Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto kogo zaczepił?
#1
Watek wydzielony z relacji Halifaxa, bawcie się dalej.

Czy w zakupionych publikacjach jest coś w ogóle o tym konkretnie samolocie  TL-L , HR 847 ?jakieś zdjęcie , schemat malowania itp. ?
Mówisz ciemna strona modelarstwa kartonowego - ciekawy jestem jakbym tak pracował w jednej firmie z np zetpt i ja bym dostał podwyżke ,a  on nie - chyba by mnie zabił  :mrgreen: jeżeli  tu na forum przyp... się na każdym kroku anonimowo schowany za nickiem .
Odpowiedz
#2
  ... ode mnie również dobre słowo i życzenia wytrwałości.  PDT_Armataz_01_34
  Ale - coś za coś: ciągu dalszego w zamian oczekuję!  :roll:
  Wstrętna materialista jestem. Albowiem. :oops:
  Pozdrawiam ZbiG. PDT_Armataz_01_01
  UWAGA! TEN WPIS PRZEZNACZONY JEST WYŁĄCZNIE DLA AUTORA RELACJI PIOTRA. WPIS ZOSTAŁ UMIEJĘTNIE WYRWANY Z KONTEKSTU I ABSOLUTNIE NIE KORESPONDUJE Z JAKIMIKOLWIEK ZACZEPKAMI. NIE ROZUMIEM, DLACZEGO SIĘ TUTAJ ZNALAZŁ!.
  Z szacunkiem pozostaję - ZbiG.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#3
(03-03-2012, 05:46)piotr.karton link napisał(a):Odnośnie ostrzału to się tym nie przejmuję, jestem dobrze okopany i odeprę ataki sił ciemnej strony modelarstwa kartonowego Wink

No to główkę schowaj bo "będziem szczylać"  :mrgreen:

(03-03-2012, 10:20)Passer Montanus link napisał(a):...ciekawy jestem jakbym tak pracował w jednej firmie z np zetpt i ja bym dostał podwyżke ,a  on nie - chyba by mnie zabił  :mrgreen:
Tego, żeś marzyciel (podwyżkę beze mnie dostać)  to nawet najstarsi "indianie" nie wiedzieli. :mrgreen: :mrgreen:

(03-03-2012, 10:20)Passer Montanus link napisał(a):....jeżeli  tu na forum przyp... się na każdym kroku anonimowo schowany za nickiem .....

Podobno ukrywam się za nickem. Można mnie zobaczyć w relacjach ze spotkań QWKAK'a. 
Na forum jest sporo moich fotek, tylko  problrm w tym że, na Ciebie skrót QWKAK i słowo prezes działa jak płachta na byka.  :twisted:

PS. Myślę, że "mody" wczytają się w wypowiedzi moje jak Passer Montanus i podejmą odpowiednie decyzje.

PS2.  piotr.karton przepraszam  Cię za moje ględzenie, ale "cha... nie zniese"  :oops:
Odpowiedz
#4
Ale Wy się chłopcy kochacie  :mrgreen:
Zażalenia proszę kierować na priv Wink
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#5
(04-03-2012, 12:03)zetpt link napisał(a):Podobno ukrywam się za nickem. Można mnie zobaczyć w relacjach ze spotkań QWKAK'a. 
Na forum jest sporo moich fotek, tylko  problrm w tym że, na Ciebie skrót QWKAK i słowo prezes działa jak płachta na byka.  :twisted:

Kurcze wybierałem się w przyszłym tygodniu do QWKAK'a , teraz to strach się tam pojawić Wink  jeszcze na żywca ostrzelają Wink
Odpowiedz
#6
Ha,byłoby dziwne gdyby Paranoik Modelarski  nie przyłozył QWKAK-om.Ale dopiero na 4-tej stronie?No mus zmienic leki.
Piotrze(w kartonie) przychodz na Działdowską śmiało(najlepiej z tym co sklejasz),tu nie biją co nawyżej frustratów internetowych pakują w kaftan i do szpitala(daleko nie mamy po drugiej stronie ulicy) Big Grin.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#7
Zetpt ,Andrzej Px48 paranoikami to jesteście WY ,bo to nie ja was zaczepiam po raz kolejny tylko WY mnie po raz kolejny zaczepiacie - a ty Sprudin zacznij w końcu to ogarniać . Tylko nie pisz mi ,ze rozwalam komuś relację ,bo to nie ja tu leczę  swoje fobie tylko zetpt i Andrze Px48 .Jeżeli Sprudin tego nie ogarniasz to zrzeknij się moderacji bo już dawno straciłeś obiketywizm .
Do zetpt chodziło mi o twoje personalia ,a nie to gdzie i z kim się pojawiasz .
Odpowiedz
#8

- ciekawy jestem jakbym tak pracował w jednej firmie z np zetpt i ja bym dostał podwyżke ,a  on nie - chyba by mnie zabił  :mrgreen: jeżeli  tu na forum przyp... się na każdym kroku anonimowo schowany za nickiem .

Nie no Ty nie rozwalasz relacji i nie czepiasz się.Wcale.Idż do szafki po leki i daj autorowi prowadzić relację.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#9
AndrzejPx48 ogarniasz FAKT , czy jesteś na tyle ograniczonym człowiekiem ,że ZETPT CZEPIŁ SIĘ MNIE PIERWSZY 3 marca o godz. 17: 22 :43 ,ogarniasz to ,że gdyby się NIE WPISAŁ to żadnej wymiany zdań z NIM by nie było - DOTARŁO !!
Odpowiedz
#10
(04-03-2012, 09:56)Passer Montanus link napisał(a):Zetpt ,Andrzej Px48 paranoikami to jesteście WY ,bo to nie ja was zaczepiam po raz kolejny tylko WY mnie po raz kolejny zaczepiacie - a ty Sprudin zacznij w końcu to ogarniać . Tylko nie pisz mi ,ze rozwalam komuś relację ,bo to nie ja tu leczę  swoje fobie tylko zetpt i Andrze Px48 .Jeżeli Sprudin tego nie ogarniasz to zrzeknij się moderacji bo już dawno straciłeś obiketywizm .
Do zetpt chodziło mi o twoje personalia ,a nie to gdzie i z kim się pojawiasz .

Skoro każde Twoje pojawienie się w relacji wywołuje takie kontrowersje to coś jednak musi  być na rzeczy, prawda? Na takie reakcje nie zasluguje się chyba po jednym czy po dwóch wpisach?

Coby nie było, co do relacji- nie jestem w stanie nic merytorycznego napisać.. Mam nadzieje że temat Ciebie nie przerośnieSmile
Odpowiedz
#11
  Prośba do QWAK-ów: - dajcie spokój... czy, jak gó.no leży przy drodze, próbujecie w nie wejść? (O gościu z damską parasolką nie wspomne!) - no, właśnie: próbujecie toto obejść. I, nie ruszać! Śmierdzi albowiem. I do obuwia się przykleja. PDT_Armataz_01_32
  Panie piotrze. Przepraszam, ale ciągu dalszego sklejania tego ładnego olbrzyma ciekaw bardzo jestem. Proszę więc kontynuować tę relację. QWAK-i Panu nie przeszkodzą. Pomogą. To dobre chłopaki. Zazwyczaj nieszkodliwe, łagodne i ludziom życzliwe, tylko zaczepiać ich niezdrowo. PDT_Armataz_01_01
  Pozdrawiam i na ciąg dalszy relacji czekam. ZbiG.
 
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#12
No widzę,że leki nie skutkują,potrzebny zastrzyk.Czas na moda ze strzykawką,nie ze skalpelem.Chcesz się pokopać,proszę bardzo jest do tego stworzony osobny wątek.ReVan będziesz następny na celowniku.ZBiG-u ja kupy po swoim psie sprzątam,tu też trzeba pozamiatać.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#13
Widzę, że na niektórych nie tylko leki nie działają, ale również magiczny przycisk"IGNORUJ".

Gdzie jest przycisk "IGNORUJ"?  Confusedhock: Czyżby zniknął w imię poprawiania sprawności działania forum?
Odpowiedz
#14
(03-03-2012, 05:22)zetpt link napisał(a):[quote author=Passer Montanus link=topic=10448.msg115819#msg115819 date=1330783456]
...
Mocno Ci kibicuję ,mam nadzieję ,że dasz radę skleić Halifaxa ,szczególnie ,że rozpoczęłeś relacje na 3 frontach tzn forach  :mrgreen:, na jednym z for  juz trafiłeś pod intensywny ostrzał  :razz:
http://www.altair.com.pl/cz-art-3299

To dlaczego nas o tym informujesz, a nie postrzelasz sobie i tamtym forum osobiście ?  :twisted:



Budujcie ten model kolego dalej, bo "kolektyw" patrzy, a cenzura, pomimo oficjalnych doniesień o śmierci, ma się dobrze. :mrgreen:
[/quote]



Oto cała moja zaczepka. PDT_Armataz_01_23

Czyżby brak możliwości postrzelania na innym forum  był zaczepką, czy fakt, który chcesz ukryć, że cię z tamtego forum wyciepano. Może słowo "kolektyw" tak cię obruszył, lub "cenzura".Mógłbyś rozwinąć myśl co cię tak drażni.

Co do mojego ukrywania się to co chcesz: mój adres, numer butów, gdzie pracuje, aby podwyżkę dostać.
Jak byś mógł uczestniczyć w forum Konradusa i troszkę lepszą pamięć miał to wiedziałbyś jak się nazywam. W lublinie przedstawiałem się osobiście.

Dla chcącego nic trudnego, ale widać to przerasta twoje możliwości. Będę tak dobry i przypomnę ci jak wyglądam i jak się nazywam.
Tu masz wszystko, tylko problem z tym forum też jest nie teges.
http://www.konradus.com/forum/read.php?f...eply_16527
Ja to ten stojący w kremowej koszulce zaraz za prezesem po lewicy , który jako pan Prezes spoczywa na tronie. :mrgreen:

Teraz oczekuję tego samego od ciebie drogi kolego podaj dlaczego nie możesz na tych forach podyskutować.
Pozdrawiam.
jakom Czepialski.
Odpowiedz
#15
Zetpt to miej w końcu JAJA i się przedstaw WSZYSTKIM na forum ,bo przecież dobrze wiesz jakie są moje personalia ,kórych nigdy nie ukrywałem . Teraz chowając się za nickiem o czepiając się mnie na każdym kroku bez zdania racji jesteś dla mnie małym tchórzem . W Lublinie kilka lat temu rozmawiałem z wieloma ludźmi ,wizytówki mi nie dałeś i niby dlaczego mam pamiętać twoje personalia ?

Do twojej wiadomości i innych uczestników forum podaję ,że miałem na myśli forum KARTONWORK a nie Konradus na którym Piotr dostał się pod silny ostrzał krytyki - DOTARŁO ZETPT ,czy jeszcze masz problem ze zrozumieniem słowa pisanego !
NIGDY na forum KARTONWORK nie byłem zarejestrowany i NIGDY nie miałem zamiaru tam się rejestrować - DOTARŁO ZETPT już to kiedyś napisałem na forum .

I jeszcze jedno - bardzo dobrze ,że ZbiG dokonał takiego wpisu ,bo świetnie pokazał swoje gówniane prawdziwe oblicze .







Odpowiedz
#16
Passer,
Chcesz żebym sie ogarnął? Dobrze. Zatem, ogarniam się.
Nie wiem co w Ciebie ostatnio wstąpiło, ale nawet jak na Twoje standardy, gniesz pałę na całej linii. Próbowałem grzecznie, spokojnie, ale widzę że się nie da. Ty jednak musisz, po prostu musisz mącić, nie wiem, kompleks jakiś leczysz? Stare krzywdy? Na to mi niestety wygląda, a pamiętaj czym się na codzień zajmuję...
Jestem jednym z ostatnich którzy próbują przemówić Ci do rozumu, starają się zatrzymać na tym forum jako bodajże ostatnim. Ty jednak robisz absolutnie wszyyystko co tylko jest możliwe aby wylecieć stąd na kopach. Naprawdę tego chcesz? Bo jeśli tak, wystarczy słowo, oszczędzisz nam wszystkim niepotrzebnych nerwów.
Dlaczego jest tak, że jak siedzimy przy piwie, można z Tobą spokojnie rzeczowo porozmawiać a z klawiaturą dostajesz małpiego rozumu? Zastanów się nad tym. Tematu narazie nie zamykamy.
Proszę też nie płacz chłopakom na Sjeście jacy to tutaj straszni moderatorzy siedzą i jak to się na Ciebie uwzięli. Prawda jest niestety inna. Dlatego też zajmij się lepiej klejeniem albo projektowaniem narazie, i odpuść sobie dżihady na forum. Pokaż żeś nie tylko w gębie "mocny" a inaczej ludzie będą Cię odbierać. Tym samym kończę ten przydługi niewygodny wywód, do chłopaków z QWKAKu apeluję również cobyśta odpuścili i nieco dystansu nabrali do sprawy. Pax pany, pax, bośta w błędne koło już wpadli wszyscy.

Pozdrawiam
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#17
(04-03-2012, 11:50)Passer Montanus link napisał(a):Zetpt to miej w końcu JAJA i się przedstaw WSZYSTKIM na forum ,bo przecież dobrze wiesz jakie są moje personalia ,kórych nigdy nie ukrywałem . Teraz chowając się za nickiem o czepiając się mnie na każdym kroku bez zdania racji jesteś dla mnie małym tchórzem .

Passer chyba nie panujesz co piszesz. Przecież Zetpt przedstawił się (poza tym każdy ma nick i każdy się za nim niejako ukrywa - TY również). Ma ci podać imię i nazwisko? , pomoże Ci w czymś?

(04-03-2012, 10:24)ZbiG link napisał(a):dajcie spokój... czy, jak gó.no leży przy drodze, próbujecie w nie wejść?   

(04-03-2012, 11:50)Passer Montanus link napisał(a):ZbiG dokonał takiego wpisu ,bo świetnie pokazał swoje gówniane prawdziwe oblicze

Modem nie jestem, ale wydaje mi się, że za tę wymianę zdań należy się obu Panom odpoczynek od forum.

(04-03-2012, 11:50)Passer Montanus link napisał(a):Piotr dostał się pod silny ostrzał krytyki
Na niebieskim nie czytałem relacji, ale podejrzewam, że to ZŁO SQUAD się tam ujawniło, a wątek ich komentarzy i "tępienie" wszystkich którzy nie przystają do ich poziomu był już szeroko poruszany na tamtym forum.
Odpowiedz
#18
(04-03-2012, 11:50)Passer Montanus link napisał(a):Zetpt to miej w końcu JAJA i się przedstaw WSZYSTKIM na forum ,bo przecież dobrze wiesz jakie są moje personalia ,kórych nigdy nie ukrywałem . Teraz chowając się za nickiem o czepiając się mnie na każdym kroku bez zdania racji jesteś dla mnie małym tchórzem . W Lublinie kilka lat temu rozmawiałem z wieloma ludźmi ,wizytówki mi nie dałeś i niby dlaczego mam pamiętać twoje personalia ?


Tak się śmiesznie składa, że ty też nie dawałeś mi wizytówki.
JAJ nie mam bom BABA.  :mrgreen: i chowam się za nickiem. Czyżbyś miał problem ze znalezieniem teczki, na moje nazwisko, że tak usilnie wymagasz potwierdzenia, pewnie muszę mieć inne, niż powszechnie znane.  :grin:

(04-03-2012, 11:50)Passer Montanus link napisał(a):NIGDY na forum KARTONWORK nie byłem zarejestrowany i NIGDY nie miałem zamiaru tam się rejestrować - DOTARŁO ZETPT już to kiedyś napisałem na forum ...

No cóż,prawda,  na tydzień to nie warto się rejestrować.  :mrgreen: W takim razie może pozostałe dwa słowa cie tak zaczepiły, które jakże umiejętnie pominąłeś krzykiem?

Drogi Paserze, bo innego nazwiska nie znam, póki co na forum używamy "nicków" nie mam zamiaru  cię informować tu i teraz jak się nazywam, ile mam lat, gdzie mieszkam i czym się interesuję. Zrobiłem to podczas rejestracji na tym forum i jeżeli będzie taka potrzeba, to odpowiednie służby znajdą te dane. Zapewniam są prawdziwe.

A teraz weź tabletki jak koledzy radzą. Idź na spacerek, dotlenisz się. Świat jest piękny tylko trzeba go zobaczyć.

Sprudiu - jak zapewne wiesz medycyna zna wiele różnych przypadków i z tym trzeba się pogodzić
Na tym kończę i pozdrawiam.

Odpowiedz
#19
  Proszę, Mariuszu, przeczytaj sprostowanie mojego pierwszego w tym wydzielonym wątku wpisu. Mam wrażenie, iż manipulacja wyodrębnonymi z całości tekstu słowami osiąga tutaj mistrzostwo. W pewnego osobnika wykonaniu.
  Poza tym: namawiałem tylko, coby śmierdzące omijać z daleka, a tu taki bal...
  Pozdrawiam. ZbiG.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#20
(04-03-2012, 10:24)ZbiG link napisał(a):  Prośba do QWAK-ów: - dajcie spokój... czy, jak gó.no leży przy drodze, próbujecie w nie wejść?
 
Ja się nie odnoszę do twojego pierwszego wpisu w wydzielonym wątku. Tylko do wpisu który poczyniłeś już (według mnie) w temacie i dyskusji w obecnym wątku. Metafora jest dla mnie jednoznaczna Passer=gówno, co zresztą sam Passer tak to odczytał i zripostował w równie mało kulturalny sposób.
(04-03-2012, 01:06)ZbiG link napisał(a):Poza tym: namawiałem tylko, coby śmierdzące omijać z daleka, 

Troszkę manipulujesz słowem wg. mnie. Namawiałeś co by gówno omijać, a nie "śmierdzące".
Odpowiedz
#21
Cytat:Mam wrażenie, iż manipulacja wyodrębnonymi z całości tekstu słowami osiąga tutaj mistrzostwo.
Nie przesadzaj już Zbyszku, przy przenoszeniu tej dyskusji tutaj przegapiłem ten twój jeden post, który faktycznie nie ma nic do tej dysputy, mój błąd. 
Zielony miał na myśli inną twoją wypowiedź i akurat ma rację, bo z pewnymi tekstami już się trochę zagalopowaliście. I nie wybielaj się teraz i nie zarzucaj nikomu manipulacji, bo sam nie jesteś bez winy. Za chwilę może jeszcze to będzie moja wina, że dyskusja potoczyła się tak anie inaczej. Jak widać dawanie wam więcej luzu poprzez nie ingerowanie w te przepychanki zaczyna tracić sens. :mil1:
Czołgista!
Odpowiedz
#22
  A ja zaproponuję wywalenie tego wątka w kibieni matiery. I, proponuję wziąć się za modele.
  I będzie święty spokój. Ot, co.
  Z poważaniem - ZbiG.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#23
No jak dzieci normalnie. Już moja 6-cio latka ma więcej rozumu.
And somewhere/There's someone who cares/With a heart of gold/To have and to hold
Odpowiedz
#24
Fragment regulaminu forum:
"Poprzez rejestrację na tym forum wyrażasz zgodę, że nie będziesz wysyłał/a żadnych treści, które są fałszywe, zniesławiające, niedokładne, obraźliwe, wulgarne, wrażające nienawiść, napastliwe, obsceniczne, profanujące, zorientowane seksualnie, grożące, naruszające prywatność, przeznaczone dla dorosłych lub jakkolwiek naruszające polskie lub międzynarodowe prawo."

Pewnie niektórych to rajcuje, ale mnie razi czytanie napastliwych i wulgarnych wypowiedzi.
Odpowiedz
#25
Sprudin trzeba być niebywale bezczelnym i zakłamanym człowiekiem by twierdzić , że to co tu się odbywa to " gięcie pały " z MOJEJ STRONY .
Jak nie ogarniasz to przypominam ci co napisałem 3 marca o godz 16: 04 :16 do Piotra _Karton . Sprudin uważaj i się skup  - cytuję " Mocno Ci kibicuję mam nadzieję ,ze dasz radę skleić Halifaxa ,szczególnie , że rozpocząłeś relację na 3 frontach  tzn forach  :mrgreen: na jednym z for już trafiłeś pod intensywny ostrzał  :razz: " - zrozumiałeś co napisałem Sprudin ?

Za chwilę pojawił się ZETPT ze swoimi chorymi dywagacjami .
To kto tu SPRUDIN zaczął jak ty to nazywasz dżihad ?!

Napiszę krótko - nie wiem kto ciebie Sprudin  i za jakie zasługi zrobił moderatorem - patrząc w twoje relacje to jakichś wielkich osiągnieć nie masz ,twoje żenujące dialogi z Arovistem również ci chluby nie przynosiły ,  a poganianie najmłodszych forumowiczów , te twoje kolokwialne per młody ,jakbyś miał znacząco więcej od nich lat to byl już kompletny przypał  . Tobie czlowieku coś mocno przewrócilo w głowie i wydaje ci się , że jesteś nieomylny i wszechwiedzący i zasuwasz tu jakieś stronnicze pogawędki moralizatorskie .
Na każdym forum na którym moderują ludzie nie powiązani kolesiowskimi układzikami to właśnie za takie stronnicze moderowanie ty byś wyleciał na kopach .

AH-a może zamiast na ŁSM zacznij przyjeżdżać na QWKAK .

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości