Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Zlot papermodels.pl - Węgorzewo 2011
Sprudin, czy ty zawsze jak wracasz samochodem ze zlotu to musisz mandat załąpać ??
Odpowiedz
Piszecie jak było fajnie, podziękowania, zachwyty, mlaskanie i takie tam żeby nieobecni żałowali, NO WIĘC JA ŻAŁUJE ŻE NIE MOGŁEM BYĆ NA ZLOCIE  PDT_Armataz_01_19 , a teraz domagam się fotów żebym jeszcze bardziej mógł żałować, DAWAĆ FOTY !!!
Pozdrawiam
Odpowiedz
Jestem niezmiernie zadowolony ,że wam się podobało i wszyscy bez przeszkód(oprócz Sprudina-a na mazurskich zakrętach nie mógł nas dogonić.Po płaskim terenie widać szybciej się toczy)dotarli do domów.Wszelkie ochy i achy pod kierunkiem organizatora proszę wpisywać dalej,teksty inne niż pochwalne peany będą kasowane bez uprzedzenia ;D ;D.
Myślę aby założyć nowy wątek typu fotorelacja i tam każdy wklepie zdjęcia ze swoim opisem.

Acha,byłbym zapomniał:,,Żmija " wyjechała o 17.00 ,ja z Zetpetem o 18.15,a w Warszawie byliśmy razem.Francuska myśl techniczna górą PDT_Armataz_01_27.
Robuś,na QWKAK-u obowiązkowe zajęcia z topografii i klejenie mapy z kawałków abyś znowu nie pojechał przez Różan.W sumie dobrze że nie wracałeś przez Zakopane PDT_Armataz_01_29
Osobliwie dziękuję Zbigowi,że mimo choroby przyjechał i dzielnie znosił trudy i niewygody.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
Dzięki wszystkim za wspólnie spędzony czas. Żałuję, że sytuacja rodzinna sprawiła iż nie moglem wziąć udziału w zajęciach integracyjnych w podgrupach PDT_Armataz_01_28.
Mam nadzieję, że uda mi się przyjechać za rok (ciekawe, gdzie tym razem).
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
Na zlocie "Pampersów" byłem pierwszy  raz i już nie mogę doczekać się kolejnego, tak wspaniałej atmosfery podczas zlotu mogą tylko żałować ci którym "odległość"  i "sytuacje" losowe nie pozwoliły być w tych dniach w Węgorzewie. Żałujcie.
Na pocieszenie pozostaje foto-relacja.

Pan Prezes jest supermegawypas organizacyjny. :milbravo: :milbravo: :milbravo:
Odpowiedz
(29-05-2011, 10:26)ceva link napisał(a):Niech żałują ci którym się nie chciało, nie mogli i dostali nagle jakiejś wysypki która spowodowała nieuczestniczenie w zlocie.

Czuję się jak na pręgierzu.
I jak z tą opłatą za "Ritz'a"? Tongue
Na Warsztacie: StuG IV ; GIAT AMX-56 Leclerc ; Leopard 2 ;
Ukończone: PzKpfw VI TIGER ; MW3 Vulture
Odpowiedz
No i wróciłem i ja.
Chciałbym podziękować  Andrzejowi za organizację i reszcie ekipy za super atmosferę. To był najlepszy zlot  ;D
Szczególnie podziękowania dla Japończyka, za transport i odwiezienie mnie i Bulleta na Bemowo. Cobyśmy bez Ciebie zrobili  ;D

To do zobaczenia w październiku w Lublinie Tongue

a teraz powrót do szarej rzeczywistości... Sad
Odpowiedz
Melduję się także i ja  :-P
Z tejże racji, że miałem do przebycia najdłuższy odcinek drogi do domu wróciłem ostatni.

Cóż można pisać... chłopaki wszystko napisali - trzeba było tam być i móc to wszystko zobaczyć, by na prawdę poczuć jak było za***iście PDT_Armataz_01_22
Podziękowania dla wszystkich, którzy przybyli bez względu na odległość, różnorakie obowiązki oraz stan zdrowia, a szczególnie Panu Prezesowi za organizację całego programu zlotu :milbravo:
Niech mu Citroen dobrze służy ;D ;D ;D

Dzięki wielkie także dla Japończyka, który musiał nas z Dombeerem przez dobre kilka godzin cierpliwie znosić i w ogóle Big Grin

Czego można jedynie żałować... można żałować tylko tego, że pojawiło się stosunkowo mało osób do liczby forumowiczów (ale i tak dobrze bawiliśmy się i bez was Tongue) oraz tego, że tak szybko te 3 dni zleciały...

Było mi niezmiernie miło poznać Was wszystkich i mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy  PDT_Armataz_01_36
Odpowiedz
Ha! Siurki nieumyte Smile Nie myślcie sobie, złego diabli nie biorą...no, prawie Wink Trzęsidupa dojechała do doma około północy, na szczęście na luzaku Smile mandatów, iskier ani inszych takich nie było Smile Za to niemożebnie zmęczony "kierowiec".
Panie Prezes, odwaliłeś kawał dobrej roboty. Zlot wspaniały, ogromnie się ciesze że udało mi się w nim w tym roku uczestniczyć Smile Więcej, przyznaję się bez bicia że nigdy nie byłem jakimś tam fanem kolei, a na Zlot jechałem głównie zobaczyć te wszystkie zakazane gęby. Jednak jak zobaczyłem Człowieka z PASJĄ, jakim jest niewątpliwie Andrzej...no, powiedzmy że nieco mi się światopogląd uregulował Wink Big Grin
DZIĘKUJĘ !!!!

Wszystkie poparzeńce i inne sieroty, których byle gówno zatrzymało niech tylko żałują.

Radek, pozostaje mieć nadzieję żee nie ustanowiliśmy niechlubnej tradycji gdańskim mandatem  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

PS: Bullet, to ty jednak mówisz?  :mrgreen:  :mrgreen: :twisted:
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
To teraz i ja dołożę trochę wynurzeń i refleksji na temat zlociku. PDT_Armataz_01_01
Pierwsza i najważniejsza sprawa to same Pampersy, dziękuję każdemu z osobna za przybycie, to dzięki Wam pozostają w pamięci takie niesamowite wspomnienia. :milgroup: Myślę, że każdy kolejny zlot poszerza grono zlotowiczów, a V-ty - w sumie już jubileuszowy, ściągnie prawdziwe tłumy! PDT_Armataz_01_34
Wielkie podziękowania lecą również w stronę BYŁEGO Prezesa z ulicy Dziadowskiej PDT_Armataz_01_28, wspaniała organizacja zlotu i mnogość atrakcji mówią same za siebie - pełen szacunek Andrzeju! :milbravo:
Jak dla mnie hitem tego zlotu było wszystko co związane z SHK, podziwiam samozaparcie i chęć walki z przeciwnościami losu! PDT_Armataz_01_34 Jak dla mnie Wasz przykład powinien być wzorem do naśladowania dla wielu ludzi, dzięki takim pasjonatom jak Wy można ocalić wiele ciekawych rzeczy, które mogą stać się prawdziwą atrakcją turystyczną dla danego regionu. Po prostu czapki z głów! :milbravo:
Kolejne gratki lecą do ZbiGa za urządzenie nam majowego Mikołaja! PDT_Armataz_01_34

Cytat:Jestem niezmiernie zadowolony ,że wam się podobało i wszyscy bez przeszkód(oprócz Sprudina-a na mazurskich zakrętach nie mógł nas dogonić.Po płaskim terenie widać szybciej się toczy)dotarli do domów. Francuska myśl techniczna górą
Faktem jest to, że moc silnika w Sprudinowym wehikule jest podobna do tej w drezynie, ale i tak dawał sobie nieźle radę. PDT_Armataz_01_11 Po prostu nie da się jechać za francuską myślą techniczną kiedy sypie się z niego rdza. PDT_Armataz_01_11

Zajęcia w podgrupach były bardzo udane w tym roku, pierwszego dnia przyprawiły o potężny ból dyńki z rana PDT_Armataz_01_07, a drugiego przyniosły próby sklejenia super modelu. Niestety Cevnik podjudzany przez Zepter International Poland wszystko zniweczył! PDT_Armataz_01_19
Ciekawostką zlotu było natomiast to, że nie można było uciszyć MichałaR, gadał jak najęty przez 24 godziny na dobę! :mil11: PDT_Armataz_01_29

Cytat:Słyszałem też, że Kujot 19 pierogów wciągnął, prawda to??
Gdybym wiedział że mnie zrujnują to bym tyle nie jadł. PDT_Armataz_01_31

Także było superancko, więcej w fotorelacji! :tankfront:
Czołgista!
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  V Zlot papermodels.pl - Jelenia Góra 2012 Andrzej Px48 153 53,350 28-09-2022, 08:00
Ostatni post: dexter
  IX Zlot papermodels.pl - Świnoujście 2017 konradoo 61 29,480 21-10-2017, 10:33
Ostatni post: Radek87
Lightbulb VIII Zlot papermodels.pl - Kłodzko 2016 Kroolo 154 46,783 22-09-2016, 08:14
Ostatni post: Lesio73
  VII Zlot papermodels.pl - Międzyrzecz-Drzonów 2015 Andrzej Px48 213 62,976 08-06-2015, 10:55
Ostatni post: Andrzej Px48
  VI Zlot papermodels.pl - Chełm-Zamość 2013 Kroolo 245 78,485 06-06-2013, 11:44
Ostatni post: Andrzej Px48
  V zlot forum Papermodels-Jelenia Góra 2012-fotorelacja. Andrzej Px48 211 61,328 30-04-2013, 11:20
Ostatni post: ceva
  I Nieformalny Zlot Pampersów Gdańsk-Brętowo 12 - 14 09 2011. ZbiG 22 13,361 21-09-2011, 01:37
Ostatni post: Japończyk
  IV zlot forum Papermodels-Węgorzewo 2011-fotorelacja. Andrzej Px48 42 21,237 03-06-2011, 05:48
Ostatni post: kujot666
  III Zlot papermodels.pl - Warszawa 2010 kujot666 211 72,941 25-05-2010, 10:06
Ostatni post: Japończyk
  II Zlot papermodels.pl - Białystok 2009 kujot666 209 74,939 11-09-2009, 08:59
Ostatni post: uri

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości