Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aerograf-fengda
#1
Witam,

nowa firma na terenie Polski http://www.aerograf-fengda.pl

Fajna firma, dobra komunikacja, duzy wybor towaru.

Co na to powiecie?

:wink:
#2
Napiszę krótko, ten sam towar pod inną nazwą kosztuje nierzadko kilkakrotnie mniej...
Przykład - kupiłem dawno temu za 49 zł aerograf identyczny z tym BD-130K ( są na allegro w zbliżonej cenie również teraz) jedynie bez dodatkowych dysz i igieł i węża. Wąż zrobiony mam z przewodu paliwowego za 3 zł. Szybkozłączka do kompresora z drugiej strony na zacisku to 10zł.
Za podobne pieniądze można kupić, nie chiński, najniższy model renomowanej firmy H&S. Chińskie aerografy to słabe nie wykalibrowane dysze. Iglice z miękkiego stopu stali. I słaba powłoka chromowa. Te aerografy są za drogie.
Trzeba przyznać że mają dużo części zamiennych do chińczyków Wink
[Obrazek: papermodelart.jpg]
#3
Mi tak ale pasuje, nie mam czasu na to abym cos jesce robil sam, juz chce kupic towar ktory moge odrazu uzyc. I oni maja wszystkie czesci zamienne, do tanich pistoletow sie nie daja kupic czesci zamienne. Ta marka jest 5x taniejsza niz Iwata, H-S. Ale kazdy ma swoj zposob co i jak gdzie kupic albo zrobic.

Dziekuje ze pan napisal
#4
Inni też mają taniej. Tak wiemy to reklama.

Post zostaje ale komentarze zbędne, życie pokaże.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości