Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka pomysłow, co o tym myślicie?
#1
Ostatnio wpadło mi w myśl czy by się nie dało stworzyć działu z galeriami w stylu "50 lat małego modelarza" tylko dla innych wydawnictw. Każdy za razem by się dowiedział jakie zostały wydane modele i każdy by mógł zobaczyć jak takie modele się sklejało.

Jeszcze jeden pomysł jak by ten wyżej wam sie nie spodobał. To podzielić galerie na podkategorie przykładowo Powietrzne, Lądowe i Morskie. Taki podział jest dobry dla oglądającego, gdzie może oglądać konkretną ulubioną dziedzinę modelarstwa.
To samo można wprowadzić w dziale Relacje, choć wiem że to może być trudne do wykonania.

I ostatnia sprawa do moderatorów i amina.
Od już dość długiego okresu czasu da się zauważyć, bardzo nie ładna ingerencje w relacje moderatorów w postaci "moderator skomentował". Rozumiem że chodzi o stosowanie się do reguł panujących na forum. Przez takie wstawki w/w oglądanie, czy też prowadzenie relacji staje sie nie przyjemnie, powiedział bym nawet odpychające. A przecież to forum słynie z tzw "przyjaznego forum".
Proponuje aby moderatorzy którzy mają zwrócić uwagę prowadzącymi relacje dawali nowy post używając czerwonej czcionki i zaznaczania błębów otrograficznych, tam gdzie to ma rażące miejsce.
Jeśli by to nie dawało skutku poprawy, to ostatecznym wyjściem było by czyszczenie wątków.
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwycięstwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"
Krytykować może każdy głupiec. I wielu z nich tak robi.
Odpowiedz
#2
(23-05-2011, 08:39)Bizon link napisał(a): To podzielić galerie na podkategorie przykładowo Powietrzne, Lądowe i Morskie. Taki podział jest dobry dla oglądającego, gdzie może oglądać konkretną ulubioną dziedzinę modelarstwa.
To samo można wprowadzić w dziale Relacje, choć wiem że to może być trudne do wykonania.
O ile się dobrze orientuję temu właśnie służy Kroolowy spis galerii i relacji z linkami do tej strony w obu działach  :Smile .
Osobiście tego typu indeks wydaje mi się bardziej funkcjonalny niż poszatkowanie forum i budowanie wielowarstwowej struktury. Za dużo klikania...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości