Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plany konstrukcyjne Ursus C330
#1
Witam serdecznie, poszukuje planów modelarskich, konstrukcyjnych ciągnika rolniczego Ursus C330. Będę baaardzo wdzięczny za pomoc. Co do zdjęć to mam ich sporo, ale przydałyby mi się plany z wymiarami. Pozdrawiam  Wink
Ukłony adweb87
Dewiza: Ex navicula navis (Z łódeczki łódź)

"Rzeczą żołnierza jest stworzyć dla Ojczyzny piorun, który błyska, a w razie potrzeby - uderzy" Marszałek J. Piłsudski
Odpowiedz
#2
O ile się orientuję to takowe plany nie były i nie są dostępne. Jedyne co mogę polecić to katalog części, instrukcję obsługi i książki w stylu poradnik traktorzysty albo coś o uprawie roli. W tych ostatnich często trafiają się rysunki ciągników.
A najlepiej to przejechać się po wioskach i poszukać gdzie stoi jakaś trzydziestka i normalnie zagadać z właścicielem czy by pozwolił dokonać pomiarów jego sprzętu.

[Obrazek: lkmd-usebar.jpg]
Odpowiedz
#3
(16-04-2013, 01:07)mariusz30003 link napisał(a):O ile się orientuję to takowe plany nie były i nie są dostępne. Jedyne co mogę polecić to katalog części, instrukcję obsługi i książki w stylu poradnik traktorzysty albo coś o uprawie roli. W tych ostatnich często trafiają się rysunki ciągników.
A najlepiej to przejechać się po wioskach i poszukać gdzie stoi jakaś trzydziestka i normalnie zagadać z właścicielem czy by pozwolił dokonać pomiarów jego sprzętu.

Hejka nie prościej zobaczyć wymiary w necie ? I później po prostu obliczyć skalę.
Odpowiedz
#4
Możesz zadzwonić do tego gościa może Ci coś znajdzie.

Ps. 1/2 życia w zakładach URSUSA przepracował, a teraz tylko ,, knigi" pozostały :mrgreen:
Odpowiedz
#5
(16-04-2013, 06:37)Psycho102 link napisał(a):[quote author=mariusz30003 link=topic=11973.msg136544#msg136544 date=1366110472]
O ile się orientuję to takowe plany nie były i nie są dostępne. Jedyne co mogę polecić to katalog części, instrukcję obsługi i książki w stylu poradnik traktorzysty albo coś o uprawie roli. W tych ostatnich często trafiają się rysunki ciągników.
A najlepiej to przejechać się po wioskach i poszukać gdzie stoi jakaś trzydziestka i normalnie zagadać z właścicielem czy by pozwolił dokonać pomiarów jego sprzętu.

Hejka nie prościej zobaczyć wymiary w necie ? I później po prostu obliczyć skalę.
[/quote]

Albo pomierzyć oryginał, byłoby jeszcze prościej  :-P
Odpowiedz
#6
Dzięki za odpowiedzi, co do wymienionych książek to mam wszystkie, a oryginalny Ursus C330 stoi u mojego dziadka na podwórzu. Ale myślałem, że są jakieś plany. Trzeba będzie popracować PDT_Armataz_01_18
Ukłony adweb87
Dewiza: Ex navicula navis (Z łódeczki łódź)

"Rzeczą żołnierza jest stworzyć dla Ojczyzny piorun, który błyska, a w razie potrzeby - uderzy" Marszałek J. Piłsudski
Odpowiedz
#7
Mając te książki i tego ursusa na "żywca" na podwórku, powinieneś bez problemu to jakoś poskładać Smile Życzę jedynie cierpliwości.
Odpowiedz
#8
(16-04-2013, 08:17)zbin link napisał(a):Możesz zadzwonić do tego gościa może Ci coś znajdzie.

Ps. 1/2 życia w zakładach URSUSA przepracował, a teraz tylko ,, knigi" pozostały :mrgreen:


Myślicie, że numer jest nadal aktualny? Moge dzwonic?
Odpowiedz
#9
Kolego mojej dziewczyny tata ma chyba 30 jak będę u niej w święta to się zapytam i ewentualnie zrobię ci foto wraz z jakąś skala odniesienia abyś miał łatwiej jeśli cię to zadowoli daj znać
 

Sorry nie doczytałem że masz oryginał na podwórku
Odpowiedz
#10
(02-04-2015, 10:21)fmkaz link napisał(a):[quote author=zbin link=topic=11973.msg136577#msg136577 date=1366136248]
Możesz zadzwonić do tego gościa może Ci coś znajdzie.

Ps. 1/2 życia w zakładach URSUSA przepracował, a teraz tylko ,, knigi" pozostały :mrgreen:
Jak bym zgryźliwie napisał żebyś włożył palec w ogień też byś włożył? Sam zdecyduj.


Myślicie, że numer jest nadal aktualny? Moge dzwonic?
[/quote]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Szukam] Plany torów kolejowych csk24 4 4,359 02-05-2011, 10:18
Ostatni post: pawlo100
  Plany silnika Panther G Misiak 1 2,613 13-08-2010, 07:20
Ostatni post: Egon2
  [szukam] TK-3 - plany, schematy, zdjęcia pmarcin 2 3,597 18-06-2010, 06:51
Ostatni post: pmarcin
  P Plany kolbazjk 1 2,356 22-04-2010, 07:41
Ostatni post: zaqx
  [Free] Kontener morski DRY 20 - Plany 1:25 Astra28 1 3,285 29-12-2009, 12:42
Ostatni post: łosiu
  [P]dokumentacja Ursus A madteam19 0 2,339 14-01-2009, 12:56
Ostatni post: madteam19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości