Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WYBÓR MATY
#26
Odnośnie samej maty i dostępności to wczoraj wpadłem do Castoramy zakupić ostrza do skalpela i jakież było moje zdziwienie jak zobaczyłem na półkach maty Olfy -A2, A3, A4, do wyboru do koloru. W ogóle rzucili na półki chyba wszystkie produkty Olfy jakie są w sprzedaży, aż biło tym żółtym kolorem po oczach PDT_Armataz_01_01
Odpowiedz
#27
(21-04-2015, 09:39)yogi link napisał(a): Odnośnie samej maty i dostępności to wczoraj wpadłem do Castoramy zakupić ostrza do skalpela i jakież było moje zdziwienie jak zobaczyłem na półkach maty Olfy -A2, A3, A4, do wyboru do koloru. W ogóle rzucili na półki chyba wszystkie produkty Olfy jakie są w sprzedaży, aż biło tym żółtym kolorem po oczach PDT_Armataz_01_01
ooo to dziwne, ja w Casto jestem dwa razy dziennie i nic.
Odpowiedz
#28
(21-04-2015, 11:51)dexter link napisał(a): ooo to dziwne, ja w Casto jestem dwa razy dziennie i nic.

gdybam sobie, że może u mnie szef marketu modelarzem jest..
Odpowiedz
#29
Pisałem już jakiś czas temu ( może być ze 2 lata ) w jakimś wątku, że w Casto są maty Olfy ;-) Nie wiem czy w każdej, ale u mnie, odkąd pamiętam zawsze były dostępne wszystkie rozmiary. Zresztą, sporo narzędzi Olfy też mają, na pewno nie wszystkie, gdyż kilku nie znalazłem, które chciałem nabyć, ale większość, zwłaszcza tych droższych jest i to w cenach niższych jak w sklepach internetowych ( no, przynajmniej u mnie na wsi ;-) )

(21-04-2015, 11:51)dexter link napisał(a): ooo to dziwne, ja w Casto jestem dwa razy dziennie i nic.

Dex, u mnie nie leżą bezpośrednio na regale, tylko są wsadzone między regał a ściankę boczną i na pierwszy rzut oka ciężko je dostrzec. Być może u Ciebie zastosowali tą samą dziwną technikę ułożenia ?
Odpowiedz
#30
(21-04-2015, 11:51)dexter link napisał(a): [quote author=yogi link=topic=5316.msg163582#msg163582 date=1429601958]
Odnośnie samej maty i dostępności to wczoraj wpadłem do Castoramy zakupić ostrza do skalpela i jakież było moje zdziwienie jak zobaczyłem na półkach maty Olfy -A2, A3, A4, do wyboru do koloru. W ogóle rzucili na półki chyba wszystkie produkty Olfy jakie są w sprzedaży, aż biło tym żółtym kolorem po oczach PDT_Armataz_01_01
ooo to dziwne, ja w Casto jestem dwa razy dziennie i nic.
[/quote]

Boś ślepak :mrgreen: Ja od daaaawna/lat? zaopatruje się w większość (sic!) artykułów Olfy właśnie w castoramie...
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości