Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V Zlot papermodels.pl - Jelenia Góra 2012
A ja zapytm - jak będzie z planem? Bo przykładowo zależy mi raczej na zwiedzaniu zamku Książ czy Czocha, a ze śnieżką to już niekoniecznie. A mogę być tylko do soboty wieczorem...
Na Warsztacie: StuG IV ; GIAT AMX-56 Leclerc ; Leopard 2 ;
Ukończone: PzKpfw VI TIGER ; MW3 Vulture
Odpowiedz
  Panie Tap Chan. - aby zwiedzić tylko najważniejsze atrakcje turystyczne okolic Jeleniej Góry, to, podejrzewam, iż miesiąc czasu mógłby nie wystarczyć! A, przecie, w podgrupach zajęcia praktyczno - zapoznawcze również przeprowadzić trzeba.
  W Twoim przypadku radziłbym wziąć urlop. I zapoznawszy się przedtem z literaturą traktującą o danej okolicy (my, żeglarze nazywamy to locją) i dokładnie na tej podstawie ustaliwszy marszrutę wyruszyć w plener. Zaręczam, iż urlop ciekaw będzie nadzwyczaj, a na pewno jeszcze będziesz chciał w tym wydaniu ten urlop powtórzyć.
  Znam to z autopsji. Albowiem.
  Pozdrawiam. ZbiG.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
Niestety, niefortunnie urodziny mojej baby w tym roku wypadają 20 V... Obawiam się, że od tego urlopu wziąć się nie da, a jakby próbować, to więcej nieszczęść będzie niż pożytku. Dlatego mam piątek i sobotę do późnego popołudnia. Koło 18-19 byłby już mój autobus.
Na Warsztacie: StuG IV ; GIAT AMX-56 Leclerc ; Leopard 2 ;
Ukończone: PzKpfw VI TIGER ; MW3 Vulture
Odpowiedz
(26-02-2012, 11:42)Tap-Chan link napisał(a): Niestety, niefortunnie urodziny mojej baby w tym roku wypadają 20 V...

A to co roku są innego dnia, urodziny "twojej baby" ?? PDT_Armataz_01_23 PDT_Armataz_01_23 PDT_Armataz_01_23
Odpowiedz
Baba może co rok jest inna. Stąd te ruchome urodziny  PDT_Armataz_01_30 PDT_Armataz_01_30
Moje modelarskie poczynania: http://facebook.com/warsztatmodelarski 
Odpowiedz
Jeżeli naprawię do połowy kwietnia auto to mogę zabrać 3-4 osoby z Trójmiasta i okolic.

Odpowiedz
Jak nie słońce to baba, jak nie urok to sraczka...

:roll:

:mrgreen:
Odpowiedz
Uo kurfa, zaczyna się, zdewastowane auta, urodziny, zaraz będą imieniny dziadka przyrodniej siostry szwagra, psy porywające model...tfu, to nie tutajSmile, pełnia księżyca, niestrawność, szalone słońce, kac i inne zeszłoroczne opady...
Chłopy jezdeśta czy cioty, że tak po Arovistowemu zapytam? Co nam po informacji że mooooże...a mooooże nie? Smile
Piszcie jak sie zdecydujecie.
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
W razie czego Sprudin miałem na myśli to że jak nie będę miał auta sprawnego to nie wezmę ziomali. A jak będzie dostępny srebrny pegaz to 4 wziąć mogę, nawet piąty się do bagażnika zmieści snorlax jakiś Big Grin Tak czy owak, ja zamierzam być w tej no Górze. Czy jakoś tam. 

Odpowiedz
Czy w Pomorskim coś drgneło odnośnie chętnych do wyjazdu :tank:
Zwodowany:
USS Gambier Bay, USS Heermann, USS San Francisco, USS Oklahoma, USS England, USS Erie, USS Aaron Ward
IJN I-176, IJN I-19, IJN Suzuya, IJN Shimakaze
DKM Hela, U-47
RM Leone Pancaldo
ORP Wicher, ORP Orzeł
Bitwa pod Cuszimą: Tsushima, Kagero
W budowie: IJN Nagato, IJN Taiho, De Ruyter, i wiele innych  Big Grin 
                  Bitwa pod Cuszimą : Aurora, Groznyj
                  Schwimmdock + SMS Undine


[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]  
Odpowiedz
Sprawa sie rypła PDT_Armataz_01_16 Termin 18-19.05 mam wyjazd służbowy. Może za rok PDT_Armataz_01_16
Zwodowany:
USS Gambier Bay, USS Heermann, USS San Francisco, USS Oklahoma, USS England, USS Erie, USS Aaron Ward
IJN I-176, IJN I-19, IJN Suzuya, IJN Shimakaze
DKM Hela, U-47
RM Leone Pancaldo
ORP Wicher, ORP Orzeł
Bitwa pod Cuszimą: Tsushima, Kagero
W budowie: IJN Nagato, IJN Taiho, De Ruyter, i wiele innych  Big Grin 
                  Bitwa pod Cuszimą : Aurora, Groznyj
                  Schwimmdock + SMS Undine


[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]  
Odpowiedz
Ponieważ wracam na Dolny Śląsk, będę na 100% PDT_Armataz_01_11

Odpowiedz
U mnie tak źle, że auto sprzedane, więc wyjazd na własnych kółkach odpada, jeżeli ktoś z trójmiasta się wybiera autem i ma miejsce to proszę o kontakt, jak nie to jadę PKP <rox>
Ciekawe ile mnie to wyniesie kiedy bez ulg jestem :-)
Radek za rok nie dasz rady bo przecież jest 2012 !  Nie będzie 2013 Undecided :twisted: :twisted:
Pozdr.

Odpowiedz
Żeby kręcić nocleg trzeba z grubsza wiedzieć ilu nas będzie, jak rozumiem następujące osoby (dojezdne) można liczyć za pewniki?
- Sprudin
- kujot666 - 100% pewniak
- ceva
- Tuco
- ges
- Andrzej Px48
- TadeoS
- Dombeer
- zetpt
- Japończyk
- Navi
- Zielony
- Kroolo
- MichalR
Jak kogoś pominąłem, to proszę mnie poprawić, a pozostałych chętnych o konkretną deklarację (w miarę szybką PDT_Armataz_01_35).
Na dniach powinno pojawić się konkretniejsze info o noclegu i planie zlotu. :milgroup:
Czołgista!
Odpowiedz
Ja będę, jeśli nic niespodziewanego nie wyskoczy a jako że wciąż jestem w zawodowym niebycie, może być niestety różnie... Licz mnie jednak jako pewniaka. Jeśli coś potoczy się nie po mojej myśli, oczywiście pokryję koszty noclegu etc.
Pozdrawiam
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
Dolicz moją osobę-na dniach przestaję być "scyzorem"i przeprowadzam się do Świebodzic.
Odpowiedz
Ja też będę
Odpowiedz
Mam jeszcze takie pytanko, kto z forumowiczów pochodzi z samej Jeleniej Góry? Przydałaby się jeszcze jakaś miejscowa dusza do organizacji, bo jak na razie tylko KrzysztofM zadeklarował się z pomocą, a Prezes i ja na odległość wiele nie zwojujemy. PDT_Armataz_01_01

Piotreq, jakbyś się wybierał, to może zawinąłbyś po drodze po mnie i po Cevnika, zawsze to na trzech by się rozłożyła podróż. Bo jak na razie nikogo więcej nie widać do naszego autobusu. PDT_Armataz_01_22
Czołgista!
Odpowiedz
Z Krzysztofem jestem w kontakcie na bieżąco,opracowujemy plan zlotu.Jak już się wszystko wyklaruje wtedy założę osobny wątek dotyczący tej imprezy.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
(14-04-2012, 09:28)kujot666 link napisał(a): Piotreq, jakbyś się wybierał, to może zawinąłbyś po drodze po mnie i po Cevnika, zawsze to na trzech by się rozłożyła podróż. Bo jak na razie nikogo więcej nie widać do naszego autobusu. PDT_Armataz_01_22

Niestety, w tym roku nici ze zlotu. Sprawy rodzinne sprawiły, że muszę brać wolne na 4 maja i drugi raz w miesiącu już nie dostanę. 
Może za rok....
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
kujot666 wydaje mi się, że zapomniałeś jeszcze o MichaleR, bo się deklarował, że jedzie ze mną z Warszawy. Ale może niech lepiej się sam wypowie.
Odpowiedz
No ja też będę i Kroolo też się wybiera Smile
Odpowiedz
Tak, tak. Wybieram się.
Odpowiedz
Ja też potwierdzam swój udział.
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
Siemanko wam wszystkim
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IX Zlot papermodels.pl - Świnoujście 2017 konradoo 61 29,474 21-10-2017, 10:33
Ostatni post: Radek87
Lightbulb VIII Zlot papermodels.pl - Kłodzko 2016 Kroolo 154 46,771 22-09-2016, 08:14
Ostatni post: Lesio73
  VII Zlot papermodels.pl - Międzyrzecz-Drzonów 2015 Andrzej Px48 213 62,964 08-06-2015, 10:55
Ostatni post: Andrzej Px48
  VI Zlot papermodels.pl - Chełm-Zamość 2013 Kroolo 245 78,472 06-06-2013, 11:44
Ostatni post: Andrzej Px48
  V zlot forum Papermodels-Jelenia Góra 2012-fotorelacja. Andrzej Px48 211 61,320 30-04-2013, 11:20
Ostatni post: ceva
  I Nieformalny Zlot Pampersów Gdańsk-Brętowo 12 - 14 09 2011. ZbiG 22 13,356 21-09-2011, 01:37
Ostatni post: Japończyk
  IV zlot forum Papermodels-Węgorzewo 2011-fotorelacja. Andrzej Px48 42 21,234 03-06-2011, 05:48
Ostatni post: kujot666
  IV Zlot papermodels.pl - Węgorzewo 2011 Andrzej Px48 334 94,802 30-05-2011, 10:26
Ostatni post: kujot666
  III Zlot papermodels.pl - Warszawa 2010 kujot666 211 72,938 25-05-2010, 10:06
Ostatni post: Japończyk
  II Zlot papermodels.pl - Białystok 2009 kujot666 209 74,938 11-09-2009, 08:59
Ostatni post: uri

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości