Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[N] KTO Rosomak od ORLIKA
#1
Jak w temacie, bardzo oczekiwany model !!!
http://www.orlik-models.pl/modele/nowy/nowy_big.jpg
#2
Zacny temat. Jak dla mnie nie musi być od razu wypasiony w przedziały desantowy,kierowcy i transmisyjny.Dobrze ,że w ogóle ta bryła powstała w kartonie.Krab,Anders teraz Rosomak fajna kolekcja ....

                                                                                                    Pozdrawiam.
#3
Odpowiedz Orlika na FACEBOOKU: Poza zespołem napędowym - silnik skrzynia biegów, jest wszystko do czego udało nami się zdobyć materiały. Przedział kierowcy z otwieranym włazem i rozkładaną przednią szybą, rozkładany falochron, wnętrze przedziału desantowego wraz z rozkładanymi siedzeniami;-) Wieża oczywiście też wyposażona po same brzegi, łącznie z koszem i stanowiskami strzelca i dowódcy.
#4
Nie mogę się już doczekać. Znowu mam odstawić napoczęte modele? Kurna, nigdy nie skończę rozgrzebańców jak tak będzie dalej.
Pozdrawiam PDT_Armataz_01_36
[Obrazek: baner-lista.gif]
[Obrazek: lkmd-usebar.jpg]
#5
A wydawca na FB pokazał suróweczkę.... mniam... http://www.facebook.com/media/set/?set=a...693&type=1
#6
Szkoda że tylko na srejbuku,a nie tutaj.No cóż takie czasy :'(.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

#7
Oj ty człeku ... a próbowałeś w ogóle wejść ??
bo ja tak i nie musiałem się logować. Właśnie na tym myk polega.
#8
Tak człeku oglądałem.Ale uważam że syk666(uczestnik forum) powinien tu puścić info o modelu wraz ze zdjęciami.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

#9
Taaak człeki to wam powiem, że mi sie widzi ten model, baaardzo mi sie widzi  Wink
#10
(08-02-2013, 04:13)Andrzej Px48 link napisał(a): Tak człeku oglądałem.Ale uważam że syk666(uczestnik forum) powinien tu puścić info o modelu wraz ze zdjęciami.
Oj człeku małej wiedzy ... wiary Smile PaperModels też tam jest i się dzieje oj dzieje.
#11
Witam!
Andrzeju masz rację, i taki miałem też zamiar, ale chciałem to wstawić dopiero wieczorem, ale się zmogłem, i już jest;]
Zdjęcia modelu:
[Obrazek: kto1.th.jpg] [Obrazek: kto2.th.jpg] [Obrazek: kto3v.th.jpg]

[Obrazek: kto4.th.jpg] [Obrazek: kto5.th.jpg] [Obrazek: kto6.th.jpg]

[Obrazek: kto7.th.jpg] [Obrazek: kto8.th.jpg] [Obrazek: kto9.th.jpg]

[Obrazek: kto10.th.jpg] [Obrazek: kto11.th.jpg] [Obrazek: kto12.th.jpg]

[Obrazek: kto13.th.jpg] [Obrazek: kto14.th.jpg] [Obrazek: kto15.th.jpg]

[Obrazek: kto16.th.jpg] [Obrazek: kto17.th.jpg] [Obrazek: kto18.th.jpg]

[Obrazek: kto19.th.jpg] [Obrazek: kto20.th.jpg] [Obrazek: kto21.th.jpg]

[Obrazek: kto22.th.jpg] [Obrazek: kto24.th.jpg] [Obrazek: kto25.th.jpg]



Model rosomaka opracowany przeze mnie w skali 1:25, ogólnie Rosomak jest dość trudnym modelem - a nie miał być, ale tak wyszło;-) Model posiada wnętrze przedziału kierowcy, przedziału desantowego oraz wnętrze wieży. W sumie tj. jakieś 26 arkuszy A4 na grubym i kilka na cienkim papierze. Model powinien być dostępny za ok. półtora tygodnia, może wcześniej, wszystko w rękach drukarzy. Cena jeszcze nie znana.

PS. Model będzie dostępny tylko bez zestawu antypirackiego;-) Laserowe elementy do zakupu tylko dla chętnych;-)
Pozdrawiam!
syk666


#12
Świetny temat, no i super że bez obowiązkowego zestawu antypirackiego.
Ostatnio Answer czy GPM zakpiły z części modelarzy uznając nas za nieudaczników, którzy nie potrafią wyciąć wręg.
#13
A ja będę oryginalny i zapytam... jak z cena tego wspaniałego modelu? Czy już wiadomo jak to się będzie przedstawiać?

#14
(08-02-2013, 04:59)syk666 link napisał(a): Cena jeszcze nie znana.

TadeoS - według mnie, to co napisał syk666 oznacza, że cena jeszcze nie jest znana - ale mogę się mylić :mil11:
#15
(08-02-2013, 08:12)undertow link napisał(a): [quote author=syk666 link=topic=11704.msg132504#msg132504 date=1360335576]
Cena jeszcze nie znana.

TadeoS - według mnie, to co napisał syk666 oznacza, że cena jeszcze nie jest znana - ale mogę się mylić :mil11:
[/quote]

Ojjj nie doczytałem do końca... mój błąd.

#16
Już jest za 75zł : http://www.sklep.orlik-models.pl/index.p...1af01dc934
#17
Pochwalę się. Właśnie listonosz przyniósł Rosomaka. Toż to cała książka części, jeszcze takiego modelu nie widziałem (pewnie mało widziałem). Przy moim tempie klejenia mam zabawy na 2 lata. Na moje niewprawne oko wygląda pięknie.  :tankfront:
#18
Hmm ciekawie by się prezentował z moim krabikiem, ale trochę jednak zniechęcają mnie papierowe modele za cenę powyżej 50zł.
Ciekawe ile lasery do tego?
#19
(22-02-2013, 02:49)Solo link napisał(a): Ciekawe ile lasery do tego?

W sklepie Orlika za 60zł - z tym że: "Zestaw zawiera: -szkielet modelu, - bieżniki i obręcze kół - detale (drobne elementy i napisy na koła)"
#20
Eh 135 zł za papierowy model... A pomyśleć, że zacząłem kiedyś sklejać papierzaki bo plastiki były za drogie na owe czasy.
#21
Przy okazji zamówiłem też Messerschmitta za 20zł, który ma 4 arkusze. W Rosomaku za 75zł mam 28 arkuszy (nie licząc wręg), czyli za 20zł mam ponad 7 arkuszy  PDT_Armataz_01_27. Wychodzi taniej niż kilka mniejszych/prostszych modeli. Nie narzekać  :milgroup:
#22
Solo - a nie lepiej kupić sam model, do tego zestaw ale taki złożony z sześciopaku ulubionego piwa, arkusza tektury, tubki kleju i ostrzy do Olfy? Wyjdzie taniej, a i przyjemniej się będzie pracowało  PDT_Armataz_01_22

Zawsze to jakaś alternatywa - w GPM'ie takiej ostatnio nie dają  PDT_Armataz_01_01
#23
undertow oczywiście że masz rację. Tylko raz korzystałem z lasterków w postaci gąsek i śrubek.

Tak tylko pytałem i po krakowsku se ponarzekałem, że drogo Wink

Ale na model być może odżałuje bo mi się podoba.
#24
Ja również mam już i nie żałuję. Sklejania będzie .... dużooooooooo. Zestawu "antypirackiego" nie barałem ... właściwie to nie ma po co. Szkoda tylko że nie można w nim kupić samego bieżnika.
Cały wieczór wczoraj oglądałem przy czteropaku ulubionego chmielu  ..... no po prostu nie mogłem się napatrzeć.
Teraz się tylko zastanawiam kiedy znajdę czas żeby go pociąć.... zn. skleić ;-) .... ale pewnie znajdą się szybsi... Kordian Wink Tongue

Solo kupuj "będzie Pan zadowolony!!" ;-)
#25
Kubek, struna - fotki prosimy (przy świetle dziennym).


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [N] WAK - Rosomak i D3A1 Val Wydawnictwo WAK 4 2,477 27-04-2021, 08:43
Ostatni post: Lesio73
  PZL -12 PZL-H z Orlika jmx62 5 4,598 11-07-2018, 12:45
Ostatni post: Kroolo
  [Z] Nowości od Orlika - Lotus Esprit Turbo, Mi-1M bonk 2 3,676 19-01-2016, 08:26
Ostatni post: krys
  (N/F)Prezent od Orlika An 26 Fisk78 9 5,493 15-12-2015, 04:26
Ostatni post: xoxsc
  Nowości Orlika- Autobus Autosan H9 -skala 1:43 Andrzej Px48 0 2,434 25-09-2015, 07:33
Ostatni post: Andrzej Px48
  Bobcat 331 od Orlika czolgruski 0 2,245 30-11-2014, 04:58
Ostatni post: czolgruski
  [N] WAK - KTO Rosomak Wydawnictwo WAK 0 2,002 01-03-2014, 03:16
Ostatni post: Wydawnictwo WAK
  [N] Pancerka od Orlika malakser 7 6,200 30-10-2012, 06:49
Ostatni post: undertow
  Nowość od Orlika - Aerosanie NKL-16/42 biohazard 4 4,107 20-03-2012, 08:51
Ostatni post: Vincent
  [N] Dwie nowości Orlika Bizon 18 7,888 26-01-2012, 09:47
Ostatni post: Raduss

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości