Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V Zlot papermodels.pl - Jelenia Góra 2012
ZbiG ja już tak tylko dla zasady spytam, jak rozumiem z Radkiem od Koziołków pakujecie się do wozu i na zlocie będziecie? :tank:
Czołgista!
Odpowiedz
Jelenia ,tylko czym tam dojechać ? Muszę się spiknąć ze Zbigiem może razem się wybierzemy.
Pozdrawiam Tomasz.
Odpowiedz
  Panie Kujot.
  Za Pana Radosława odpowiadać, czywista nie mogę. Na pewno odpowie On osobiście. Tak jak Pan Tomek, czyli Mikołaj
  Za siebie zaś odpowiadam: nie będę. Przykro mi.
  Pozdrawiam. ZbiG.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
(13-02-2012, 10:44)Bizon link napisał(a): Jak byście tak chcieli widzieć moją mordecke, to zapodaje gdzie mi pasiątko.
A mianowicie że 18-20 maja i w Krakowiecku.

bo i tAm mam być konkursik dla modelaszy Wink to ten http://www.konradus.com/forum/read.php?f...=10&page=1

Bardzo mi się ta koncepcja podoba i ja najchętniej pojechałbym do Krakowa, ale Jelenia, tudzież Gdańsk może być, byle tylko nie w pierwszej połowie maja. Późniejsze terminy pasują (przynajmniej na razie).
Pozdrawiam
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
Widzę że Jelenia w rankingu prowadzi (miałem chęć Kraków po 20-tu latach zobaczyć) ale na zajęcia w podgrupach mogę i na koniec świata :mil11:.  Jestem na tak.
Zwodowany:
USS Gambier Bay, USS Heermann, USS San Francisco, USS Oklahoma, USS England, USS Erie, USS Aaron Ward
IJN I-176, IJN I-19, IJN Suzuya, IJN Shimakaze
DKM Hela, U-47
RM Leone Pancaldo
ORP Wicher, ORP Orzeł
Bitwa pod Cuszimą: Tsushima, Kagero
W budowie: IJN Nagato, IJN Taiho, De Ruyter, i wiele innych  Big Grin 
                  Bitwa pod Cuszimą : Aurora, Groznyj
                  Schwimmdock + SMS Undine


[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]  
Odpowiedz
Jakiś czas temu opowiedziałem się już za Jelenią Górą, teraz publicznie deklaruję współpracę przy organizacji tego WYDAŻENIA! - oczywiście w Jeleniej Górze.
TERMIN ? - jestem za majowym
Odpowiedz
Jak mnie Prezes  :oops: pan Prezeessssssssssssss  :mrgreen: zabierze pogromcom Be-Emek to mogę i do "hameryki"  jechać,  :mrgreen: :mrgreen:  a ponowne obejrzenie niemęskiego parasola z g... w tle  :twisted: jest bezcenne  :mrgreen: i takiej okazji  przepuścić nie można. :mrgreen:
Odpowiedz
Zetpt pojedziemy tak gdzie zechce większość.W końcu o takie demokracyję Lech W.skoczył przez dziurawy płot.Moze trafimy następny cud made by Deutschland.Tez jestem za Jelenią Górą.Zdjęcie Kujota z parasolką na Śnieżce-bezcenne. Big Grin
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
Może i ja bym się wybrał - Jelenia wraz z wypisanymi atrakcjami brzmi bardzo ciekawie. Termin mi raczej nie robi różnicy.
na macie: projekt X
Odpowiedz
Wiecie co, czas ucieka, a trzeba będzie jeszcze dograć masę spraw. Zliczyłem sobie te wszystkie typy (zbyt duży ten odzew niestety nie był PDT_Armataz_01_10) i wychodzi na to, że jedynym i słusznym terminem jest 18-20 maja. Natomiast jako miejsce zlotu wyraźnie wskazana została Jelenia Góra.
Tak więc przyjmijmy te dane jako pewnik i zacznijmy dogrywać sprawy organizacyjne i stwórzmy jako taką listę obecności.

V Zlot forum Papermodels.pl - Jelenia Góra - 18-20.V.2012r.

Tak więc proszę forumowiczów o deklaracje obecności, może dzięki konkretnemu określeniu miejsca i terminu łatwiej będzie wam podjąć decyzję.

Ja oczywiście będę na bank i przyjadę autem, jak coś to zawinę po drodze Cevnika, a jak będzie jeszcze ktoś chętny to się dogadamy. :tank:
Czołgista!
Odpowiedz
Zgodnie z poprzednim wpisem JESTEM
Jeżeli chodzi o szczegóły współpracy przy organizacj podtrzymuje deklarację, (najbliższe dwa dni niestety będę poza netem), więc odezwę się w najbliższą środę.
Odpowiedz
Jeśli Jelenia stała sie faktem to ja mam pytanie kto wybiera się z Trójmiasta lub okolic :tank:
Zwodowany:
USS Gambier Bay, USS Heermann, USS San Francisco, USS Oklahoma, USS England, USS Erie, USS Aaron Ward
IJN I-176, IJN I-19, IJN Suzuya, IJN Shimakaze
DKM Hela, U-47
RM Leone Pancaldo
ORP Wicher, ORP Orzeł
Bitwa pod Cuszimą: Tsushima, Kagero
W budowie: IJN Nagato, IJN Taiho, De Ruyter, i wiele innych  Big Grin 
                  Bitwa pod Cuszimą : Aurora, Groznyj
                  Schwimmdock + SMS Undine


[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]  
Odpowiedz
(19-02-2012, 10:42)radzias link napisał(a): Jeśli Jelenia stała sie faktem to ja mam pytanie kto wybiera się z Trójmiasta lub okolic :tank:

Wiesz zawsze możesz próbować dobić do innego większego miasta skąd będzie wyruszać transport. Może to mało pocieszające, ale z Warszawy zawsze ktoś Cię zgarnie. Tylko, że powrót będzie kijowy, bo będziesz zmuszony prawdopodobnie przekimać w kogoś ze stolicy. Jest jeszcze nadzieja w Radku, że będzie jechał.
Odpowiedz
Cytat:Jest jeszcze nadzieja w Radku, że będzie jechał.
Zieloniutki masz na myśli Kozłowskiego? Jeśli tak to na pewno go zabierze. PDT_Armataz_01_11 PDT_Armataz_01_11 PDT_Armataz_01_11
Serio to napisałeś czy jaja sobie robisz? PDT_Armataz_01_28
Czołgista!
Odpowiedz
Kujocisko, że Ty zmieniłeś wreszcie  nic Radka po wielu, wielu prośbach, to nie znaczy, że możesz się nabijać z kolegów.
Pamiętaj, baciki na Ciebie też mogą czekaćSmile
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
No, to i ja będę Smile Żeby skały srały, że tak powiem. Ani chybi autem, ino coś mi się wydaje że z mojego "zadupia" nikogo nie będę mógł podebraćBig Grin

Zielony  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
No i pasi  :mrgreen:, wstępnie się zapisuje na jekieś miejsce w aucie z Wa-wy Wink.

Wreszcie sobie przywiozę kamyk z Jeleniej Góry!
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
No tak - "pan wie, kto po nim stąpał"

Jeśli chodzi o mnie, to ja też palec pod budkę wkładam. I zrobię tak, żeby pojawić się w Jeleniej.
Bliżej terminu majowego, jak już się wyklaruje, kto z kim i jak jedzie, dam znać, czy będę miał miejsce w aucie, to i chętnie kogoś zabiorę. Dodam, że z Wrocka będę jechał.
PDT_Armataz_01_30
Moje modelarskie poczynania: http://facebook.com/warsztatmodelarski 
Odpowiedz
I ja deklaruję swą obecność Smile Tylko tak jak wspomniałem wcześniej - na 100 % będę w sobotę ( z tym, że postaram się być wcześniej - w zależności od miejsca Waszego noclegu - myślę że ok 10.00 mógłbym już być ). Piątku nie obiecuję że będę  PDT_Armataz_01_15
O atrakcjach było już wcześniej napisane, więc można zobaczyć. Myślę tylko o tym wejściu na Śnieżkę  PDT_Armataz_01_28 Wprawdzie Śnieżki od siebie nie widzę, ale za to mam widok na Śnieżne Kotły. I o co mnie chodzi... ? Ano o to, że o tej porze ( maj/czerwiec - zaproponowane terminy ) to leży tam jeszcze śnieg - i to sporo  PDT_Armataz_01_05 Trzeba mieć to na uwadze przy pakowaniu się - podstawa to porządne butki do wędrówki Smile PDT_Armataz_01_01 ( być może nie potrzebnie o tym piszę, ale lepiej ostrzec Wink )
Odpowiedz
MISIEK-spokojna głowa na Śnieżkę porobili niedawno takie szlaki że matka z dzieckiem w wózku może tam wjechać ,panienki na szpilkach tam wchodzą co wzbudza powszechną wesołość u normalnych,rozsądnych turystów i przerażenie u przewodników i GOPR-owców.
Odpowiedz
Juz to widze jak banda bedzie sie wspinac na Sniezke, juuuuz sie rozpedzam Big Grin
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
Będzie łapiduchu łącznie z Tobą.To gwóźdź programu.Zdjęcie na szczycie z ...parasolką :mrgreen:
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
  A na coż to zelówki pod góre sobie zdzierać i zadyszkie we w płuca wprowadzać? Nie lepiej to na Kope kolejkom sobie wygodnie dojechać? Piękne landszafty po drodze zes górnej ławeczki, co sie na sznurku buja, sobie podziwiać?
  Na Kopie we schronisku "Pod Śnieżką" herbatkie wysokościowom wypić i prostem szlakiem, z kijaszkiem w rence na szczyt rzeczonej Śnieżynki swobodnie zapychać?
  Browarek ze sobą radziłbym targać - dodatki wysokościowe do cen za odrobinkie złociuśkiego płynu we w tych Karkonosiach takie, jak w jakich Himnalajach...
  We w Karpaczu (Bierutowicach) Biały Jar od ZbiG-a pozdrówta, a we w hotelu o takimże samym nazwisku w barze chwilkie przysiądźta i (chociaż drogo!) "lufkie" za zdrowie moje wychylić nie omieszkajta.
  We Wodospadzie Szklarki rence i głowe sobie zamoczyć, a na Zakrencie Śmierdzi (tfu! śmnierci!) obadać czy sie jakie zbójce tam nie zaczaili.
  Na zamku w Chojniku do pręgierza ostatniom ofiare przywiązać i baciki jej wyliczyć.
  Na Srebrnom Góre sie wdrapać, i, schodząc do Walimia sie udać, gdzie niewolniki we wojne wielgie fabryki pode ziemniom giermańcom budowali.
  A wszędzie do Liczyrzepy w szaconek uderzać i o łaskie go prosić. To we w górach dobrze sie darzyć Wam bendzie. Czasem browarek jemu jaki odpalić, bo tronkowy chłopina był i napić sie z ludźmi lubił...
  Oprócz dobrych butów dobry kijaszek nie zawadzi. Ostatnio coraz więcej ludzi z dwoma kijkami chodzi, aliści wygląda to tak, jakby im ktoś narty podp... no, ... - podprowadził. No, i jedna renka browarek trzymać powinna... Ja chodziłem z jednym kijkiem. Zjeżdżałem - z dwoma. Podczas zjazdu browarek obalać było raczej trudno.
  Pozdrawiam i bogatych wrażeń życzę - ZbiG.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
Pociąg jest. Powinienem się zameldować na zlocie. Sesji jeszcze nie będzie.
Odpowiedz
(21-02-2012, 03:23)Andrzej Px48 link napisał(a): Zdjęcie na szczycie z ...parasolką :mrgreen:

Najlepiej podczas burzy. Nie będzie potrzebny fleszSmile

Jeśli w tym czasie będę na Dolnym Śląsku to dołączę.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IX Zlot papermodels.pl - Świnoujście 2017 konradoo 61 29,488 21-10-2017, 10:33
Ostatni post: Radek87
Lightbulb VIII Zlot papermodels.pl - Kłodzko 2016 Kroolo 154 46,792 22-09-2016, 08:14
Ostatni post: Lesio73
  VII Zlot papermodels.pl - Międzyrzecz-Drzonów 2015 Andrzej Px48 213 62,991 08-06-2015, 10:55
Ostatni post: Andrzej Px48
  VI Zlot papermodels.pl - Chełm-Zamość 2013 Kroolo 245 78,502 06-06-2013, 11:44
Ostatni post: Andrzej Px48
  V zlot forum Papermodels-Jelenia Góra 2012-fotorelacja. Andrzej Px48 211 61,337 30-04-2013, 11:20
Ostatni post: ceva
  I Nieformalny Zlot Pampersów Gdańsk-Brętowo 12 - 14 09 2011. ZbiG 22 13,366 21-09-2011, 01:37
Ostatni post: Japończyk
  IV zlot forum Papermodels-Węgorzewo 2011-fotorelacja. Andrzej Px48 42 21,243 03-06-2011, 05:48
Ostatni post: kujot666
  IV Zlot papermodels.pl - Węgorzewo 2011 Andrzej Px48 334 94,813 30-05-2011, 10:26
Ostatni post: kujot666
  III Zlot papermodels.pl - Warszawa 2010 kujot666 211 72,945 25-05-2010, 10:06
Ostatni post: Japończyk
  II Zlot papermodels.pl - Białystok 2009 kujot666 209 74,946 11-09-2009, 08:59
Ostatni post: uri

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości