Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[G] PZL 50 Jastrząb KK (1:33)
#1
[Obrazek: th_IMG_1471_zps5bbe4d9b.jpg] [Obrazek: th_IMG_1472_zps14deaf63.jpg] [Obrazek: th_IMG_1489_zps25b09ed8.jpg] [Obrazek: th_IMG_1485_zpsff558952.jpg] [Obrazek: th_IMG_1487_zps03887cab.jpg] [Obrazek: th_IMG_1490_zpsd9727870.jpg] [Obrazek: th_IMG_1491_zpsa61cac93.jpg] [Obrazek: th_IMG_1493_zps294b3b34.jpg] [Obrazek: th_IMG_1494_zps7fb18a09.jpg] [Obrazek: th_IMG_1495_zpseca21f09.jpg] [Obrazek: th_IMG_1496_zps8e89d6d0.jpg] [Obrazek: th_IMG_1498_zps4d97ffbf.jpg] [Obrazek: th_IMG_1500_zps66f20823.jpg] [Obrazek: th_IMG_1501_zpsfc29eee9.jpg]
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#2
:milbravo: Gratulacje podoba się. Retusz ołóweczkiem w kolorze pieska nie bardzo pasuje do srebrnego, ale całość prezentuje się fajnie. PDT_Armataz_01_34
Odpowiedz
#3
Skończył....Przy tym stanie zdrowia uparł się i skończył. :roll: Twardy z waści zawodnik. Gratulacje duże się należą. A ,,Tymek" powinien nasikać na tylne kółko Wink.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#4
A jednak zdrówko się polepsza skoro skończyłeś ptaszora, cieszę się bardzo!
Gratulacje za model  :milbravo:
Odpowiedz
#5
Ładny !! :milbravo:
Odpowiedz
#6
  Bój sie boga, panie Zbin: - jaki RETUSZ?  PDT_Armataz_01_23  Moje modele nie są retuszowane! Nigdy bym sobie na taką ekstrawagancję nie pozwolił! Zresztą nawet farbek nie posiadam. Ot, gdzieniegdzie pobrudzę troszeczkę ołóweczkiem, czy flamastrem - i - to wszystko... PDT_Armataz_01_25
  Andrzeju. To nie ja twardy. To nałóg mię napędza.  PDT_Armataz_01_09
  Yoguś: zbyt powoli, jeśli tak można powiedzieć. PDT_Armataz_01_05
  Vansen: czy ja wiem? Ot, taki sobie. W każdym razie - nie jest to żadna rewelacja... :roll:
  Za zainteresowanie dziękuję i doceniam. Pozdrawiam wszystkich serdecznie - PDT_Armataz_01_01
                      - ZbiG -
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#7
Gratuluje i życzę dalszych postępów pomimo przeciwności. Upór i zaciętość na to nie ma siły. Fajnie
Odpowiedz
#8
Panie ZbiG!
Toż to bardzo przyzwoity model samolotu.  :milbravo: Bardzo się ciesze że nadal działasz, a i efekty tego działania godne są uwagi. Żałuję jeno że nie jakaś łajba...
Pozdrawiam i zdrowia życzę.
Na macie: DARDO, BIEZSZUMNYJ

[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]


Odpowiedz
#9
Ma wzięcie to opracowanie. Niedawno wydane a tu już kolejna galeria. :milbravo:
Odpowiedz
#10
  Temat sam w sobie nie jest rewelacją. Opracowań tego tematu było już kilka. Modele jednak pana Pawła mają to do siebie, iż sięga się do nich po prostu dla wypoczynku i pełnego relaksu.
  Należą do gatunku lekkich, łatwych (w miarę!) - i - przyjemnych. Przy tym, przy względnej prostocie opracowania, niewiele ustępują efektywnością tym najlepszym, więc mniej zaawansowani modelarze mają szanse wykonania modelu na dobrym poziomie.
  Przy odejściu "Małego Modelarza" w wieeeeeelkie i trudne modelarstwo, oraz przy jego wieloletnich "poślizgach", "Kartonowa Kolekcja" ma realne szanse wypełnienia luki, ba! olbrzymiej DZIURY!, jaką pozostawia po sobie (nie)odżałowany "MM".
  I tego życzę sympatycznemu "KK" i jego Naczelnemu - Pawłowi Mistewiczowi. A Modelarzom - dużo satysfakcji ze sklejania modeli tego wydawnictwa.
      - ZbiG -
  PS: - nie jest to kryptoreklama! To stwierdzenie faktu po sklejeniu kilku modeli pana Pawła.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#11
Kolejny piękny model  w Twoim wykonaniu.  :milbravo:
A kiedy "Straszak"? :mrgreen:
Pozdrawiam
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#12
ZbiG, Ty to jednak dziwak jesteś... bez napinania, bez wzdychania, bez wielkich mecyj... ot tak zwyczajnie - wziąłeś i skleiłeś? Hmmm ... i to jeszcze używając jedynie ołówka do retuszu?
Tym bardziej: czapki z głów  :milbravo:
Może kiedyś ja też się nauczę jak kleić bez szlifowania i malowania a na razie podziwiam i chłonę... a że kolejny model Pawła okazał się sklejalny to mnie nie dziwi - mi to szkoda, że Pan Mistewicz na codzień poświęca się tak trywialnym rzeczom jak jedzenie i spanie zamiast myśleć o nas  :twisted:
Odpowiedz
#13
  Ba! żeby tylko "STRASZAK"... - Japończyku. Czekają i inne w kolejce, aż skończy się u mnie samolotowa gorączka...
  Tak, Lesiu wziąłem i skleiłem. Retusz w postaci, jakiej pojmuje to większość modelarzy, dla mnie nie istnieje zupełnie - nawet farbek nie posiadam...
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [R] F-16D Jastrząb 1:33 Galo82 3 3,497 13-08-2018, 04:45
Ostatni post: Galo82
  [WKM2] ORP Jastrząb 1:200 MO ceva 51 17,786 31-10-2015, 04:56
Ostatni post: Karas
  [R/G] PZL-50A Jastrząb Kartonowa Kolekcja 1:33 KONIEC Rafał Ż. 23 14,974 07-03-2015, 08:07
Ostatni post: PAWCYK
  ORP Jastrząb 1:200, wkładka w magazynie Modelarstwo Okrętowe Lukee 31 22,364 19-05-2013, 08:49
Ostatni post: Lukee
  [R] - PZL P.50A Jastrzab - WAK 2006 02 Rafael 13 6,774 23-01-2013, 09:56
Ostatni post: Rafael
  [R/G] PZL P.50A Jastrząb WAK kolodzieju 27 12,493 16-05-2012, 10:38
Ostatni post: kolodzieju

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości