Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V Zlot papermodels.pl - Jelenia Góra 2012
#26
bez względu na to gdzie ten zlot będzie, postaram się na niego dotrzeć, oby tylko zdrowie dopisało!!! liczę również na jakiś nie-szkolny terminBig GrinBig Grin Kraków to piękne miasto, fajnie by było je dogłębniej zbadaćSmile
"zniknęli już idole, bohaterowie zeszłych wojen. Odeszli z pamięci ludzi, ich sławę zabrało morze."
Odpowiedz
#27
Zgadzam się w pełni ze zdaniem kol. cevy.
Zlot dla wszystkich a nie tylko starych krzykaczy co nie znają się na mapie samochodowej lub zabierają współmałżonce parasolki i aparaty foto.
Określając propozycję grupy docelowej też biorę pod uwagę propozycję Super Żmii 8-) ( a jaka to propozycja?).
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#28
Ja bym określił że dla wszystkich, którzy tego chcą.

Mimo że byłem wiele razy w Krakowie wybierałbym ..... Kraków Z przyjazdem to dopiero przed będę mógł sie określić.
Odpowiedz
#29
  Panie Robercie.
  Czy nadal posiada Pan Wielką Honorową Odznakę Super Żmii? Którą, w twierdzy Boyen, osobiście odznaczył Pana Pan Prezes?
  Wygląda na to, że tak: albowiem po nocach Pan nie śpi, tylko obmyśla Pan plany jeżeli nie obalenia, to przynajmniej podkopania stanowiska Pana Prezesa.Wszyscy to wiedzą. A z tą mapą i okrężnym powrotem z Węgorzewa to też tak do końca nie jest pewne, czy nie był to jakiś ukryty fortel...
  Panie Wojtku.
  A może by tak w Licheniu? - Tam również cuda są nagminne -  razu pewnego w świątyni, podczas wielce skupionych modłów, jakiś pątnik nagle wstał i zaczął krzyczeć głosem wielkim: "- będę chodził!! - BĘDĘ CHODZIŁ!!!
 - CUD! - zawołali pątnicy.
 - Jaki tam cud... - samochód mi z parkingu rąbnęli... - uprzejmie objaśnił "cudownie uzdrowiony".
  Więc może by tak Licheń? A?
  Że o Toruniu już nie wspomnę...
  Pozdrawiam wszystkich przyszłych zlotowiczów i mówię: taki zlot - to impreza warta grzechu!
                                                             - ZbiG -

 
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#30
Tak jak wspomnialem, dla mnie najlepszym miejscem będzie kraków, bliziutko, a to że byłem w muzeum( na zawodach w 2009) to mi nie przeszkadza. Więc jeśli kraków to jeśli nic nie wypadnie innego oraz finanse dopiszą to możecie się mnie spodziewać Smile
Odpowiedz
#31
(28-07-2011, 07:56)ZbiG link napisał(a):   Że o Toruniu już nie wspomnę...
No, radio można byłoby zwiedzić - nawet mam niedaleko Wink
Ale na poważnie - zróbcie kiedyś w Toruniu - jest w centrum kraju - dla wszystkich mniej więcej taka sama odległość... no i do tego piękna pruska twierdza. A myślę, że dałoby się załatwić wejście do muzeum przy Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia ew. wypad do Bydgoszczy do Muzeum Wojsk Lądowych. Ewentualnie do Grudziądza na zwiedzanie cytadeli.
[Obrazek: th_sww_zpsf23bd504.jpg]
Ukończone: J2M3 "Raiden"Ki-46 | F4F-3 Wildcat
Odpowiedz
#32
(28-07-2011, 05:20)redbaron link napisał(a): [quote author=ZbiG link=topic=9446.msg103858#msg103858 date=1311832600]
  Że o Toruniu już nie wspomnę...
No, radio można byłoby zwiedzić - nawet mam niedaleko Wink
Ale na poważnie - zróbcie kiedyś w Toruniu - jest w centrum kraju - dla wszystkich mniej więcej taka sama odległość... no i do tego piękna pruska twierdza. A myślę, że dałoby się załatwić wejście do muzeum przy Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia ew. wypad do Bydgoszczy do Muzeum Wojsk Lądowych. Ewentualnie do Grudziądza na zwiedzanie cytadeli.
[/quote]

Warszawa też jest prawie w centrum kraju, a na zlocie rok temu, z poza miasta było 5 osób PDT_Armataz_01_27
Odpowiedz
#33
  ... - we w ty Warszawie nic do zwiedzania nie ma. Albowiem. A we w tem Toruniowie radzyjko przynamniej jest. I pierniki. I Kopierdnik jakiś na kamnieniu we w rynku siedzi. I kawałek budenków zes szczątkamy murów po średniowiecznych hitlerowcach. I, - krzywa wieża! Słowo daje! Jak kiedyś napili my sie "Pod Orłem", to widziałem wyraźnie, że wieża krzywa jest, jak cholera! Strach był przechodzić koło niej. To my trzymalim sie murow po drugiej stronie ulicy.
  A dziewczyny! Cud! - we w "Czesance" oni pracowali, a każda, jak malinka! I, chentne, względem tego, co i owszem...
  Wszystko przemawia zatem za Toruniem.
  Alleluja i do przodu! Amen.
  Pozdrawiam. ZbiG. 
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#34
(28-07-2011, 06:28)ZbiG link napisał(a): A we w tem Toruniowie radzyjko przynamniej jest.

I jest całun toruński z podobizną ojca dyrektora ;D
Odpowiedz
#35
No wkońcu jakieś normalne odległości Smile Jeżeli studia mi nie przeszkodzą te dwa miejsca są mi obojętne Smile
[Obrazek: luft-userbar.png]
Odpowiedz
#36
Mnie to wsio ryba, Kraków czy Jelenia Góra, aby tylko frekwencja dopisała! :milgroup: Chociaż jak przeczytałem wpisy w tym wątku i obejrzałem zdjęcia tych skałek, to jakoś nabrałem chęci na Jelenia! W każdym bądź razie, bez względu na okoliczności, moją facjatę i tak zobaczycie! :tankfront:
Czołgista!
Odpowiedz
#37
A jak bym tak bardzo nieśmiało dał jeszcze jedną propozycję?
Gdańsk?
Co Wy na to?
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#38
Nie widzę przeciwskazań. To są przpominam gawiedzi modelarskiej propozycje.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#39
Mi Toruń by pasował.
Odpowiedz
#40
A do tego Torunia to w razie czego można się dopisać???

Mimo iż w Toruniu mieszkam parę dobrych lat, to jednak we wspomnianym muzeum redbaron'a jeszcze nie byłem. Za to radyjko znam BDB SmileSmileSmileSmile A propos tego gdzieś widziałem do sklejenia "paperowy" model sławetnego Sprinter'a TVTRWAM Smile
Przeżyj każdy dzień tak, jak miałby być to twój ostatni.
Ukończone: Messershmitt Bf 109
Na warsztacie: Star 25 MM 8-9/99
Odpowiedz
#41
No niestety wychodzi na to, że w Toruniu to tylko można nieformalny zlot zrobić....
[Obrazek: th_sww_zpsf23bd504.jpg]
Ukończone: J2M3 "Raiden"Ki-46 | F4F-3 Wildcat
Odpowiedz
#42
Jeśli termin był by wakacyjny, dopisały by finanse, oraz jeśli było by można to z chęcią bym się pojawił na takim zlocie Smile. Miejsce... Może jakoś by się dostał do tej Jeleniej Góry, bo z tego co piszecie to ładna okolica Wink.
Pozdrawiam.
Problemy są po to aby je rozwiązać Smile
Na warsztacie HMS Sheffield ORP Jaskółka HL-2 "Haroldek"
GALERIE & Projekty:
W przygotowaniu Big Grin
Odpowiedz
#43
A tak że zapytam starszych stażem kolegów. Czy aby wziąć udział w takim zlocie to wymagany jest jakiś staż albo inne wymagania tego typu??Ale tak na poważnie??
Przeżyj każdy dzień tak, jak miałby być to twój ostatni.
Ukończone: Messershmitt Bf 109
Na warsztacie: Star 25 MM 8-9/99
Odpowiedz
#44
Wymagane jest:
być członkiem onego forum
mieć plecak pełen dobrego humoru i nogi do chodzenia,a także ,,mocną"głowę do integracji w podgrupach :-D
opcjonalnie:zgrzewkę  napoju na p  (dla organizatora) Big Grin

I to tyle. :vvv:
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#45
1. Forumowiczem niby jestem
2. Nogi w miarę mocne mam ... głowę chyba też
3. Zgrzewka dla organizatora....czemu nieSmileSmile ale rozpakowana na półSmile
4. Humor... aż trąca patologią i nutką szaleństwa
Przeżyj każdy dzień tak, jak miałby być to twój ostatni.
Ukończone: Messershmitt Bf 109
Na warsztacie: Star 25 MM 8-9/99
Odpowiedz
#46
Pablo-okolica naprawdę ładna,a co do dojazdu to jestem Ci skłonny polecić ten od strony........Harahova,Koleją Izerską.
Odpowiedz
#47
Adaszek 123 czuj się zlotowiczem.Jak napiseł wyżej mister Ceva zlot jest dla WSZYSTKICH forumowiczów.
Pabloo warto być i zobaczyć.Być może to miejsce wygra w głosowaniu.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#48
Gdyby był Kraków lub okolica to ja mogę ze dwie 3 osoby przenocować u siebie. Chyba że na karimatach to nawet więcej Smile
Odpowiedz
#49
A stolyca jest jakaś nie bardzo? Niewątpliwą jej zaletą jest umiejscowienie stosunkowo po środku mapy Tongue
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz
#50
(03-01-2012, 10:39)Andrzej Px48 link napisał(a): Adaszek 123 czuj się zlotowiczem.Jak napiseł wyżej mister Ceva zlot jest dla WSZYSTKICH forumowiczów.
Zlot musi być DLA WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW i niech Żmija wymyśla tym razem inne postulaty.
(03-01-2012, 11:24)Solo link napisał(a): Gdyby był Kraków lub okolica to ja mogę ze dwie 3 osoby przenocować u siebie. Chyba że na karimatach to nawet więcej Smile
Chyba nie wiesz na co się godzisz? Confusedhock:
(03-01-2012, 01:27)bonk link napisał(a): A stolyca jest jakaś nie bardzo? Niewątpliwą jej zaletą jest umiejscowienie stosunkowo po środku mapy Tongue
W stolycy skończyły się już muzea do oglądania... :roll:
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IX Zlot papermodels.pl - Świnoujście 2017 konradoo 61 29,479 21-10-2017, 10:33
Ostatni post: Radek87
Lightbulb VIII Zlot papermodels.pl - Kłodzko 2016 Kroolo 154 46,782 22-09-2016, 08:14
Ostatni post: Lesio73
  VII Zlot papermodels.pl - Międzyrzecz-Drzonów 2015 Andrzej Px48 213 62,974 08-06-2015, 10:55
Ostatni post: Andrzej Px48
  VI Zlot papermodels.pl - Chełm-Zamość 2013 Kroolo 245 78,485 06-06-2013, 11:44
Ostatni post: Andrzej Px48
  V zlot forum Papermodels-Jelenia Góra 2012-fotorelacja. Andrzej Px48 211 61,327 30-04-2013, 11:20
Ostatni post: ceva
  I Nieformalny Zlot Pampersów Gdańsk-Brętowo 12 - 14 09 2011. ZbiG 22 13,361 21-09-2011, 01:37
Ostatni post: Japończyk
  IV zlot forum Papermodels-Węgorzewo 2011-fotorelacja. Andrzej Px48 42 21,237 03-06-2011, 05:48
Ostatni post: kujot666
  IV Zlot papermodels.pl - Węgorzewo 2011 Andrzej Px48 334 94,806 30-05-2011, 10:26
Ostatni post: kujot666
  III Zlot papermodels.pl - Warszawa 2010 kujot666 211 72,941 25-05-2010, 10:06
Ostatni post: Japończyk
  II Zlot papermodels.pl - Białystok 2009 kujot666 209 74,939 11-09-2009, 08:59
Ostatni post: uri

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości