Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opera i photobucket
#1
Witam,
Mam pewien problem.
Do wczoraj było ok, a teraz w operze nie wyświetla mi miniaturek z photobucket w relacjach.  :evil:
pomocy!
Smile
Odpowiedz
#2
Cześć,
Mi od wczoraj też nie wyświetlają się miniaturki... używam opery.
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
Odpowiedz
#3
Photobucket nie współgra z Operą. Trzeba niestety zmienić przeglądarkę Ja już zmieniłem i wszystko widać z powrotem.
Odpowiedz
#4
Witajcie
Z Liskiem też nie bardzo po zmianach, bo zdjęcia nie otwierają się w pełnym oknie. Namieszali w Photobucket i Firefoxie.
Pozdrawiam
W modelarstwie nie ma dróg na skróty. Ma być dobrze, albo jeszcze lepiej!
Odpowiedz
#5
Witam,
Potwierdzam wersje z firefox i photobucketem, zdjecia albo otwieraja sie tylko na stronie albumu albo czasami wyskakuja kwiatki w postaci info o braku zdjęcia.
Odpowiedz
#6
Ten photobucket o, którym wspominacie to jest wersja betaphotobucket, ja zrobiłem tak, że nacisnołem Switch back to the original Photobucket i mi liki do relacji otwiera normalnie.
[Obrazek: sww.jpg]
Odpowiedz
#7
(11-02-2013, 09:27)Master Blaster link napisał(a): Ten photobucket o, którym wspominacie to jest wersja betaphotobucket, ja zrobiłem tak, że nacisnąłem Switch back to the original Photobucket i mi liki do relacji otwiera normalnie.

A gdzie to coś jest, coby zrobić podobnież?
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#8
Wiem, że na tym photobuckecie ustawiłem, ale nie pamiętam jak. Musiałbym sobie przypomnieć.
[Obrazek: sww.jpg]
Odpowiedz
#9
i tu jest mały problem z tym powrotem do poprzedniej wersji photobucket. Wysłałem dziś zapytanie do ich helpdesku i odpisali, że nie oferują już opcji powrotu do poprzedniej wersji photobucket, cyt:

We are no longer providing the option to opt-out of the new Photobucket website.
Our engineers need to focus on shutting down the old site, so that work can be done to finish optimizing the new one. Shutting down the old site will allow us to speed up the new site dramatically, and provide us with more time to work on features.

Tak więc jeżeli ktoś pracuje na starej wersji (nie beta) to niech go nie kusi zmiana na nowszą (niby lepszą), lepiej poczekać aż sami do tego zmuszą.
Odpowiedz
#10
Może zapytajcie kolegę [glow=red,2,300] brat_be[/glow] jak modyfikować linki do zdjęć tutaj http://www.papermodels.pl/index.php?topic=11157.0 coś wyjaśniał.
Odpowiedz
#11
Problem w tym, że jeszcze w sobotę było ok, a teraz lipa.
A o ile się nie mylę photobucket ma nowy interface od jakiegoś czasu,
może koledzy używający innych przeglądarek się podzielą swoimi doświadczeniami.
Odpowiedz
#12
(11-02-2013, 11:35)Raven link napisał(a):może koledzy używający innych przeglądarek się podzielą swoimi doświadczeniami.

Mam Firefoxa 18.0.2 i cały Photobucket (przynajmniej ta część z której korzystam) działa mi całkowicie prawidłowo. Już nawet do nowego interfejsu zdołałem się przyzwyczaić.
Odpowiedz
#13
Dlatego uważam, że najlepszy jest zwykły nawet darmowy hosting jak 000webhost.com, hostinger.pl tudzież podobne a nie jakiś tam foto dzbanek lub podobne "kfiatki" Wrzucasz zdjęcia jakie chcesz w jakim chcesz formacie. Nie masz problemu, że za chwilę zdjęcia nie ma albo nie może być wyświetlone, bo jakiś tam limit albo cóś.
Odpowiedz
#14
Gorzej jak się taki hosting zwinie z dnia na dzień bez zapowiedzi...
na macie: projekt X
Odpowiedz
#15
Każdy hosting darmowy może się zwinąć bez ostrzeżenia Smile
Do wrzucania fotek polecam: http://www.imgur.com
Szybko, sprawnie i bez przedzierania się przez reklamy.
Moje modelarskie poczynania: http://facebook.com/warsztatmodelarski 
Odpowiedz
#16
No tak może i dlatego dla każdego użytkownika jest możliwość dodawania galerii ukończonych modeli, ja na dysku mam zgrane mam już sporą część wrzuconych zdjątek.
Hosting 000webhost.com znam już od ładnych paru lat.
Odpowiedz
#17
(12-02-2013, 12:21)Kroolo link napisał(a):Gorzej jak się taki hosting zwinie z dnia na dzień bez zapowiedzi...

Dlatego podałem/używałem dużych nazwijmy to "operatorów" działających na skalę globalną, którzy raczej nie znikną z dnia na dzień.

000webhost używałem przez około 4 lata i nie miałem żadnych problemów. Małym problemem może być sub domena przypisana do konkretnego providera. W przypadku zmiany tegoż providera na innego zmienia się link do zdjęcia i tu może być problem bo linki mogą przestać działać. Problem da się rozwiązać rejestrując własną domenę (obecnie koszt rejestracji nie jest duży). Z własną domeną można sobie przenosić hosting do dowolnego providera, byle tylko zachować strukturę folderów i hosting będzie działał u każdego providera.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe zasady na Photobucket? qbas 29 12,069 24-06-2018, 01:17
Ostatni post: kajym
  Opera :) karol1985 1 2,082 08-10-2017, 12:33
Ostatni post: dexter

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości