Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Latający robot-kamikadze nową bronią Koreańczyków
#1
Urządzenie nazwane "Devil Killer" jest połączeniem tradycyjnej rakiety cruise i samolotów bezzałogowych, przebojem wkraczających do sił zbrojnych świata zachodniego w ostatnich latach. Firma KAI określa swoje dzieło jako "bojowy dron samobójca".

ttp://www.tvn24.pl/latajacy-robot-kamikadze-nowa-bronia-koreanczykow,279818,s.html
Odpowiedz
#2
Właściwie czemu mają służyć te wszystkie artykuły wklejanie przez Ciebie??
Odpowiedz
#3
Piotr robi to chyba z myślą o ludziach takich jak ja- tzn. takich, którzy nie są na bieżąco, ze wszystkimi nowinkami ze świata. A, że na forum zagląda się zdecydowanie częściej niż na portale informacyjne/tematyczne można dowiedzieć się ciekawostek z materii historii i wojskowości. Mi osobiście się to bardzo podoba Wink

BTW. Czy odstrzelenie takiego bombo-samoloto-kamikaze nie będzie raczej... prostym zadaniem?
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz
#4
a mi nie bardzo, chociażby dlatego, że jest to forum modelarskie, a nie ogólno tematyczna bałałajka. Poza tym fajnie byłoby jakby to były autorskie artykuły, a nie bezmyślnie skopiowane z innych stron. Takie jest moje zdanie
Odpowiedz
#5
  Ależ, Dombeer...  - to jest dział na takie i podobne sprawy...
  Pan Piotr dzieli się z nami różnymi wiadomościami, o których, czasami nawet pojęcia nie mamy. Trudno to wszystko na wiarę przyjąć, aliści temat zasygnalizowany jest i, jak to mówią: - "cóś w tym jest"...
  Kogo to interesuje, temat drążył będzie nadal, o kogo to nie zainteresuje, przechodzi nad rzeczoną problematyką do porządku dziennego.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#6
od tego są specjalne fora tematyczne, na których można sobie działać a nie robić bajzel z tego...
Odpowiedz
#7
W sytuacji, gdy Dombeer napiera, sugerowałbym podwinięcie kity i wianie.
Człowieku, nie chcesz się z nim zderzyć. Uwierz.
Odpowiedz
#8
Uderzałem z Dombeer'em kufel w kufel, kieliszek w kieliszek i wiem, że na forum straszy, ale tak na prawdę to tylko mega sympatyczny Dombeerek Wink
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz
#9
  Zapomniałeś, bonczusiu dodać, iż po takich zderzeniach traciłeś przeważnie kontakt ze światem realnym i uciekałeś w objęcia Morfeusza...
  A Dombeer - nie!
  Wniosek: Dombeer niewątpliwie bardzo sympatycznym jest; aliści zderzenia z Nim tak do końca bezpieczne nie są...
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#10
Wyszło na to że się czepiam.
Ale po kolei. Wychodząc z założenia, że znajdujemy się na forum dotyczącym modelarstwa to posiadamy taki dział jak Różności czyli galimatias, w którym można porozmawiać o innych tematach. Jednak według mnie rozumowanie tego działu powinno być mniej więcej takie: piszesz gdzieś jakieś ciekawe artykuły - pochwal się tym, grasz w kapeli - pochwal się twórczością, masz inne ciekawe hobby- również o tym napisz. Jednak nie widzę sensu w masowym kopiowaniu artykułów z innych ogólnodostępnych stron, jak robi to kolega Piotr.katron, szczególnie, że jako modelarz jeszcze niewiele tu zaprezentował.
I teraz pomyślcie co byłoby jakby pojawiło się takich dziesięciu Piotrów.kartonów i każdy z nich wklejałby wszystkie artykuły, które mu się podobają czy to o latających robotach z Korei czy kotkach, samochodach, kwiatkach itp, bo być może ktoś się tym zainteresuje i zacznie drążyć temat dalej jak to napisał Zbyszek, to powstałby tutaj naprawdę niezły bajzel. Szczególnie, że są inne ciekawe fora np dobroni.pl.

Może i rzeczywiście się czepiam, ale jako forumowicz mam prawo wyrazić swoje zdanie na ten temat ;-)
Odpowiedz
#11
  Pisząc: - "...drążyć temat..." miałem na myśli, iż osoby tematem zainteresowane szukać będą go na innych, bardziej wyspecjalizowanych forach. Otóż.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#12
(01-10-2012, 10:02)Dombeer link napisał(a):Jednak według mnie rozumowanie tego działu powinno być mniej więcej takie: piszesz gdzieś jakieś ciekawe artykuły - pochwal się tym, grasz w kapeli - pochwal się twórczością, masz inne ciekawe hobby- również o tym napisz.

No cóż moim hobby jest analityka obronności i bezpieczeństwa kraju. Przepraszam nie będę już więcej poruszał tej tematyki na tym  forum.
Odpowiedz
#13
(01-10-2012, 10:53)piotr.karton link napisał(a):[quote author=Dombeer link=topic=11076.msg124884#msg124884 date=1349078578]
Jednak według mnie rozumowanie tego działu powinno być mniej więcej takie: piszesz gdzieś jakieś ciekawe artykuły - pochwal się tym, grasz w kapeli - pochwal się twórczością, masz inne ciekawe hobby- również o tym napisz.

No cóż moim hobby jest analityka obronności i bezpieczeństwa kraju. Przepraszam nie będę już więcej poruszał tej tematyki na tym  forum.
[/quote]

Dobrze, ale prócz kopiowania i wklejania tekstów z innych stron nic jeszcze nie pokazałeś w tym temacie.
Dlatego napisałem to co napisałem  Wink
Odpowiedz
#14
Jak bym napisał od siebie analizę dotyczącą "rynku robotów i dronów", to dopiero bym zebrał cięgi, że to nie obrona [?] magisterska Wink A tak wszystko zwięźle i zrozumiale napisał dziennikarz Wink.
No cóż, możecie nie rozumieć mojego -piiiiiiiiiiii- na punkcie czytania, co się dzieje temacie rozwoju broni Wink Ale już takim pokręconym jestemWink  PDT_Armataz_01_01 :evil:

Na pewno nie mogę zrozumieć, jak dorosły chłop może nad sobą nie panować. Ani rozpoczynając tematy od sasa do lasa, ani łamiąc zasady języka polskiego (poprawiłem), ani (a zwłaszcza) używając wulgaryzmów. Trzymamy się standardów, które łamiesz, niebezpiecznie zbliżając się do pewnej granicy.
Teraz poczytaj sobie, jakie sankcje niosą ze sobą kartki: żółta, czerwona i biała w pięknej dyscyplinie sportowej, jaką jest rugby.
Jak przesadzisz, to ujrzysz kartonik.
Na razie otrzymujesz ostrzeżenie.
Arovist


A jakie ja wulgarne słowo napisałem obrażające innych??? i za zmianę o na a?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości