Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Zlot papermodels.pl - Węgorzewo 2011
Ja pojawię się w sobotę rano. Nocować będę u teściów w Giżycku, toteż nie trzeba dla mnie miejsc żadnych rezerwować. Jakby ktoś miał problem z dojazdem, a dotrze do Giżycka, to mogę zabrać.
To tyle.
Czołem.
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
Jadę na 100% licząc na cudzy transport ( w tym przypadku Japoński :razz: Robert obiecał mnie zabrać po drodze ). Termin wyjazdu dopasuję do dobrodzieja wiozącego moje cztery litery.
Robert , Robert jak mnie słyszysz, odbiór? Cool 
Odpowiedz
No ja oczywiście też jadę, tylko nie wiem czy Wojtek zabrany po drodze nie zapomni zabrać i mnie! PDT_Armataz_01_01 Jak planowany konwój prezesa z Warszawy nie jedzie to ładuję się w swoje auto i wio. Oczywiście w piątek z rańca coby korzystać z uroków zlotu jak najdłużej. :milgroup:
Czołgista!
Odpowiedz
Ej, Ziomy dwa powyżej, ja tam mogę przez Was przejechać, w razie czego Wink Tylko nie waliłbym wtedy przez Warszawę Wink Hm? Smile
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
Poczekajmy na odp.Roberta-pewnie jest w pracy.
Na tą chwilę zgłoszeni są:
Japończyk,Tuco,MichałR.,Mazielony,Zetpt i ja.-ekipa stołeczna. 4 samochody.
Ceva-Sierpc
Kujot :twisted:-Dzia(ł)dowo
Tapczan-Lublin-jedzie ze stolicą.
Sprudin-Łódż
Piotreq-Olsztyn
Krzysiek.j-Ełk
Ruto 88-Lubawa
Szebi-niepewny.

No nie ma co ,,liczna"ekipa.Chyba odwołam zamówiony autobus do twierdzy Boyen na niedzielę.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
Adam-Lubawa :neutral:

PZDR
USN W NATARCIU
Odpowiedz
Dopisany ,co nie znaczy ze dalej jest nas ,,dużo".
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
(06-05-2011, 03:23)ceva link napisał(a):Jadę na 100% licząc na cudzy transport ( w tym przypadku Japoński :razz: Robert obiecał mnie zabrać po drodze ). Termin wyjazdu dopasuję do dobrodzieja wiozącego moje cztery litery.
Robert , Robert jak mnie słyszysz, odbiór? Cool 

Słyszę dobrze, odbiór ok PDT_Armataz_01_34
Łapiduch zaproponował, że podjedzie po Ciebie Wojtku jak i po kujocika. Będziecie mieli wesoły samochód - bezcenne.
Podsumowując : Sprudin - zabierasz Wojtka i kujota. Jak coś się zmieni to daj znać.
Nadal mam cztery miejsca wolne na wyjazd w piątek.
Pozdrawiam Robert.
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
Plan Zlotu.

Piątek
Zakładam że do tzw.obiadu dojedzie większość.Miejsce zbiórki g 13-14 stacja kolejowa Wegorzewo(jechac nalezy od strony Gizycka przez cale miasto glówną drogą w kierunku Kętrzyna-stacja jest na końcu miasta po prawej stronie za kanałem i parkiemZaprowadze przybylych na goscinne pokoje do internatu 25 PLN doba(ew.opcja spania w wagonie za free dalej aktualna) i idziemy na michę.
Najedzeni wsiadamy w auta i zwiedzamy
Piramide w Rapie -ok.20 km od W.-bilet kupienia za chyba 5 PLN.
śluzę na kanale mazurskim-za free.
Dolejemy tylko kierowcom do baków.Ja jadę jednym autem,zabieram czterech ludków,pozostaly transport wylonimy w drodze losowania.
Powrot na leże i wieczorem integracja podgrup w karczmie na rynku lub w marinie portowej.

Sobota
ustawienie wystawy naszych modeli w muzeum.
Godzina 10-10,30 wyjazd drezyną do kwatery Wehrmachtu w Mamerkach-zrzutka na paliwo po 10 PLN.jak się obrobimyw ciągu 3 h. to dalsza jazda do Gierloży i zwiedzanie Wilczego Szanca-cena biletu to ok.20 PLN.
Powrót na kwaterę i integracji c.d
Niedziela
Wyjazd autokarowy(?) do Giżycka i zwiedzanie Twierdzy Boyen.
Powrót w porze obiadowej,micha zwinięcie wystawy modeli,pamiątkowe zdjęcie z panem Prezesem ;D i do domu.
PS.Mam nadzieję że pogada nie pokrzyżuje planów.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
Jeszcze Leon zapowiadał się, znaczy że jedzie do W-wy i dalej z nami.
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
Leon,Jaroslav,dominik(trzycyfrowy)proszę o info,co do Waszej obecności.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
A jeśli można wiedzieć, jaką trasę panowie obieracie i czy na okazję można liczyć?

PZDR
USN W NATARCIU
Odpowiedz
Ja jeszcze nie jestem w stanie się określic  50/50  :?
Przepraszam panią,czy ta chusteczka pachnie chloroformem? :-)
Odpowiedz
A co z Dombeerem? Bo też wspominał wcześniej coś, że jedzie.
Na Warsztacie: StuG IV ; GIAT AMX-56 Leclerc ; Leopard 2 ;
Ukończone: PzKpfw VI TIGER ; MW3 Vulture
Odpowiedz
(07-05-2011, 10:36)Japończyk link napisał(a):[quote author=ceva link=topic=7910.msg98984#msg98984 date=1304688205]
Jadę na 100% licząc na cudzy transport ( w tym przypadku Japoński :razz: Robert obiecał mnie zabrać po drodze ). Termin wyjazdu dopasuję do dobrodzieja wiozącego moje cztery litery.
Robert , Robert jak mnie słyszysz, odbiór? Cool  

Słyszę dobrze, odbiór ok PDT_Armataz_01_34
Łapiduch zaproponował, że podjedzie po Ciebie Wojtku jak i po kujocika. Będziecie mieli wesoły samochód - bezcenne.
Podsumowując : Sprudin - zabierasz Wojtka i kujota. Jak coś się zmieni to daj znać.
Nadal mam cztery miejsca wolne na wyjazd w piątek.
Pozdrawiam Robert.

[/quote]

Ok. To Łapiduch chyba się ucieszy że będzie mógł jechać przez stolicę Polski tzn. Sierpc.
No i jeszcze Kujot.  :grin:
Super wesoły autobus.
:grin: :grin: :grin:

ps. No to mogę już wypisać wniosek urlopowy.
Odpowiedz
A może doktorek się skusi zabrać z Lubawy,,zatopionego adm.Kuzniecowa".Z Dzia(ł)dowa to juz niedaleko.Potem nach Olsztyn i dalej nową ,,autostradą"na Kętrzyn ?
[mod]Andrzej żyjemy w POLSCE i nie godzę się na takie traktowanie nazw miejscowości Naszego kraju. Jeżeli zwracamy uwagę na ortografię to proszę stosować obowiązujące nazwy miast. [/mod]

Szanowny,POPRAWNY DO BÓLU panie moderatorze Uri.  :mil1:
Jeżeli już Pan taki wrażliwy na ortografię  i musi się wykazać to  słowo Naszego w środku zdania piszemy z małej litery.A wpisałem nazwy historyczne,STOSOWANE dość powszechnie i akceptowane przez wydawców obecnych atlasów i książek historycznych.W razie czego służę skanami.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
(07-05-2011, 01:34)Tap-Chan link napisał(a):A co z Dombeerem? Bo też wspominał wcześniej coś, że jedzie.


W ciągu kilku dni się powinno wyjaśnić jaki jest status mojej obecności.

Wiadomo może już, o której by ruszyła w piątek kolumna warszawska?
Odpowiedz
Kolumienka pewnie wyruszy rano, tak by na miejscu być ok. 12-14.
Dokładnie to będzie można podać godzinę odjazdu jak wszyscy chcący jechać z W-wy podadzą
szacowany czas przyjazdu do Stolicy.
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
Termin zlotu zbliża się nieuchronnie, szczegóły coraz pikantniejsze, a u mnie kompletna katastrofa  PDT_Armataz_01_33  z pracą się porobiła i nie wiem czy nie wyeliminuje mnie to z tegorocznego zjazdu nad czym niezmiernie ubolewam. Tylko Najwyższy wie jak bardzo chciałem i chcę uczestniczyć w tej imprezie, więc nie poddaję się i będę robił wszystko żeby się udało. Puki co to jedna wielka niewiadoma  PDT_Armataz_01_16
jak się coś wyklaruje to oczywiście dam znać natychmiast, a puki co to nie skreślajcie mnie jeszcze na 100%
Pozdrawiam
Odpowiedz
(07-05-2011, 06:55)Japończyk link napisał(a):Kolumienka pewnie wyruszy rano, tak by na miejscu być ok. 12-14.

Tak sobie spojrzałem ile to jest tych kilometrów do Węgorzewa, wyszło że 275. Zatem liczę tak 4h jazdy (z przerwami - bo takie będą), więc dojazd na 12 zmusza ludzi do przybycia do wawy na 8 rano:-) co przy grupie 4 osobowej może być mało realne:-) ot taka moja mała dygresja.
Pzdr
Odpowiedz
Moim zdaniem 4 godziny to jest wariant optymistyczny.
Odpowiedz
Ja na busa LBN-WAWA o 4:30 nie zdążę, bo nie mam o takiej porze busa z Niemiec do Lublina. Najwcześniejszy więc do stolicy chyba o 8:00, wtedy przyjazd na 11:40...
Na Warsztacie: StuG IV ; GIAT AMX-56 Leclerc ; Leopard 2 ;
Ukończone: PzKpfw VI TIGER ; MW3 Vulture
Odpowiedz
Widok szczegółowy    
Stacja/przystanek    Data    przyj.    odj.    Per/Tor    Środki komunikacji    Uwagi  
Lublin   27.05.11      04:55      TLK21104
 TLK
PKP Intercity, 1. kl. rezerwacja fakultatywna, przewóz rowerów, w pociągu wagon dla niepełnosprawnych, przesyłki konduktorskie za opłatą  
Warszawa Centralna     07:30    

Czas jazdy: 2:35; kursuje Po - So, oprócz 24., 25. Cze, 15. Sie, 12. Lis  

Cena 38,50.

Jazda z przerwami to 5 godzin.Czas przyjazdu podałem orientacyjnie.Nic nas nie goni przecież.


Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
Andrzeju, pierwszy bus z Niemiec do Lublina jest o 5:30 chyba. Czyli na PKP niestety z PKS nie zdążę.

Dombeer też wspominał na LKMD o kiepskich godzinach pociągów od siebie, zastanawiamy się czy jeden zamochód z Warszawy nie może wyjechać trochę później Tongue
Na Warsztacie: StuG IV ; GIAT AMX-56 Leclerc ; Leopard 2 ;
Ukończone: PzKpfw VI TIGER ; MW3 Vulture
Odpowiedz
Następne pociągi to:
L .7.03  W-WA C. 9.40
L 7.55  W-WA C.10.32

Coś wymyślimy,ktoś najwyżej na Was poczeka z samochodem.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  V Zlot papermodels.pl - Jelenia Góra 2012 Andrzej Px48 153 54,113 28-09-2022, 08:00
Ostatni post: dexter
  IX Zlot papermodels.pl - Świnoujście 2017 konradoo 61 29,864 21-10-2017, 10:33
Ostatni post: Radek87
Lightbulb VIII Zlot papermodels.pl - Kłodzko 2016 Kroolo 154 47,392 22-09-2016, 08:14
Ostatni post: Lesio73
  VII Zlot papermodels.pl - Międzyrzecz-Drzonów 2015 Andrzej Px48 213 63,797 08-06-2015, 10:55
Ostatni post: Andrzej Px48
  VI Zlot papermodels.pl - Chełm-Zamość 2013 Kroolo 245 79,409 06-06-2013, 11:44
Ostatni post: Andrzej Px48
  V zlot forum Papermodels-Jelenia Góra 2012-fotorelacja. Andrzej Px48 211 62,221 30-04-2013, 11:20
Ostatni post: ceva
  I Nieformalny Zlot Pampersów Gdańsk-Brętowo 12 - 14 09 2011. ZbiG 22 13,461 21-09-2011, 01:37
Ostatni post: Japończyk
  IV zlot forum Papermodels-Węgorzewo 2011-fotorelacja. Andrzej Px48 42 21,482 03-06-2011, 05:48
Ostatni post: kujot666
  III Zlot papermodels.pl - Warszawa 2010 kujot666 211 73,720 25-05-2010, 10:06
Ostatni post: Japończyk
  II Zlot papermodels.pl - Białystok 2009 kujot666 209 75,877 11-09-2009, 08:59
Ostatni post: uri

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości