Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziwaczne modyfikacje postów
#26
Szanowny Panie.  :twisted:


Prof. Bralczyk: Emotikony mnie nie drażnią. Ale "witam!" - razi

... Jakim słowem zastąpić "witam"?

W moim przekonaniu "Szanowny Panie" jest bardzo stosowne. Jeśli ktoś pozostaje z kimś w bliższej relacji, można sięgnąć po "Drogi Panie" lub "Drogi Karolu". Osoby bliskie emocjonalnie mogą zacząć od słowa "kochany". ...


No proszem jakom kulturom powiało, bawmy się dalej  PDT_Armataz_01_27


źródło.  http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/5...l?cookie=1

PS. Witam, oj tam, oj tam, pozdrawiam zetpt  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
#27
Nie wiem po co tyle krzyku. Nadal uwarzam że dowcip Dextera był przedniej marki. Grunt to mieć
dystans do siebie. Tak więc proponuję zakończyć temat i zabrać się za sklejanie... tz. Wy sklejacie a ja się przypatruję  :twisted:
Pozdrawiam Japończyk
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
#28
:milbravo: cenzura działa,mój post z godz 08.10 zmodyfikowany(relacja Miśka)
#29
Roman. Po pierwsze część wpisu nic nie wnosiła merytorycznie do relacji. Po drugie zachowujecie sie jak dzici w piaskownicy. Sorry ale to już jest żenujące.
Poza tym najpierw piszecie że moderatorzy niczym się nie zajmują, a jak już się zajmują tym co maja robić to też jest źle....

I pozdrawiam.
#30
Każdy po trochu ma racje a po trochu nie!
My zwykłe usery nie strzelajmy fochów, mało to życie problemów stawia, nie ma czym się przejmować? Z władzą nie wygrasz choćbyś miał rację.
A co do moderatorów, to polecam lekturę "Rok 1984", jak sobie poczytacie, zobaczycie jakim skarbem jest zwykły szaraczek, o którego trzeba dbać, i nie ma sensu pokazywać mu "kto tu rządzi". 

Pozdrawiam wszystkich!  Wink


#31
(03-06-2012, 12:13)Piter16 link napisał(a):Każdy po trochu ma racje a po trochu nie!
My zwykłe usery nie strzelajmy fochów, mało to życie problemów stawia, nie ma czym się przejmować? Z władzą nie wygrasz choćbyś miał rację.
A co do moderatorów, to polecam lekturę "Rok 1984", jak sobie poczytacie, zobaczycie jakim skarbem jest zwykły szaraczek, o którego trzeba dbać, i nie ma sensu pokazywać mu "kto tu rządzi". 

Pozdrawiam wszystkich!  Wink

Akurat ja znam tą książkę i nie ma tu nic do tego. Poza tym jak Dex napisał moderator jest też zwykłym "juzerem" a pominełeś administrację i ona może ci pokazać kto tu rządzi. Naprawdę czy chcecie żeby "światło" wyłaczyć? Czy warto latać po całym forum i wypisywać bo komuś się żart nie spodobał? Pirter16 fochów nie straelają "zwykli juzerzy" proszę cię zobacz wcześniejsze wpisy dla jak błachych spraw jest cały ten wątek.... Przecież też nikt kogoś tu nie trzyma na siłę, ale i pewne zachowanie ze strony użytkownika też jest wymagane nawet moderator kiedyś też był tym "zwykłym". Internet to nie jest pełna swoboda że można wypisywać sobie kto coś chce na kogoś tu też sięga K.K. uwież mi.
A ja polecam po raz kolejny więcej luzu. Bo to nie administracja czy moderatorzy twożą to forum a uzytkownicy i będzio ono takie.

Pozdro.

PS. I teraz więcej jest bicia piany niż klejenia.
#32
Ja odebrałam to trochę inaczej, nie patrząc tylko na ten wątek. Przypomina się od razu, inny ledwo co zakończony o tematyce "przyjazne forum..."  Nie będę dyskutował, bo zgadzam się z Tobą, że to bicie piany.
Tylko jedno powiem, od siebie osobiście, co zawsze mnie już będzie w pamięci drażnić. To, że właśnie przez takie "błahostki" żegnamy kolejnych użytkowników, tu mam na myśli cyara, którego po prostu mi żal, po tym jak został potraktowany.

Ps: Ja jestem świeżo po lekturze taj książki i dostrzegam przesłanie, które także tyczy "internetowego aspektu życia i władzy".   

Pozdrawiam!  :wink:


#33
Jak widzę te wazeliniarstwo to mnie szlag trafia.
1. Draka zaczęła się od wpisów " witam , pozdrawiam " . Żart ,jak żart cieszy przez chwilę i miał zdechnąć śmiercią naturalną niebawem .Jednakże Pan Moderator podbudowany donosem ,jak sam stwierdził przez niejakiego Pawła M ( brak zdjęcia ,mam prawo nie wiedzieć o kogo chodzi i dla mnie taki ktoś to zwykły podpier....cz ) że denerwuje go taki jeden co takie wpisy czyni .Moderator zamiast oblukać wszystkich co to wpisują ,uwziął się na tego jednego ( niestety więcej na liście się nie zmieściło ). Kasował wszystko co ten jeden napisał , wrzucając wszystko do jednego wora , jako głupie .  Nawet wtedy , gdy te posty tworzyły merytoryczną całość z tematem . I jak stwierdził Ceva , zmieniały one sens wypowiedzi i robiły z ludzi idiotów .
2. Jeśli napisałem ,że mam coś w głębokim poważaniu ,to należy rozumieć ,że mam to w dupie , a nie pisać ,że się obraziłem .To dwa różne aspekty życia .
3. Życzę moderatorowi poszerzenia horyzontów przestrzennych ,aby mógł ogarnąć co nie co ,bez robienia krzywdy innym . Więcej luzu , wiginaj śmiało ciało .
4 . Całemu Forum ,aby nie doszło do sytuacji , gdy zostanie na nim moderator, 1 wydawca , 2 sklejających , i ze 4 przydupaśników klaskających pod zadowolenie tych wyżej .
5. Pazdrawlaju ,doswidania.
#34
No to bądzcie konsekwentni i kasujcie wszystkie nic nie wnoszące wpisy np:zasiadam w pierwszym rzędzie......itd. Bo przecież cóż ten wpis wnosi.A może ustalmy szablony,ponumerujmy i będzie prościej.
Na ogół nie zabieram głosu w takich dyskusjach,ale jeżeli już to jestem do dyspozycji.
#35
Navi takie wpisy o jakich piszesz były już wyrzucane. Niedawno porządkowałem wszystkie działy w tym  bardzo stare relacje z właśnie z takich wpisów. Dotyczyło jednak to relacji z datą do 2009-2010.Za jakiś czas rok, dwa będę czyścił relacje po 2010.
Zapewniam was wszystkich ,że nigdy złośliwie nie kasowaliśmy , modyfikowaliśmy postów userów dla naszego widzimisię. Sam niejednokrotnie zmieniałem coś w poście tylko po to by poprawić błędy stylistyczne, ortograficzne lub poprawic sens wymowy.Jeśli user notorycznie popełniał błędy w postach , zwracana jest uwaga. Po poprawie lub wyjaśnieniu przyczyny takiego stanu user może pisać mając np. klawiaturę angielską lub przebywając za granicą. Jest wielu userów takich i jakoś dalej funkcjonują i nikt nie powinien im robić przykrości.
Proszę o uspokojenie emocji, Dex, Struna proszę o koniec dyskusji. Robimy swoje dalej w ciszy i spokoju tak by forumowicze nie odczuwali naszej ingerencji i pracy.
Wichur pogadacie z dexem sobie na Qwaku tam też możecie sobie powyjaśniać wszelkie zadziorne kwestie dotyczące wpisów, żarcików, userów itp.
Proszę o spokój i chwilę zastanowienia czemu wszelkie kłótnie mają za cel bo ja uważam ,że tylko zabierają czas i odciągają nas od klejenia, modeli w relacjach czyli tego co jest kwintesencją naszego hobby.

Pozdrawiam


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości