Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Śmigłowiec Sokół- zdjęcia
#1
Witam potrzebuje dokumentów, planów i zdjęć wnętrza śmigłowca Sokół w-3w. Składam aktualnie model tego śmigłowca i wnętrze wydaje mi się "trochę" puste i chciałbym je upiększyć. 
Odpowiedz
#2
Mam troszke tego co potrzebujesz. W tym troszkę i swoich zdjęć zrobionych na Airshow. Muszę tylko złożyć do kupy i ci podesłać.

pozdro.
Odpowiedz
#3
Byłbym wdzięczny.
Odpowiedz
#4
Jeśli kleisz GPM-owską wersję ( a innej niestety nie ma  :mil1: ) to ogólnie bryłą kadłuba jest znośna. Na pewno musisz uważać na takie "niuanse" jak zamontowanie pod nosem wciągarki (nie wiem co palił autor przy projektowaniu Big Grin ) podobnie ma się sprawa z okienkami w bocznej ściance. Wydaje mi się że najlepszym wyjściem byłoby malowanie modelu i robota od podstaw. Ja takową zacząłem niestety musiałem ją zawiesić. Przymierzałem się wczoraj nawet żeby coś pogrzebać, ale na razie wstrzymuje się jeszcze. ja polecam plany z modelarza z 98 i 99 oraz aeroplan z numerem specjalnym. Tam jest płytka dvd i mnóstwo fotek. Moja relacja (na razie zawieszona) jest tutaj:
http://kartonwork.pl/forum/viewtopic.php...264119fe25

Napisz jaki konkretnie n/b albo reg chcesz popełnić to łatwiej będzie nam przyjść z pomocą. Uważaj również na wyposażenie wew. kabiny ,które było różne nawet dla tego samego egzemplarza w zależności o okresu z jakiego pochodzi dane zdjęcie.

Dużo materiałów znajdziesz na stronie Adama Pękali. Niestety na razie strona jest zawieszona a szkoda bo to prawdziwa biblia była "sokołoholików"   :milbravo:
. . . powolutku się klei . . . Rolleyes
Odpowiedz
#5
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź ale postanowiłem go na razie odłożyć z powodu braku czasu (jestem tym faktem trochę zdziwiony). Może wrócę do niego w wakacje. A dokładnie chodzi mi o kolor ścian wewnątrz śmigłowca i wszystkie urządzenia w części transportowej bo u mnie ta część śmigłowca jest biała i autor tylko podłogę na szaro pomalował, a jak mają być być okienka to aż się przestraszyłem że takie będzie wnętrze.     
Odpowiedz
#6
Jak będziesz ruszał z projektem, daj znać :milgroup:  ...pomożemy...   :milgroup: Kolory zależne są od wersji i serii produkcyjnej. Ten z gpm-u jest z "V"  i ma z ciekawostek np. "kopcone" szyby górne nad siedziskami pilotów na brązowo Smile  
. . . powolutku się klei . . . Rolleyes
Odpowiedz
#7
Dobrze dam znak jak tylko znajdę czas na budowę. Na razie odeszła wena i nic by z tego nie było, tylko bym się męczył z tym modelem, a na razie będę śledził twoje poczynania z tym śmigłowcem.
Odpowiedz
#8
Kilka miesięcy temu wykonałem kilkadziesiąt fotek wnętrza kabiny sokoła, poniżej miniaturki zdjęć (w oryginale są w dużej rozdzielczości, nie które nie ostre), jeśli jesteś zainteresowany to pisz na mój email sq6nsk@gmail.com

[Obrazek: sok.th.jpg]

Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko??? Wink
Odpowiedz
#9
Dzięki Fazer. Na razie zdjęcia mi nie są potrzebne, ponieważ jak wcześniej pisałem nie mam na razie czasu a na dodatek dzisiaj dostałem urazu ręki i ciężko mi jest nią coś robić. Dziękuje wszystkim którzy mi pomogli i mam nadzieje że kiedyś te zdjęcia które zamieścił Fazer i relacja prowadzona przez marcin1323 przydadzą się kiedyś mi i innym modelarzom którzy podejmą się tego zadania. Jeszcze raz dziękuje wszystkim.
PS.Oczywiście jeśli ktoś posiada zdjęcia i inne dokumenty dotyczące wszystkich szczegółów tegoż śmigłowca które nie zostały zawarte w wycinance może pisać.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  TKr55 - plany/zdjęcia/rysunki Roland 5 4,691 11-12-2010, 02:49
Ostatni post: Darecki IV

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości