Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OFERTA] Firmowe kubki Papermodels.pl
#1
Siemanos.

Kiedyś coś tam wspominałem o tym, że zawodowo zajmuję się produkcją kubków grawerowanych. Niektórzy z Was mieli już okazję je widzieć, teraz przyszła pora na zaoferowanie wszystkim Userom Forum Papermodels.pl możliwości ich otrzymania. Kubki wyglądają tak:

[Obrazek: th_Papermodels_01.jpg]  [Obrazek: th_Imienny_009.jpg]

Mogę wykonać je w różnych konfiguracjach kolorystycznych, więc każdy znajdzie najbardziej optymalną dla siebie kolorystykę.

[Obrazek: th_Wizualka-1.jpg]

Kubek jest wykonany w technologii grawerowania z dodatkowym malowaniem powierzchni grawerowanej. Jest łatwy w myciu, choć należy myć go w miarę delikatnie, bez jakiegoś mocnego drapania druciakiem. Na kubku jak widać mogę wstawić Twój forumowy nick. Cena gotowego kubka to 15,00 zł/szt.
Wysyłka kubków jest realizowana przez firmę kurierską DPD. Koszt wysyłki to 22,00 zł/paczka - bez względu na ilość wysyłanych kubków. TUTAJ macie link to informacji o sposobie postępowania z przesyłkami kurierskimi - szczególnie w przypadku stwierdzenia uszkodzenia kubków. Nie wysyłamy Pocztą Polską, ponieważ przesyłki były nagminnie tłuczone.

Zdając sobie sprawę z tego, że kubek wraz z wysyłką, nie jest najtańszy postanowiłem zaproponować Wam dodatkową możliwość obniżenia ceny na pozostałe moje kubki dla Klientów indywidualnych również do ceny 15,00 zł/szt. Także możecie zakupić kubek również dla kogoś z rodziny lub dla znajomego (żony, dziecka, dziewczyny itp.). Możecie wybierać dosłownie każdy z kubków znajdujących się w dziale kubków indywidualnych. Koszt wysyłki pozostaje niezmienny.

Wszelkie zapytania oraz zamówienia proszę składać w tym wątku lub wysyłać na mojego firmowego maila abakus33@wp.pl.
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - Niech karton będzie z Wami !!!
Moje projekty do pobrania za FREE. W pracy robię TO, a w domu TO, pomagam IM. This is my OCCUPATION
[Obrazek: userbar_czechy.jpg]
Odpowiedz
#2
Osoby, które zgłosiły chęć nabycia kubków przez moją osobę już nie muszą zgłaszać się do Czarka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości