Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ankieta: Najlepszy model konkursowy to:
Bartko28, Suchoj Su-22 Fitter
29.03%
9 29.03%
Kroolo, Gloster G.40 Pioneer
3.23%
1 3.23%
Panda, Northrop F-5E Tiger II
22.58%
7 22.58%
ppflcn, Fairchild A-10 Thunderbolt II
3.23%
1 3.23%
ReVan_1991, Lockheed F-104C Starfighter
9.68%
3 9.68%
zablo1978, Mikojan Guriewicz MiG-23 Flogger
0%
0 0%
michal_andy, Lockheed F-104G Starfighter
9.68%
3 9.68%
kilek15, Suchoj Su-39 Frogfoot
6.45%
2 6.45%
Antonov26, MiG-21 UM Fishbed
3.23%
1 3.23%
Cordel, Mikojan Guriewicz MiG-15bis
12.90%
4 12.90%
Razem 31 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs Samolotów Odrzutowych
#76
To ja również dołączę się do gratulacji i słów uznania dla uczestników konkursu. Sklejono wiele fajnych pięknych modeli, jeszcze więcej zaczęto. Oby tylko koniec konkursu nie spowodował, że wszystko to co nieukończone pójdzie do pudełka na szafę. Szkoda, że dopiero konkurs zmotywował Kolegów do zwijania rurek. Jak widać jest mnóstwo ciekawych modeli rurek, które czekają na rozgrzebanie. Ja dalej kontynuuje walkę z pozbyciem się mojej kolekcji rurek.
Odpowiedz
#77
Ja natomiast mam propozycję dla ogłaszającego ten konkurs, choć sam nie biorę w nim udziału , by dał szansę wszystkim którzy zgłosili swój udział w wyznaczonym terminie a modeli nie ukończyli. Rozpoczęte prace doprowadzić do końca , nie przyjmując nowych wpisów . Dajmy im szansę , dadzą radę a i modele będą cieszyć nie mówiąc już o rywalizacji .
Odpowiedz
#78
http://www.youtube.com/watch?v=kGoK8GehQ...6D54830903
na macie: projekt X
Odpowiedz
#79
(01-01-2014, 12:39)marek39 link napisał(a): Ja natomiast mam propozycję dla ogłaszającego ten konkurs, choć sam nie biorę w nim udziału , by dał szansę wszystkim którzy zgłosili swój udział w wyznaczonym terminie a modeli nie ukończyli. Rozpoczęte prace doprowadzić do końca , nie przyjmując nowych wpisów . Dajmy im szansę , dadzą radę a i modele będą cieszyć nie mówiąc już o rywalizacji .

marek39, no ja mam nadzieję, że pomimo upłynięcia daty konkursu modele te będą dokończone! W końcu konkurs to miała być tylko dodatkowa motywacja, a nie jedyny motor zachęcający do klejenia. Poza tym zmiana terminu teraz byłaby nie fair względem tych wszystkich którzy ukończyli model i zdążyli "rzutem na taśmę" chyba że celowo trzymali nas w niepewności do samego końca jak w rasowym teleturnieju  :mil11:

Podsumowując: do konkursu zgłoszono 26 modeli, ukończono 10. Uważam to za dobry wynik, a to się z kolei może przełożyć na to, że ten konkurs nie był ostatnim.  PDT_Armataz_01_36

Nie pozostaje mi nic innego jak podziękować wszystkim uczestnikom za podjęcie wyzwania i udział w konkursie, forumowiczom za wspieranie kolegów w relacjach, no i zaprosić do głosowania na najlepszy model konkursu (stosowna ankieta na górze tego wątku). Niech wygra najlepszy!
na macie: projekt X
Odpowiedz
#80
Konkurs definitywnie się zakończył, a oto wyniki Konkursu Samolotów Odrzutowych:

1. miejsce: Bartko28, Suchoj Su-22 Fitter

2. miejsce: Panda, Northrop F-5E Tiger II

3. miejsce: Cordel, Mikojan Guriewicz MiG-15bis



:milbravo:


Dodatkowo chciałbym wyróżnić zablo1978 za odważny model konkursowy oraz michal_andy za sposób prowadzenia relacji.

Dokładne wyniki widoczne są w zakończonej ankiecie, w której spośród 1741 uczestników zarejestrowanych na tym forum, tylko dzisiaj aktywnych 105, udział wzięło 31.

Dziękuję wszystkim jeszcze raz za udział w tym konkursie, mam nadzieję że się podobał.
na macie: projekt X
Odpowiedz
#81
W sumie to ja nawet nie zauważyłem, że jest ankieta...  PDT_Armataz_01_04

Gratuluje zwycięzcy Wink

Odpowiedz
#82
Coooo? Ankieta była?
Ja pier... dlaczego tego nie zauważyłem.

Przepraszam że nie wziąłem udziału w głosowaniu. Jak widzę mój głos nie zmieniłby kolejności na podium.
Gratuluję zwycięzcom.
Odpowiedz
#83
[Obrazek: kroolo_zps47c8c943.png]

Trzeba to opić  :mrgreen: :mrgreen: 8)
Odpowiedz
#84
O w morde! Trafiło mi się jak przysłowiowej "ślepej kurze". :-)
Dziękuję za wyróżnienie, choć osobiście uważam, że kolejność wyróżnionych powinna być zupełnie inna. Może na przyszłość warto pomyśleć nad innym sposobem głosowania (można "przykleić" wątek na stronie głównej portalu?) - wyniki byłyby bardziej miarodajne i odzwierciedlały właściwy "stan rzeczy".
Przy okazji chciałem pogratulować wszystkim uczestnikom - zarówno tym, którzy ukończyli jak i tym, którym brakło czasu - skleiliśmy/sklejamy dzięki KSO całkiem pokaźną ilość porządnych modeli!
P.S.
Kroolo gratulacje z okazji "okrągłej" ilości. ;-)
Miałem ciężkie dzieciństwo - alfabet poznawałem z elementarza, nie z klawiatury. ;-)
Odpowiedz
#85
  GRATULACJE, - Bartku.
        - ZbiG -
  I, - wcale nie "ślepej kurze". Zasłużyłeś. Zanim się obejrzałem, było po głosowaniu. Trochę za krótko.
  I, - głosowanie, myślę, tajne być powinno; - po prostu, ilość głosów, bez podawania personaliów (ksywek).
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#86
Bartek wielkie gratulacje. Duży "szacun" dla pozostałych uczestników.
Odpowiedz
#87
Gratuluję zwycięzcą, gratuluję organizatorom i gratuluję wszystkim uczestnikom.
Fajny konkurs i fajne modele!
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
#88
Na przyszłość proponuję informację o głosowaniu konkursowym umieścić w widocznym miejscu, na głównej stronie forum. I może dać dwa tygodnie na głosowanie. Wtedy mielibyśmy więcej głosów- a tak, część ludzi nie wzięła udziału, bo głosowania nie zauważyli lub w tym tygodniu nie było ich na forum. Nie pisałem o tym wcześniej, żeby "podprogowo" nie wpływać na wynik głosowania, będąc uczestnikiem.
Odpowiedz
#89
Gratulacje Bartku  :milbravo: :milbravo: :milbravo:
Oraz gratulacje dla Wszystkich uczestników  :milbravo: :milbravo: :milbravo:
Pozdrawiam Serdecznie
Darek "Wrajcik"
Odpowiedz
#90
Witam.
Gratuluję Bartek. Pragnę podziękować za wyróżnienie ,, odważnego modelu".
Odpowiedz
#91
Dziękuję za wyróżnienie i głosy oddane na MiGa  :mrgreen: Gratuluję także innym, a szczególne zwycięzcy- model robi wrażenie  Wink

Pozdrawiam
Odpowiedz
#92

Ja także dziękuję za głosy i za udział wszystkim uczestnikom.
Gratulacje dla zaangażowanych w konkurs.
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
Odpowiedz
#93
Witam , obiecałem że na rzecz konkursu przekaże kilka modeli ze swoich zbiorów. Podział jest taki 1 miejsce wybierze trzy modele, 2 miejsce wybiera 2 modele, trzecie 1 model. To co zostanie , jeśli ktoś z pozostałych uczestników będzie chciał ,  to niech da mi znać. Koledzy laureaci proszę pisać normalnie w tym wątku. Szału może i nie ma , ale  ;-)
Oto Lista:
1) TS-11 Iskra - Orlik
2) F18 Hornet - GPM wyd 1996
3) A7 Corsair II - GPM wyd 2007
4) Phantom F-4B Mig Killer - GPM wyd 1999
5) Su-9 Fishpot - Hobby Model
6) Jak-1b - Answer
7) Fiat G-50 - Answer
8 ) Lublin R-XIIID - MPModel
9) Ju-87 D-3 - GPM wyd 2004
10) JAK-3 - WAK

A , no i ja w ramach wyróżnienia , wybieram model Kilka 15 za samolot Su-39 , za co otrzymuje on ode mnie model samolotu Su-25 z Fly Model.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#94
Nie tak dawno Iskrę zakupiłem Wink
Zdecyduję się na obydwa Jaki, choć jeśli komuś bardzo na nich zależy, to odstąpię innym uczestnikom.
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
Odpowiedz
#95
To ja chyba przygarnę Phantoma z GPMu  :wink: Ale poczekam jeszcze na decyzję Bartka, jak coś jestem w stanie odstąpić :mrgreen:

Pozdrawiam
Odpowiedz
#96
Jak ktoś z  was się zdecyduje na Ju-87 D-3, mam kabinkę. Oddam za koszt przesyłki. ;D
Odpowiedz
#97
Poczekajmy na decyzję  Bartko.
Odpowiedz
#98
Z chęcią przygarnę Fiata G-50 oraz Ju-87. (Zbin odezwę się w temacie kabinki;-) ). Z przyjemnością "przytuliłbym" też Jaka-3 z WAKu. Ale tutaj poczekam na decyzję Pandy, czy jest chętny na coś innego.

P.S.
Dziękuję fundatorowi nagród dodatkowych  PDT_Armataz_01_34
Miałem ciężkie dzieciństwo - alfabet poznawałem z elementarza, nie z klawiatury. ;-)
Odpowiedz
#99
Cześć. Podobnie jak Paweł zadeklarowałem że również dorzucę się do konkursowej puli, więc słowo się rzekło. Proponuję miejsce 1 to cztery modele, 2 to trzy model i 3 to dwa modele. Laureaci między sobą podzielą modele. Moja lista to:

1. P-40E  Kartonowy Arsenał
2. SpitfireVb  Kartonowy Arsenał
3. I-16  Kartonowy Arsenał
4. P-47 Thunderbolt  Orlik
5. FokkerD.VII  Kartonowa Kolekcja
6. TS-11 ISKRA  Renova Model
7. Dornier Do-17Z-1  Mały Modelarz
8. SpitfireVb  Mały Modelarz
9 Szybowiec OLYMPIA  GPM

Jest jeszcze nagroda dla modelu który mnie się najbardziej podobał też jest to Su-39 autorstwa Kamila. Jemu chciałbym przekazać model Mig-29/F-16 wydawnictwa WAK.
Na zakończenie chcę raz jeszcze pogratulować zwycięzcą i zaprosić wszystkich do wzięcia udziału w konkursie Skrzydła Wielkiej Wojny.
[Obrazek: festiwal-cover.jpg]
Odpowiedz
O mamusiu! Worek z nagrodami się rozwiązał! :-)
Jeśli pozostali nagrodzeni nie mają nic przeciw to reflektowałbym na P-40, I-16, Fokera D.VII oraz Dorniera Do-17.
Miałem ciężkie dzieciństwo - alfabet poznawałem z elementarza, nie z klawiatury. ;-)
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Modele z Renova Model - Konkurs - zapraszam Poste 0 2,401 28-12-2019, 09:40
Ostatni post: Poste
  Wielki Konkurs Lotnictwa Morskiego - głosowanie Tuco 33 15,707 31-07-2017, 09:06
Ostatni post: Tuco
  Wielki Konkurs Morski 2 - Głosowanie Tuco 49 14,412 16-07-2017, 09:58
Ostatni post: tomo11
  Wielki Konkurs Morski 2 Tuco 95 43,356 05-06-2017, 11:34
Ostatni post: Tuco
  Wielki Konkurs Lotnictwa Morskiego Tuco 30 13,776 04-06-2017, 10:19
Ostatni post: Tuco
  Skrzydła Wielkiej Wojny - konkurs II edycja Paweł O 24 14,587 22-09-2015, 05:48
Ostatni post: cotlet
  Wielki Konkurs Morski - głosowanie Tuco 79 28,811 12-07-2015, 10:00
Ostatni post: yogi
  Wielki Konkurs Morski Tuco 171 60,761 03-06-2015, 06:09
Ostatni post: Tuco
  [Konkurs] Beauty Contest by Bonk bonk 27 12,318 27-04-2015, 10:07
Ostatni post: qbas
  Skrzydła Wielkiej Wojny - konkurs Paweł O 90 38,978 01-10-2014, 06:27
Ostatni post: JaCkyL

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości