové krabice, ale ako hovoríš, že som plný obdivu. Mne jej zvedaví, ako sa vám podarilo urobiť tak, že vyzerá ako plast. Dúfam, že lepšie vysvetľuje Google prekladateľ z poľštiny do slovenské. Smile Vidím, že musím pridať zodpovedajúce príznaky ako smajlíci
Odpowiedz
#4
stavviam niekonwencjonalny i kolorowy rysunek głównie z 185 mg m2 i trzymać go w tyłek bez karty, zaletą klejenia kolorowych rysunku jest właśnie to, że wpływ takich zjawisk jak plastik

Przepraszamy za tłumaczenie na język polski Język polski hoc zrozumieć dobrze napisać do mnie, a nie tak dużo, a wykorzystanie tłumacz
Dziękujemy za zrozumienie
Odpowiedz
#5
losllanos1  :milbravo:

Przepraszam panią,czy ta chusteczka pachnie chloroformem? :-)
Odpowiedz
#6
Więc nie posunęły się trochę prezentów, całkiem dobrze bez konieczności przepisania niemal każdej części just a little bit I trzeba być ostrożnym, ale inaczej się tego zabiegu modelu 3D w papieraku oddanych pozdava więc nie wiem Sędzia dla siebie

[Obrazek: tn_yEb53764.jpg][Obrazek: tn_cUu53784.jpg][Obrazek: tn_x6v53808.jpg][Obrazek: tn_WuO53836.jpg][Obrazek: tn_bGo53884.jpg][Obrazek: tn_tiX53904.jpg][Obrazek: tn_EFY53926.jpg]
Odpowiedz
#7
Więc dotknij ponownie zaawansowane i od mojego aparatu wreszcie działa tak będzie lepsze zdjęcia, i przetwarzane tyłu obudowy jest COZ samosebou podróży zawodowych podperamy lub jej połączenia Ponieważ człowiek nie Live to tylko rzeźba papier miałem na razie model na łasce brudu i kurzu, ale już mogę kurz i nadal obecnie przynoszą więc masz kilka zdjęć z tyłu lista nie jest kompletna, ale pracujemy nad tym

[Obrazek: CLpCfGh3RmBShRLlNRRm_thumb.jpg] [Obrazek: m72XUdlwBSWe22BCoS5f_thumb.jpg] [Obrazek: 6fHt7jXZgARdCvjgPGoF_thumb.jpg] [Obrazek: 128S1s11KoAMASghkcCK_thumb.jpg] [Obrazek: ob4OwN5j8F9DG6MOsaIj_thumb.jpg]

[Obrazek: wcBAoLUNHXNEHNsqYJrD_thumb.jpg] [Obrazek: pHELOSPjkmP3i28eqJIS_thumb.jpg] [Obrazek: 9t88Ho5JcCiX7zYTU3z9_thumb.jpg] [Obrazek: Jk9D3IcNpvfYLYKmPAap_thumb.jpg] [Obrazek: 6TOPYr1j2HupWd1yZpRR_thumb.jpg]
Odpowiedz
#8
Ahoj Priatel'
Moc sa mi páči váš model je ale Pýtal som sa, či je možné písať v angličtine ..
Google Translator nezvládajú vôbec s preklad do poľské a slovenské chlapci bohužiaľ nie úplne pochopili, čo hovoríte, že vo vzťahu
Jo, a povedz mi, priateľovi, alebo sa chystajú prijať tento model, alebo sprístupní po dokončení?
S pozdravom
Jaroslav
Odpowiedz
#9
My plans are about this, this is my second model of copyrighted before this crane, I finished the model Tatra 815-7 LVSR 10X10 in scale 1:25 este sice cisovanie completed entries and drawings guide school though that model is currently in Venezuela
here you can see that my first model

http://www.papirovemodelarstvi.cz/forum/...&start=120

So you waiting for documents to be sent to me, my brother running out listening to music and bonding model crane

My plans are about this after the completion of whether the model will be the first that uz, or Tatra modellers want to make it available to the public and their subsequent sale and pubikaciou
Mam big plans for the future but for now all depends on funding Because the printer and the paper must first be a cost to finance

If it was interested in selling model Tatra 815-7 10x10 position myself as an author complete model is composed of 20,000 parts and is currently selling to schools leverage for publication

Work on the models worked 2 years and the price is € 2000 predam entrants find the largest offer
Odpowiedz
#10
(22-02-2011, 11:10)STRUS 32 link napisał(a): Witaj Smilebardzo mi sie podoba Twoj model jest swietny Smile mialbym mala prosbe do Ciebie moglbys mi podac namiary skad wzioles ten model Smile pozdrawiam moje gg 22524692


Odpowiedź na pytania, które mnie prosiłeś
Liebherr LTM modelu została już zakończona i jest dostępny do nabycia tutaj:

http://rpm-studio.webnode.sk/products/li...m1-25-001/



Można oglądać wideo z galerii zdjęć i odwiedzić model tutaj:
http://rpm-studio.webnode.sk/fotogaleria...-ltm-1040/
http://rpm-studio.webnode.sk/videa/


Model ten dostępny jest zarówno dla wycofania po wypłacie, że paypal szstemom kwoty lub po napisaniu do mnie e-mail prośbę o numer konta.
model jest w formacie PDF do druku na kolorowym papierze w modelach jest wskazany w celu drukowania na papierze, co i różne wskazówki i procedury.

W przyszłości można oczekiwać dalszych moich dwóch projektów, które tam będą również umieszczane na forum


[Obrazek: UYqnudjivz6Mh7nAczox_thumb.jpg]


[Obrazek: PRxCheiPO2FI5LTCfnZ8_thumb.jpg] [Obrazek: 4rSFE9HDbm3WpZybi3ih_thumb.jpg]

[Obrazek: RFS5FNgDqB7FdlSBNIm2_thumb.jpg] [Obrazek: ehIVsk58zVhHqYOlYcAS_thumb.jpg] [Obrazek: 4s6Fyz7Ldh5P4KMg88OS_thumb.jpg] [Obrazek: KIsmbEDC7IlPyjV8LGA7_thumb.jpg][Obrazek: RZuZ69uP4g4qUun2KLWH_thumb.jpg]
[Obrazek: qUxZK5MRdRaViiVVH9jF_thumb.jpg] [Obrazek: MFtvFtT85vXrMkrANnZK_thumb.jpg] [Obrazek: p8ozNAlzStnKmeYNrXCI_thumb.jpg] [Obrazek: ecVk1TePycLCZt7Y1W7F_thumb.jpg][Obrazek: CUHmcmezekFfVJaagNcb_thumb.jpg]

[Obrazek: BKlj8nnCVsHSS1WnhhhT_thumb.jpg] [Obrazek: OX91zbdBnHCK6cw8VVol_thumb.jpg] [Obrazek: 6NHPYcpYdwOW1LZT6A3K_thumb.jpg] [Obrazek: n9vjLqofh6ySbeBl8Kbu_thumb.png][Obrazek: ayossIVCId5AuoLMM4nS_thumb.jpg] [Obrazek: 9snr8W6mItAqMH7XjOgt_thumb.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Liebherr LTM1040 - GPM 390. Kroolo 31 21,153 06-03-2018, 08:45
Ostatni post: Lesio73
  Liebherr L586 1:25 jaceko99 54 20,531 25-02-2014, 10:30
Ostatni post: MISIEK

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości