Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziwaczne modyfikacje postów
#1
Dzień dobry.

Mam pytanie do ojców duchowych tego forum, z jakich powodów pojawiają się samoistne modyfikacje w moich ( naszych ) postach?

Do widzenia.
Paweł O.

P.S. Czyżbyśmy się komuś narazili?????
P.S. I.  Po próbie własnej modyfikacji dalej pisze dzień dobry o 21.20
P.S. II. Zaczynam się poważnie niepokoić, następnym krokiem
[Obrazek: festiwal-cover.jpg]
#2
Pewnie ktoś się durnie skryptami bawi... Szkoda gadać.
na macie: projekt X
#3
Dexter, do tablicy!!
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

#4
Paweł spokojnie nikt się nie bawi postami i nic nie modyfikuje.

Jakiś czas temu będąc na jednym ze spotkań QWKAKu Paweł M powiedział że wkurza go to że jeden z użytkowników miał tylko jeden wpis
"Wi tam
ładny model
Po zdrawiam"
To też pewna brać modelarska podłapała to i celowo wpisuje to przy nawet najmniejszym wpisie.
Przyznam że po prostu sam zrobiłem tym osobnikom żarcik wprowadzając w cezurze zwroty Wi tam i Po zdrawiam zmieniając je na Dzień Dobry i Do widzenia.
Schaboszczak się chyba skapował o co chodzi Smile

Kroolo, nie bądźmy sztywni Smile
#5
To co dla kilku osób być może jest śmieszne, dla innych jest co najmniej dziwne. A skoro żarcik się udał, to proponuję toto wyłączyć w cholerę. Choćby dlatego, że teraz mój ( i nie tylko) podpis pod postami wygląda jak wygląda...
na macie: projekt X
#6
Popieram Kroolo a z Dexterem jeszcze się policzę...
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
#7
Dzięki!  PDT_Armataz_01_34
na macie: projekt X
#8
Beware! Japończyk's on a strike!

Tongue

PS. Soplica orzechowa jest niczym ambrozja!

Pozdrawiam!
Maciek
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
#9
Dex dobrze powiedziane:Nie bądźmy sztywni.....Carów to też dotyczy?

zdravim Prezes
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

#10
Wit@m,strasznie to zabawne kkk  PDT_Armataz_01_19 może czas stworzyć na forum indeks zakazanych wyrazów i zwrotów, następnie rozszerzyć to na inne fora, stworzyć komanda do walki  i wszędzie nawet na ulicy walić w mordę każdego kto ich użyje, a może dopuścić tylko dwa rodzaje postów np: "podoba mi się" i "podoba mi się" ,pozdrawiam ceva

[Obrazek: 0fool.gif]

ps. Japończyku, nie mniej litości...
#11
A mnie dowcip Dextera bardzo się podobał. Nabił mnie równo w butelkę, dlatego moja zemsta będzie okrutna...
Pozdrawiam
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
#12
Założenie kagańca przez cara pomogło............jeden człowiek właśnie zrezygnował z pisania. PDT_Armataz_01_19 PDT_Armataz_01_19 PDT_Armataz_01_19 PDT_Armataz_01_19
A jak czytałem sąsiedni wątek o polityce to mikser ładnie wyłożył temat,czego nie należy robić modom-widać nie doczytali.Szkoda .............
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

#13
DzienDobryWieczor.

Ja chialem powiedziec wszystkim PAPA, bo nie ma sensu sie zoladkowac, ani nerwow tracic na despotyzm i dyktature. Fajnie bylo, ale sie skonczylo.

Zegnam.

PS.Tak, nie mam polskich znakow i miec ich nie bede, wiec forum z tego powodu opuszczam (glupe czy nie, ale powod dobry jak kazdy inny).
Sdkfz 165 Hummel , Pzkpfw I Ausf B , Horch 1a , Flak 38  , Sdkfz 234/2 Puma , Sdkfz 124 Wespe , Sturmgeschutz IV ,

Na warsztacie - Sdkfz 7/1

"Bear in mind closely that I did not see any actual visual horror at the end. To say that a mental shock was the cause of what I inferred - that last straw which sent me racing out of the lonely Akeley farmhouse and through the wild domed hills of Vermont in commandeered motor at night - is to ignore the plainest facts of my final experience(...)"

H.P. Lovecraft Whisperer in darkness
#14
Łolaboga Prezes i Cewa wyluzujcie. Jak wam to można sobie żartować a mi nie ??
#15
Cyar pozwól, że Cię zacytuję (oczywiście cytat wyjęty z kontekstu :mrgreenSmile

Cytat:wiekszosc z nas to ludzie dorosli, wiec zachowujmy sie tak jak na wiek przystalo, a nie jak dzieci z przedszkola

Fochy zostawmy przedszkolakom. W końcu jestemy tu po to, żeby uczyć się wzajemnie od siebie, pochwalić się swoją pracą i podopingować innych. Chyba większość z nas przyjmuje do wiadomości i akceptuje fakt, że niektórzy (zwłaszcza ci żyjący poza granicami naszego pięknego kraju) nie zawsze mogą używać polskich znaków. Nie histeryzuj, klej dalej i pokazuj swoje postępy - tylko to się w końcu liczy. Nie ma się o co droczyć.
#16
No to w związku ze zbiorową menstruacją części moderatorów i userów opuściło nas już dwóch bardzo aktywnych użytkowników  :???:

:milbravo:
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
#17
Cotlet bo wlasnie za brak polskich znakow, ktioych bez plyty nie mam jak zainstalowac, ktorej za darmo w sklepie nie daja, mi sie dostalo. Nie znasz tez wszystkich faktow. Zreszta nie histeryzuje, mam powody by oszczedzac swoje mentalne zdrowie i dbac o cisnienie krwi, ktore niestety ostatnio zbyt czesto mi skacze z podowu trywializmow w postaci takich jak literki.
Sdkfz 165 Hummel , Pzkpfw I Ausf B , Horch 1a , Flak 38  , Sdkfz 234/2 Puma , Sdkfz 124 Wespe , Sturmgeschutz IV ,

Na warsztacie - Sdkfz 7/1

"Bear in mind closely that I did not see any actual visual horror at the end. To say that a mental shock was the cause of what I inferred - that last straw which sent me racing out of the lonely Akeley farmhouse and through the wild domed hills of Vermont in commandeered motor at night - is to ignore the plainest facts of my final experience(...)"

H.P. Lovecraft Whisperer in darkness
#18
(01-06-2012, 05:21)dexterteam link napisał(a):Łolaboga Prezes i Cewa wyluzujcie. Jak wam to można sobie żartować a mi nie ??
Wit@m,jak tu wyluzować skoro zmieniając sens wypowiedzi robisz ze mnie (i nie tylko) większego kretyna niż jestem,pozdrawiam ceva

ps. Jako zarządca tego całego cyrku to powinieneś być bardziej poważny. Pogrozić palcem, rzucić skórką od banana ew. pojemnikiem od jogurtu. Nic więcej.
#19
Ceva,
czuję że zaczynasz zachowywać się jak wisa. Tak jak bym był kimś specjalnym. Mogę zdjąć sobie rolę administratora ale to niczego nie zmieni. Ot taki jestem.

Bonku,
nie generalizowałbym. Jeden się obraził bo głupoty opowiadał a drugi czeka na bana.
Odejścia są czymś normalnym sporo ludzi już odeszło tylko nie robią tego w tak spektakularny sposób. Też swojego czasu miałem to wyłączyć i zostawić to w cholerę.

Ludzie opanujcie się moderator też człowiek i użytkownik. Zacznijcie to wreszcie pojmować. Za każdym razem tak samo.
#20
(01-06-2012, 05:40)bonk link napisał(a):No to w związku ze zbiorową menstruacją części moderatorów i userów opuściło nas już dwóch bardzo aktywnych użytkowników  :???:

:milbravo:
Bonku a możesz konkretniej się wypowiadać. Bo właśnie takie nodopowiedzenia rodzą bicie piany... Bo ja u siebie np. nie zauważam takiego stanu co opisujesz a tym bardziej jeszcze płci napewno nie zmieniłem...

A wogóle o co ten cały zgiełk czy naprawdę ludziska nie macie innych problemów w życiu "rzeczywistym" czy już ten "virtual" tak wsysł??? Co to "Oburzeni" na forum?? Luzik i guzik... Browarka tudzież bezalkoholowego i qurka no ludzie.

A czy któryś z was wie ile to naszego Cara kosztuje utrzymanie tego całego jak to Wojtek określił "cyrku" ????? Więc ziółka i luz ....
#21
Miałem coś odpisać ale po obejrzeniu tego filmu  Arrow http://www.youtube.com/watch?v=Ti8ob6mQVak tak mi się humor polepszył że zrezygnowałem. Smile

ps. dlaczego dzień dobry nie zmienia się w witam? Confusedhock:


:roll: :razz: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
#22
Jeden się obraził bo głupoty opowiadał a drugi czeka na bana.

Przestań pieprzyć ,bo smak już straciłeś Dexterze Montanusie . Ty doprowadziłeś do tej sytuacji, bo się posłuchałeś Pawła M i zacząłeś kombinować . Wszystkie posty moje kasowałeś jako nic nie wnoszące , więc doszedłem do wniosku ,ze nie ma sensu tu przebywać . I nie obraziłem się ,po prostu mam w głębokim poważaniu takie traktowanie . Zbiga sam zaszczułeś , chociaż Gość ma pojęcie większe o wszystkim niż Ty masz wzrostu i ambicji . I nie odpisuj ,nie nada . Pa
#23
Wichur ale żeś mi pojechał aż mi w pięty poszło, a jak masz w głębokim poważaniu to po co się odzywasz ??

Zbiga zaszczułem weź się obudź i otrząśnij.
#24
O Jezu, najlepiej wszyscy się obraźmy i zakończmy jakikolwiek udział w forum. Kto gasi światło?. Jak dzieci bo inaczej tego nazwać nie mogę. Idę zająć się czym innym bo w pracy mam podobne problemy z zachowaniami jak u latorośli. A wam wszystkim radze też zając się czymś innym , ochłonąć i  za jakiś czas zajrzeć tutaj z nowymi chęciami. Dotyczy wszystkich zainteresowanych stron.

Pozdrawiam.
#25
Właśnie o to chodzi Partyzant. Ale jak widzisz tłumaczenie w piach Sad

Ide w grać w czołgi Smile

Myślałem że pod pomnikiem maszerujesz i specjalnie poszedłem Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości