Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fajne Strony
#1
Witam wszystkich,
W jednym z moich postów proponowałem załozenie watku/tematu w którym moglibyśmy wymieniać sie ciekawymi adresami stron, przydatnymi dla entuzjastów modelarstwa. Niestety propozycja moja pozostała bez odzewu. Poniewaz teraz widzę że mój ostatni post zainteresował sporo osób, postanowiłem założyć powyższy temat. Wszyscy którzy znają ciekawe strony mogą wpisywać je tutaj dla dobra braci modelarskiej.
Ja podaję to: http://www.aero-web.org/database/aircraft/gallery.htm
pozdrawiam
zaqx
Odpowiedz
#2
Zaqx ja bym proponował tego typu tematy wrzucać do "Świata nie z kartonu" a"Relacje" pozostawić relacjom.
W ten sposób nie będziemy samym sobie życia utrudniać... a może admin by się pokusił o zmontowanie takiego działu? to już było by w pełni świetnie :grin:
Pozdrawiam
Jaroslav
Odpowiedz
#3
oczywiście jestem za
Odpowiedz
#4
bardzo mnie to cieszy Confusedmile: a przy okazji... budujesz aktualnie coś ciekawego?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości