Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Halifax, Lancaster ...
#26
Witaj na Forum!

Zaprezentowałeś nam wspaniałą kolekcję. Pełen szacunek! Podobnie jak Koledzy jestem zdania, co by utworzyć osobne galerie każdego cacka. Naprawdę jest na czym zawiesić oko....

Pozdrawiam!
Odpowiedz
#27
Ja również przyłączę się do gratulacji , zastanawiam się , gdzie je trzymasz?
Odpowiedz
#28
Mocne wejście wow    :milbravo: :milbravo: :milbravo:
A co to za żaglowiec ? no na tych akurat słabo sie znam.
W budowie: ..... ..... ....
[b]Zbudowane

Roweromaniak : https://www.youtube.com/watch?v=jKyWii8RxqA[/b]
Odpowiedz
#29
(28-03-2011, 12:24)seb545 link napisał(a): Mocne wejście wow     :milbravo: :milbravo: :milbravo:
A co to za żaglowiec ? no na tych akurat słabo sie znam.
Dar Pomorza z MMa bodajże  Wink
[Obrazek: adad0d95a54c3b35.jpg]
pozdrawiam madteam19
Odpowiedz
#30
Zgadza się, Jest to Dar Pomorza nr. 4-5/2002 M.M. w opracowaniu Zuzańskiego. Model sklejałem zaraz po jego wydaniu.
Odpowiedz
#31
Mam pytanie koledzy.  Czy ktoś zna (słyszał) użytkownika    Ataeb 123,  bo mam na PW jego ofertę modelarską.
Odpowiedz
#32
Zarejestrował się na forum 20/02/2011 i ma tylko ten jeden wpis.
Tak więc jak jeśli oceniać wiarygodność przez pryzmat forum to nie ma żadnej. Zalecał bym ostrożność bo już były różne wpadki.
Odpowiedz
#33
Wielkie dzięki,  ostrożności nigdy za wiele
Odpowiedz
#34
Zależy co to za oferta ;] Ostrożność wskazana!!
Odpowiedz
#35
Ja bym sobie odpuścił .
Przepraszam panią,czy ta chusteczka pachnie chloroformem? :-)
Odpowiedz
#36
Ad.kolekcja...dużo,duża i mocna! Oczy mi się świecą(radośnie).
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [G] Halifax BMK III- Mały Modelarz 7-8/73, skala 1:50. zablo1978 2 5,638 04-09-2015, 10:34
Ostatni post: Nico
  [G] HANDLEY PAGE "HALIFAX" B Mk II - FLY MODEL nr 57 ZbiG 18 6,816 08-04-2015, 02:59
Ostatni post: SZAD

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości